Giorgio Armani

Ár:   21 930 Ft, 30 690 Ft és 40 060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   21 930 Ft, 30 690 Ft és 40 060 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Illatcsalád: orientális - virágos

Fejjegyek: feketeribizli, szirup

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, pacsuli, vanília, cédrus

Ár: 24000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 100/90, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Giorgio Armani Sí Passione Intense EDP/10ml
Ár: 3300 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó

Cintia04

2021. november 21.

A Sí családot nagyon kedvelem bár a sima edp-n kívül egyik sem volt tartós rajtam! Az edp verzióját sokat használtam de annyira tömény, szirupos, hogy, besokaltam tőle így tovább adtam! A Fiori nagyon tetszett mert pont ez a sziruposság megvolt benne viszont viselhetőbb, szolidabb volt de egyáltalán nem volt tartós rajtam! A sima Passione nem tetszik mert olyan semmilyen nem volt rajtam mintha valami Avonos löttyöt fújtam volna úgyhogy hamar el is engedtem! Majd barátnőmnek mint kiderült volt az intense verzióból igy kipróbáltam! Na ő tényleg valami mesés és mellé még tartós is! Mintha semmi köze nem lenne a Sí családhoz! Nem szirupos, nem tömény mégis markáns, telt illat de nem fullasztó! Nekem valamiért a Chloé illatokat és annak virágait juttatta eszembe egy kis vaníliás, pézsmás alá festéssel! Virágos, púderes, elegáns illat a piros nagyon is passzol hozzá! Nem tolakodó mégis olyan mint egy piros elegáns de szolid ruhadarab amit ha felveszel biztos minden tekintet rád fókuszál minden féle túlzások és felesleges cicoma nélkül! Pézsma, vanília, cédrus ezt érzem ki a legjobban a jázmin játékosságával, erejével ami egy picit gyümölcsösen fanyar de csak éppen annyira, hogy ez az édes jellege ne csapjon át egy gejl, fullasztó valamibe! Teljesen összhangban vannak az illatjegyek egyikből sincs túl sok! Szép illat lett nálam 5-s!❤️ Így végül barátnőm példánya is nálam landolt! Beleszerettem ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

DreamyGirl

2021. november 4.

A kedvenc parfümöm lett. Szeretem benne, hogy a vanilília nem túl tolakodó, hanem tökéletes egyensúlyban van a gyümölcsös illatjegyekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Dtenci

2021. augusztus 17.

A Passionek között nálam ő a kedvenc.Mindhárom változat megvan,őt elhasználtam egy teljes üveggel.(nem nagyon szoktam:) Télen és kora tavasszal használtam,és szinte mindig érte nyúltam.Irodában sem zavartam senkit,viszont tartós volt,lehet hogy csak én éreztem,de nekem ez éppen elég volt :)
Eléggé gyümölcsösen indít,de nem édesen,kicsit fanyar,és éppen ez az,ami tetszik benne.Ugyanakkor csajos,modern,friss,de egyben bújós is.Eléggé változatos a kicsike :)) nagyon megszerettem.5*****

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Bridge29

2021. május 25.

Ez egy szuper jó illat. Nekem nagyon tetszik . Rajtam finom gyümölcsös viszonylag erős és tartós is. Férjemtől őt kértem a névnapomra de sajna elnéztem és a sima passione-t sikerült megvennem. Ez sokkal jobb számomra. Abszolút nem oöreges inkább kortalan . Az Avon megszűnt piros üveges secret Kiss -t juttatja eszembe. Szenvedélyes illat tényleg.a piros üveg nagyon illik hozzá. Az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

TallodiZsofi

2021. április 9.

Armani sí passione púderes verziója. Valamennyivel intenzívebb mint az elődje, kevésbé fanyar, a feketeribizli dominál a pézsmával, mégis erződik a jázmin is. Nem fullasztó, nem fejfájdítós. Talán kevésbé egyedi az anyaillathoz képest, de a tisztaságillat kedvelőinek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Ferita

2021. március 4.

Nagyon kellemes kis nyári illat.Első próbára megtetszett. Nagyon jól összhangba kerül a gyümölcsössége az édesebb,vaníliás illatjeggyel. Tartósnak is érzem.Egyenlőre még fújósban tesztelem,de szerintem hamarosan beszerzem. :)

Anyuméktól megkaptam karácsonyra. A napokban fújtam magamra és szinte egész nap éreztem az illatát. Többen meg is dícsérték. Ez a kora tavasz jót tesz ennek a kis gyümis-vanílliás illatnak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Giside

2021. január 2.

Egyszerűen imádom. Oda vagyok érte. Van benne valami illat amire nem tudok rájönni, hogy mi az. Illatmintát kaptam a Lancome Belle vásárlásakor és egyből beleszerettem, már rendeltem is meg.
Engem a Sano maxima öblítőre emlékeztet egy illat akkord benne. Mindenesetre ez a nagy szerelmem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

kicsitbator

2020. december 22.

Maga az illat nagyon tetszett. De soha nem éreztem magamon. Sem erősnek, sem tartósnak nem találtam. Egy üveggel elhasználtam, jó volt szép volt, de szerintem még egyet már nem fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 22.

Burya

2020. december 22.

Nekem a Sí kollekció sosem tetszett, eleve nem én vagyok a manapság divatos édes, cukros, vaníliás illatok célközönsége. Viszont mikor a Sí Passione megjelent, döbbentem tapasztaltam, hogy tetszik. De valami még nem volt tökéletes, a vaníliából még mindig túl sok volt, a leszáradása még mindig túl édes. Vettem egy fújós, aztán eladtam. Vettem egy üvegest, azt is eladtam. Vettem egy utánzatot, de azzal sem tudtam megbarátkozni. Aztán jött az Intense változat, kipróbáltam és a legelső pillanattól imádtam. Mostanra egy 100 ml-es üvegcse boldog tulaja vagyok és nem tudok betelni vele. Ami a sima Passione-ben túl sok volt (vanília...), az itt visszafogottab, ami pedig hiányzott belőle, a kicsit fanyar gyümölcsösség és a pacsuli földes illata, az itt megvan. Nem egyszerű téli gyümölcsös illatot találni, mert vagy túl frissek, vagy túl cukrosak (számomra), de ez egyszerűen tökéletesen el lett találva. Hűvösebb időben fantasztikus az összhatás, kicsit karcos és vagány, ugyanakkor ultranőies anélkül, hogy a nőiességet cukor- és/vagy vaníliamasszába fojtaná, bőrdzsekihez, kosztümhöz, randira, buliba, elegáns alkalomra is megállja a helyét. Nem egetrengetően összetett, de a mai trendnek épp eléggé ellentmond ahhoz, hogy üdítő újdonságként hasson a cukortól megcsömörlött szaglószerveknek. Ha pasi lennék, imádnám egy nőn ezt az illatot. A tartóssága az egyetlen gyenge pontja, de az is csak bőrön (5-6 óra), a sálamon egy hétig is intenzíven érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

balazskrisztii

2020. november 21.

Erős, édes, tartós illat, nőies, gyengéd és egyben tekintélyt parancsoló. Nálam most e a Nr 1

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol