Giorgio Armani

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2022. augusztus 5.

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: fekete ribizli, zöld mandarin

Szívjegyek: neroli, patcholi, tölgymoha, rózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Ár: 3.000 Ft. postával vagy foxposttal , Eladó: PepsiLeParfum
Állapot: 5 ml (1x sem próbált) , Helyszín: Pest megye , fizetés: banki utalás után posta/foxpost

Alibaby02

2022. július 25.

Imádom. Imádtam. Megszűnt. 36 évesen találtam meg és szomorú vagyok, hogy keresnem kell vmást, eddig sikertelenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 25.

ohkornelia

2022. február 23.

Csalódás volt nekem. Reptéren fújtam, azt hittem jók leszünk, de mire meglett, addigra elszállt a vonzalom is. Csak édes, vaníliás, fejfájós illat maradt. A Sí család többi tagját kimondottan nem szerettem, erről pedig azt hittem kakukk tojás, de sajnos ez sem jött be. Tartóssága valószínűleg azért tűnik végelennek, mert nem tetszett magamon, de konkrétan fürdés után is megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Krimizo

2022. február 3.

Vakvásárlás volt, megbántam. Egy fújást használtam belőle és beraktam a szekrénybe. Nekem nagy csalódás volt. Láttam, hogy ki is vonják lassan a piacról, így remélem tovább tudom adni valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

aalexaa

2022. január 31.

Vakvásárlás volt az illatjegyek és a vélemények alapján még tavaly tavasszal, mikor nagy signature-illat keresésben voltam. Jelentem, megtaláltam! Egyszerűen tökéletes, nőies, de nem nagyasszonyos, fiatalos, de nem komolytalan, édes, de nem émelyítő... Teljesen négyévszakos, minden alkalomra remekül passzol. A hatósugara megfelelő, érezhető, de nem tolakodó, a tartóssága kiváló, még másnap is érződik a hajamon, ruhán pedig hetekig megmarad. Egyszerűen megunhatatlan, nincs olyan, hogy épp nincs kedvem hozzá. 30 ml-t már elhasználtam, most bontottam a következőt. Úgy hallottam, hogy megszűnik, amitől borzasztóan csalódott vagyok. Remélem, még sikerül beszereznem pár üveg tartalékot. Ezer csillag és még annál is több!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

balkri

2022. január 26.

Karácsonyra kaptam, elsőre talán erős, de szépen beépül és nekem az illat is tartós, még du. is érezni. Én olyan munkahelyi parfüm kategóriába sorolom, finom, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 26.

Sleekdecadence

2021. november 25.

U.s. Prestige Gold Women EDP egész jó dupe, felesleges drágán megvenni. Sokat nem tud nyújtani, gumimaci illat. Édesanyám nagyon szereti, neki az Armanit vettem meg, akkor jöttem rá,hogy nekem az olcsóbb verziója van még.
tartósságra jóformán egyeznek, az eredeti valamelyest komplexebb nyilván,de nem éri meg a plusz költséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Kicsimoomin

2021. július 10.

Nekem a többi változat eltűnt a bőrömön percek alatt, vagy szúrós volt felfújástól leszáradásig. Kivétel a Fiori, de ő számomra annyira kivétel, hogy jönnie kellett és jött is velem haza. Imádnivaló, gyönyörű az üvege, annak formája, színe. Az illat hatósugara teljesen rendben van. Tartóssága külön dicséretet érdemel, pedig most a 30+ fokokban kell teljesítenie egy olyan bőrön, ami a fókazsírt is nyomtalanul beszívná percek alatt. Az illatra azért nem szeretnék kitérni, mert megtévesztő lenne. Szerintem a Sí vonal egyáltalán nem biztonságos vakvásárlás szempontjából. Ha bármelyik másik flankert, vagy az anyaillatát vettem volna meg a rengeteg pozitív hozzászólásban bízva, félre állt volna a szám végül. Rá halmozottan igaz, hogy próbálgatni kell :)
Tőlem szívből kapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Tőlem szívből kapja az 5 csillagot!

Bambusz92

2021. június 21.

Miért miért nem vagy tartós? Imádom az illatát de semmit nem érzek belőle még ruhán sem. Remélem hogy hidegebben tartósabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

mariann33

2021. június 16.

Tulajdonképpen magát az Armani márkát sem szeretem,de amolyan "legyek már képben kicsit"alapon,nem zárkózok el mondjuk hogy leteszteljem ha jön ki új illat.
A Sí alapból egy nagy nem,de valahogy bevette a gyomrom,mert muszáj volt,hisz tömeg illat,kénytelen vagyok úton-útfélen elviselni..de ez a Fiori??Nem is tudom milyen agyszüleményem volt hogy ez nyáriasabb,egyenlő nem édes (annyira) illat lehet?
Aki büntetni akarja a környezetét,azoknak nyárra is ajánlom,de egyébként senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Cintia04

2021. május 11.

Tulajdonképpen szeretem a Sí családot számomra egyik illata sem zavaró vagy taszító használtam is belőlük fújósokat de még egynél sem éreztem a késztetést, hogy üvegesen szeretném pedig az üvege nagyon tetszik mert kecses, nőies letisztult! Viszont a Fiori első próbánál szerelem lett és éreztem, hogy ez bizony kelleni fog nagy mennyiségben, üvegesen és nem egyszeri fellángolás ez! Egyszerűen imádom! Sokkal gyümölcsösebb, frissebb mint az anyaillat, virágos, krémes mégse sok vagy túlzó mert nagyon finom, szolid aurát kölcsönöz viselőjének! Édes de nem cukorka bomba, nem kapok tőle diabéteszt😄🍭 inkább gyümölcsösen, púderesen édes! Most ő a kedvencem és még lesz sokáig! Az üvege egy csoda... Letisztult, elegáns és a színe?!... Imádom ezt a púderes rózsaszínt... Vidám, nőies, olyan jókedvem lesz tőle ha ránézek! Tartósnak is érzem de nem orrbavágó csak szépen simul a bőrhöz mint egy puha, könnyed kis ruha! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)