Giorgio Armani

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: fekete ribizli, zöld mandarin

Szívjegyek: neroli, patcholi, tölgymoha, rózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Giorgio Armani Sì Fiori EDP fújós
Ár: 1700.-/3400.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen: Veszprém, Felsőörs, Pápa
3000.- 10ml Giorgio Armani Sì Fiori EDP
Ár: 3000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 10ml tele, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

Sziszilady

2020. június 17.

A legfinomabb Si. Nekem az anyaillat nem jön be, se a pirosak igazán.. Télen - nyáron hordható. Rajtam nincs nagy hatósugara, tartósabb parfümjeim is vannak, bár én imádok naponta többször frissíteni, ha van rá lehetőségem. 😁
Tényleg édes, de nem gejl, az nem itt kezdődik..
Szerintem fiatalok illata, 50-60 felett nem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Tényleg édes, de nem gejl, az nem itt kezdődik..
Szerintem fiatalok illata, 50-60 felett nem..

tonhalacska

2020. június 17.

Nagyon elegáns, luxus virágos, vaníliás, nagyon tartós, alkalmi illat, 35+.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Nagyon elegáns, luxus virágos, vaníliás, nagyon tartós, alkalmi illat, 35+.

edinaa225

2020. június 14.

Tényleg csodás nyári illat . Lancome parfümöm szeretném majd lecserélni. Üzletbe befújtam vele magam vagyis igazából 5 parfümmel de mégis csak ennek a kis csodának az illatát éreztem magamon egésznap. Mindenképp befogom szerezni. Nem tucat illat. Az anya illat érzik benne, de nem hivalkodóan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Phoenix19

2020. június 3.

Az Armani Sí anyaillatot nem birom elviselni, annyira édes. Ez közel áll hozzá édességben. Parfümériában próbáltam először a Sí Fiori-t és nagyon geilnek találtam. Majd miután megvettem a Passione flankereket, melyek isteni finomak, úgy döntöttem teszek vele még egy próbát, így csere útján jutottam 5 ml mennyiséghez. Nem is tudom mi vitt rá a cserére, hiszen a D-ban is éreztem nem nekem való. Nagyon nehéz, súlyos ragacsos illat, vattacukorszerű, egyáltalán nem nyári, de még csak nem is tavaszi. Nem tudom jellemezni az illatot, mert ezek a Pink Sugar klónok nekem mind egyformák, ez is egy tipikus gyomorforgató, émelygős illat. Sokkal nagyobb érdeklődés övezi, mint a klasszisokkal jobb és igényesebb piros üveges testvéreit, nem csoda, hiszen ez tucatillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

agiagi

2020. április 24.

Csodálatos nyári illata van, tartós, finom, rajongok érte:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Csodálatos nyári illata van, tartós, finom, rajongok érte:)

Odriuss

2020. április 16.

A parfümök terén inkább kísérletező típus vagyok, de neki imádom az illatát és már másodszorra veszem meg, azért látszik, hogy mégis csak Armani :) Ő a tavaszi-nyári lágy kellemes illatom, az előttem szólókkal értek egyet, hogy egy nőies kifinomult illat, a barátom is kifejezetten szereti :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

OlaszAdry

2020. március 14.

Nem tartozik a kedvenc illataim közé a Sí vonal! DE Ő !!! Szerelem lett első szippantásra! Számomra tipikus tavaszi illat! Nagy hatósugarú,tartós ... igazi nőies illat.
Boldogságot és magabiztosságot sugároz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Boldogságot és magabiztosságot sugároz.

bojti11

2020. március 7.

Imádom! Új kedvenc! Diszkrét, finom, nőies, púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Imádom! Új kedvenc! Diszkrét, finom, nőies, púderes illat.

zabszalma

2020. március 1.

Annyira, de annyira vágytam valami finom tavaszi illatra. Ami a megújulást, az önfeledt szabadságot és az öröm csodás, bőr alá bújó, bizsergető érzését okozza. Nagyon mást akartam, mint amiket viselni szoktam. A Sì vonal sosem volt jó barátom, az első edp megjelenésekor rögtön megvettem, de sajnos fejfájást kaptam tőle és furcsa mellékillatként mindegyikben a pezsgő ital szagát érzem. A fiori megjelenése napján pont színházba mentem és a színház mellett lévő parfüméria dolgozói, sì fiorival átitatott selyemszalagot kötöttek az utcán sétálók csuklójára. Kaptam én is. Az előadás közben meg kellett szabadulnom tőle, mert fullasztó volt. Valószínüleg a rajtam lévő parfümmel együtt nem álltak jól egymásnak. Mégis az illat megmaradt bennem annyira, hogy a tavaszváró vágyam az ő emlékét villogtatta az elmémben. Általában nem várom a tavaszt, mint ahogy minden normális ember teszi. Én a telet szeretem, a hideget. Akkor vagyok elememben. De az elmúlt tél eseményei olyan nehezek voltak, hogy végre én is érzem, milyen epekedve várni a jó időt. Ezért valami különleges parfümre vágytam. Ami finoman körülleng, picit púderes, balzsamos, enyhén fűszeres, gyümölcsös. És legfőképpen vaníliás. Ő pont ilyen nekem. És az üvege -a robusztussága ellenére is- gyönyörű. Mindezek együtt nekem a finomságot, a lágyságot, a gyengéd nőiességet testesítik meg. A reményt. Az újjászületés reményét. Az abban való hitet, hogy minden pillanatban megújulhatunk, hogy az életben az örömöt és a szépet érdemes dédelgetnünk, mert abból táplálkozik a jövőnk. Mikor megveszek egy parfümöt, a másnap reggel mindig sorsdöntő a kapcsolatunkra nézve. Ha alig várom a reggeli felkelés után, hogy a kávém mellé azonnal őt fújhassam, az nagyon jó jel, hogy hosszútávon szeretni fogom. És ez most pont így történt. Ő lesz a tavaszi kísérőm, a gyönyörű púder rózsaszín üvegével karöltve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 1.

Regi88

2020. március 1.

Egy próbafújás erejéig volt az enyém, persze ennyiből nem lehet karakán véleményt formálni, mégis le kell, hogy írjam, hogy azóta minden vágyam , hogy beszerezzek egyet! Igazán finoman volt virágos, édeskés. Igen, semmi kiemelkedő... viszont minden pont annyira van jelen benne, amennyire kell és ezért emelkedik ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)