Giorgio Armani

Ár:   $92, $128 és $155   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 9.

Ár:   $92, $128 és $155

Szívjegyek: törökrózsa, üröm

Alapjegyek: pacsuli, benzoin

Fújós: Giorgio Armani Si Intense 2021
Ár: 2.000/3.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követőően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Giorgio Armani Si Intense 2021 fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

mafalda

2021. május 5.

Nagyon különleges, nem mindennapi, érezhetően luxus illat, tudni kell viselni illetve ad egyfajta magabiztosságot is a viselőjének. Valóban füstös, de nem közönségesen, az édeskés ribizli és a pacsuli dominál benne. 20 éves kor alatt nem tudnám elképzelni. Egyébként nem rajongok a pacsulit tartalmazó parfümökért, de ez valahogy nagyon magával ragadott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Tarzicia

2021. április 23.

Érdekes, hogy még csak egy vélemény van róla. Nekem sem állt szándékomban írni, annyi minden van, amiről (lustaság okán) még nem írtam, pedig elég régóta tervezem.
Bevallom, nekem egyik Sì se az esetem, mindegyikben ott van az a fajta vanília, amit ki nem állhatok. Ebben az új flankerben viszont nincs, pacsuli-benzoin az alapja, csakis ezért tettem vele egy próbát. Kellemes meglepetés. Nekem azonnal a Lancôme Oud Bouquet ugrott be róla, eleinte ugyanaz az (édes) karakter, talán kevésbé tömör. Az biztos, hogy nem a közelgő jó időre való illat, de tavasszal még simán hordható. A fekete Sì Intense-t nem ismerem, ahhoz viszonyitani nem tudok. Egy közepesnél mindenképpen jobb jegyet érdemel, a mai designer felhozatalt tekintve pláne. Nekem tetszik, megvenni persze nem fogom, egyrészt van hasonló a repertoáromban, másrészt kitúrnak már a parfümök a házból...
U.i: Amennyire erőteljesen kezd, annyira szépen/gyorsan megszelídül. Aki nem szereti a csíkhúzós parfümöket, az is nyugodtan próbát tehet vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 23.

Chirmook

2021. március 31.

Nagyon kíváncsian vártam, ugyanis tavaly ősszel éreztem egy ismerősömön az eredeti Si edp-öt, ami még a reformulálás előttről volt neki, és hiába kerestem, nem találtam még használtan sem-az 2019 utáni meg...hagyjuk, szót se érdemel. Szóval ettől vártam azt, hogy megidézi a múltat. Nos, nem teljesen olyan, mint egy 2014-es Si edp, de hasonló gyönyör érzést okoz. Milyen is? A feketeribizli jobban érződik, hangsúlyosabb és itt a vanília édessége helyett a benzoin muzsikál gyönyörűen. Aki szereti az édes illatokat, de egy LVEB túl sok, túl folytó (és túl kommersz), annak ez felüdülés lesz. Nagyon szépen megkomponált, nőies parfüm, 35 feletti korosztálynak. Szerintem 20 fokig hordható, azaz ősszel-télen-tavasszal, hűvösebb nyári estéken. Elegáns, nőies, megéri beruházni egy teljes üvegre. EDIT: némi időt adva neki előjött a szívben a davana, ami aztán végig ott is maradt. Egy nagyon kellemes, zöldes-púderes-krémes jegyként jelenik meg, ebben nagyban különbözik az eredeti Si edp-től. A davana lekerekíti a jegyek éleit és összességében komolyságot kölcsönöz az illatnak. A tartóssága és a szillázsa brutál-1fújás a tesztcsíkra beillatosította a lakást. Hmmm...csoda. Érettebb nőknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Coumarin, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.