Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Napsütötte ragyogást adó bronzosító, finom textúrájával ragyogást ad a bőrnek, miközben kiemeli az arcformát.

MissM

2012. szeptember 23.

Imádtam!! Sajnos már elfogyott, de az eddigi legjobb púderem volt. Nem igazán szeretem a nagyobb márkák kozmetikumait, ebben azonban nem kellett csalódnom. Nekem nem a bronzosító, hanem a sima, sheer powderem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.