Giorgio Armani

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: fekete ribizli, zöld mandarin

Szívjegyek: neroli, patcholi, tölgymoha, rózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Ár: 1700 Ft. Postával , Eladó: Juditka77
Állapot: 5 ml fújós. 1-2 fújás hiányzik. , Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás után posta, vagy foxpost
Giorgio Armani Sì Fiori EDP - fújósok
Ár: 1400Ft / 2100Ft / 3500Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Lilu003

2019. szeptember 16.

A Sí EDP-t leszámítva nagyon nem az én világom ez a vonal. A Fiori viszont egy tipikus olyan parfüm, ami szinte mindenkinek tetszik, igazi komfort illat. Kellemesen édes, kicsit rózsás, enyhén citrusos, leszáradása finom vaníliás. Jól sikerült illat, de nekem kicsit hiányzik belőle valami, amitől igazán különleges lesz. Nőies, könnyed virágos parfüm, tavasszal hétköznapokon ideális viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Bigris

2019. augusztus 27.

2019: július 19. Szerk: Az eredeti illat nem a kedvencem, bár már barátkozunk. Ez a flanker viszont nagyon betalált nálam. Egy kicsit visszavetett a lelkesedésből egy masszív gyomorfertőzés, ami után hetekig képtelen voltam fújni, mert rosszul voltam a gondolatára is, de szerencsére nagyjából visszaállt a "rend", és megint képes vagyok használni.
30 fok fölött nagyon beédesedik és nagyon hamar elillan. 30 fok fölött nem is igazán kívánom. De ez a tavasz a nyárban idő nagyon kedvez neki. Múlt héten Ausztriában voltunk motorozni, több illat mellett belőle vittem fújóst. A kinti huszonegykettő, de inkább tizenfokos időjárásban nagyon jó volt használni. A motoros kendő és a bukósisak is átvette az illatát, úgyhogy út közben is meg megcsapott az illata a friss hegyi levegő, a frissen kaszált rétek és az erdők gyönyörű illata mellett.
Ált. két fújásnyit használok belőle alkalmanként, mert így is erős, csíkhúzós. Egy fújás már képes illattal beteríteni egy szobát. Tartós is, bár én délután egy fújást eloszlatva azért szoktam frissíteni csak az intenzitás kedvéért. :-) Nem vagyok ideológiailag elég képzett, ezért nem tudom elkülöníteni a ribizlit és a többi illatjegyet. Talán a zöld mandarint érzem ki jobban belőle. Édes, vaníliás, gyümölcsös. Számomra a mennyország. Néha a rózsát jobban érzem, azt nem annyira szeretem, de ez ritka.
Sajnos vagy nem sajnos egy-két éves illatámokfutás után muszáj belátnom, hiába vannak már vintage vagy vintage jellegű illataim is (amelyeket a sok édes illat után néha üdítő változatosságképpen megkívánok), mégis a mai mainstream édes illatokat szeretem legjobban. Hiába esik jól fújni időnként a Shalimar Initial l'eau-t, a Chanel No 5-öt, a Lanvin Arpege-t, ezek az illatok egyelőre nem én vagyok. Jól tudnak esni alkalmanként, de sokakkal ellentétben nem tudnám őket szignatúra illatomként elképzelni. Ellentétben a Si Fiorival. A Boucheron Place Vendome edp mellett ő most nagy szerelem. Éppen most ez vagyok én. Aztán ha ezt megunom, máshogy lesz. :)

Up: Annyit még, hogy rajtam hűvösebb időben is édes, kissé sütis illattá változik. Eddig ez az egyetlen illatom eddig, amit nem csak nők dícsértek meg, hanem idegen férfiak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Severynight

2019. július 31.

Olyan mint az üveg, könnyű édes rózsaszinlé. Pihe puha vaníliás vattacukor. Jól kevert illat, de nekem az eredeti Sí többet adott, fioriban nem találok jellegzetességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

KiAn

2019. július 20.

Tegnapi parfümtúrám során a csuklómra fújtam. Kifújáskor nagyon nem tetszet, akárcsak az eredeti Sì. Később viszont egy nagyon kellemes illat bontakozott ki. Szó szerint a csuklóm az orromra tapadt. Nagyon finom kis illat, igaz csíkhúzós teljesen. Brutál tartós. Azt az egy fújást még este is ugyanolyan intenzitással éreztem. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

Katinka90

2019. július 17.

Kérem szépen ez a legjobb sì a sì-k között, nekem bejött, friss és kellemes illat a maga nemében, elvarázsolt. Én hötköznapokra hordom elsősorban. Tökéletes a szillázsa, senkit nem vág orrba, könnyen elfogadható illat mások számára is. Szeretem az egyedi, különc illatokat amik mások számára nem épp elfogadható és viselhető, de erről a parfümről egyiket sem lehet elmondani, pont az ellenkezője, de azért mindenképp igényességet és ápoltságot kölcsönöz viselőjének! Inkább fiatalabb korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

nesszeszer

2019. július 13.

Nekem régen volt egy nagy kedvencem (kb 10-12éve Boss Deep red) amikor kezdett elillanni az erős illata, akkor lett ilyen ligtos álmosan édes, mint alapból a Sí fiori. Befújás után úgy éreztem megvan az új szerelmem, de fél órával már emlékeztetett a régi deep redre. Sajnálom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

adri0419

2019. július 8.

A többi Sí illat számomra borzalmas, az egyik túl mély, édes a másik iszonyatosan fűszeres. De ez.. egyszerűen tökéletes. Először nagyon vaníliát lehet érezni, aztán jön elő a többi jegy. Lehet érezni a rózsát, szerencsére nem tolakodóan. Utána jön a ribizli a mandarin és a többi. Azt hiszem tartósságáról nem kell ódákat zengeni, hiszen Armani illatról beszélünk. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Ginatural

2019. június 24.

Nem szeretem egyik Sí illatot sem igazán, az alapillat nekem unalmas a többi meg iszonyú fűszeres nekem. Minden újdonságot szeretek kipróbálni a parfümériákban először papíron vagy mostanság inkább szalagon es ha tetszik akkor jöhet a csuklóra egy fújás vagy kettő. Na szóval ez az illat szalagon is már nagyon üde édeskés virágos volt, de csuklóra fújva valami meseszépen bontakozott az órák folyamán. Én szeretem az édeskésebb parfümöket, de nem a cukorfelhőket. A mai orientális virágos kategóriában találom meg általában a nekem tetszőeket. Nyárra kerestem amúgy egy viszonylag üdébb jellegű parfümöt és szerintem ez abszolút viselhető ebben a melegben is, legalábbis rajtam hihetetlenül finom krémes illatot vesz fel a leszáradás után. Végre egy Sì amire azt mondom hogy sí😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

knoncs

2019. június 2.

A Sí termékcsaládból azt kell, hogy mondjam, nekem ez egyáltalán nem tetszik. Kipróbáltam magamon több alkalommal is, de sajnos mindig cukorfelhőben úszik egy kis idő elteltével.
A Sí edp esetében ezzel szemben mindig egy kellemes, fás illatjegy és a szeder kombinációja dominál, ami nekem személy szerint csodás, nőies.
Tartósságát ítélve viszont a Sí fiori is megállja a helyét az eddigiektől megszokottan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Vaslady

2019. május 26.

Szintén az eladólány ajánlotta,magamtól nem nyúltam volna érte.
És milyen jól tette!
A mai napom fénypontja lett Ő!
Nem vagyok egy Armani fan,sőt hogy őszinte legyek,még életemben nem vettem Armani illatot,semmi sem fogott meg annyira,hogy pénzt adjak érte.
Persze fordult már elő,hogy vásárláshoz kaptam kicsi mintát,de az sem lett kedvenc.
Már a papircsikon mindketten oda voltunk érte a férjjel,és távozáskor az egyik csuklómon Ő jött haza.
Nahát,bőrön meg még jobb,velem nagyszerűen működik együtt :-D.
Mint emlitettem a hölgynek,én nyári illatot keresek,de ez éppenséggel nem az.
Tuti beszédülnék tőle a melegben,erős illat,és a tartósságára sem lehet panasz,órák óta szépen domborit rajtam.
Igazán nőies illat,inkább 30+,de ez csak az én meglátásom,ugyis az vásárolja meg,aki magáénak érzi. :)
Vaniliás,gyümölcsös,virágos illat.
A szinésznőt nem kedvelem aki reklámozza,a filmjei sem tetszenek,abszólut nem is szimpatikus.
De az illat kellemes meglepetés,kissé túlárazott,de érdemes arra,hogy felkerüljön a kivánságlistára.
Kora tavasszal tudnám magamon elképzelni,amikor még csak ébredezik a természet.
Mindenképpen igéretes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Szintén az eladólány ajánlotta,magamtól nem nyúltam volna érte.
És milyen jól tette!
A mai napom fénypontja lett Ő!
Nahát,bőrön meg még jobb,velem nagyszerűen működik együtt :-D.
Mint emlitettem a hölgynek,én nyári illatot keresek,de ez éppenséggel nem az.
Vaniliás,gyümölcsös,virágos illat.
Kora tavasszal tudnám magamon elképzelni,amikor még csak ébredezik a természet.
Mindenképpen igéretes!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)