Giorgio Armani

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   15 420 Ft, 20 750 Ft, 36 230 Ft és 29 980 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: fekete ribizli, zöld mandarin

Szívjegyek: neroli, patcholi, tölgymoha, rózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Giorgio Armani Sì Fiori EDP 100 ml
Ár: 22000 Ft , Eladó: dernieredanse
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 25.500 Ft , Eladó: adelos
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés: banki átutalással postai úton vagy utánvéttel Foxposttal, illetve személyes átvétel is lehetséges

Kicsimoomin

2021. július 10.

Nekem a többi változat eltűnt a bőrömön percek alatt, vagy szúrós volt felfújástól leszáradásig. Kivétel a Fiori, de ő számomra annyira kivétel, hogy jönnie kellett és jött is velem haza. Imádnivaló, gyönyörű az üvege, annak formája, színe. Az illat hatósugara teljesen rendben van. Tartóssága külön dicséretet érdemel, pedig most a 30+ fokokban kell teljesítenie egy olyan bőrön, ami a fókazsírt is nyomtalanul beszívná percek alatt. Az illatra azért nem szeretnék kitérni, mert megtévesztő lenne. Szerintem a Sí vonal egyáltalán nem biztonságos vakvásárlás szempontjából. Ha bármelyik másik flankert, vagy az anyaillatát vettem volna meg a rengeteg pozitív hozzászólásban bízva, félre állt volna a szám végül. Rá halmozottan igaz, hogy próbálgatni kell :)
Tőlem szívből kapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Tőlem szívből kapja az 5 csillagot!

Bambusz92

2021. június 21.

Miért miért nem vagy tartós? Imádom az illatát de semmit nem érzek belőle még ruhán sem. Remélem hogy hidegebben tartósabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

mariann33

2021. június 16.

Tulajdonképpen magát az Armani márkát sem szeretem,de amolyan "legyek már képben kicsit"alapon,nem zárkózok el mondjuk hogy leteszteljem ha jön ki új illat.
A Sí alapból egy nagy nem,de valahogy bevette a gyomrom,mert muszáj volt,hisz tömeg illat,kénytelen vagyok úton-útfélen elviselni..de ez a Fiori??Nem is tudom milyen agyszüleményem volt hogy ez nyáriasabb,egyenlő nem édes (annyira) illat lehet?
Aki büntetni akarja a környezetét,azoknak nyárra is ajánlom,de egyébként senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Cintia04

2021. május 11.

Tulajdonképpen szeretem a Sí családot számomra egyik illata sem zavaró vagy taszító használtam is belőlük fújósokat de még egynél sem éreztem a késztetést, hogy üvegesen szeretném pedig az üvege nagyon tetszik mert kecses, nőies letisztult! Viszont a Fiori első próbánál szerelem lett és éreztem, hogy ez bizony kelleni fog nagy mennyiségben, üvegesen és nem egyszeri fellángolás ez! Egyszerűen imádom! Sokkal gyümölcsösebb, frissebb mint az anyaillat, virágos, krémes mégse sok vagy túlzó mert nagyon finom, szolid aurát kölcsönöz viselőjének! Édes de nem cukorka bomba, nem kapok tőle diabéteszt😄🍭 inkább gyümölcsösen, púderesen édes! Most ő a kedvencem és még lesz sokáig! Az üvege egy csoda... Letisztult, elegáns és a színe?!... Imádom ezt a púderes rózsaszínt... Vidám, nőies, olyan jókedvem lesz tőle ha ránézek! Tartósnak is érzem de nem orrbavágó csak szépen simul a bőrhöz mint egy puha, könnyed kis ruha! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

TimyeK

2021. április 20.

Isteni! Szolid, kecses, irtó finom nőies, szolidan virágos-púderes tavaszi illat. Annyira luxus illatom lesz tőle, hihetetlen, és rajtam nagyon tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

csevap

2021. április 15.

Imádom. Tartós, púderes, édes virág illat. Benne van minden amit szeretek egy parfümben. 3 fújás elég, érzem egész nap magamon 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

isabelle007

2021. február 9.

Annyira szerettem volna kiérezni azt ebből az illatból, amit a többiek, de sajnos nem tudom értékelni. Számomra egy katyvasz, cukros-virágos felhangokkal, köze sincs a lent említett naptejes stb. jelleghez.Csalódás! Vakvásárlást nem javaslom! Szerencsére nem tartós, így gyorsan el is felejthetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

evelin_1220

2021. január 11.

Számomra a legjobb Sí! Már kezdtem pánikba esni, hogy a Sí-k engem egyáltalán nem fogtak meg, pedig annyira szereti őket mindenki. Aztán jött ez az édes csoda és teljesen levett a lábamról. Egy melegebb, édesebb illat, amit nagyon szeretek a hideg hónapokban, de még akár nyári estéken is. Nekem nagyon tartós, abszolút kitart nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Helenbeak

2020. december 27.

Születésnapomra kaptam, nem az én illatom, tartósságát tekintve 3-4 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Születésnapomra kaptam, nem az én illatom, tartósságát tekintve 3-4 óra.

abodri

2020. október 27.

Nekem nagy csalódás ez a parfüm. Egy nagyon egyszerű, olcsóbb kategóriás parfüm érzésem volt, amikor a parfümériában magamra fújtam. Abszolút semmi, de semmi nem fogott meg benne. Ennyi pénzért érthetetlen ez a minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)