Giorgio Armani

Ár:   21 930 Ft, 30 690 Ft és 40 060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   21 930 Ft, 30 690 Ft és 40 060 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Illatcsalád: orientális - virágos

Fejjegyek: feketeribizli, szirup

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, pacsuli, vanília, cédrus

Ár: 23.000.-Ft +szállítás , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt,bontatlan,50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen kizárólag a 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost(előre utalás)
Ár: 5 ml 1900 Ft+pk, 10 ml 3700 Ft+pk , Eladó: szawai
Állapot: frissen fújva , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Nina091

2020. július 30.

Mintát kaptam belőle, azonnal beleszerettem.
Imádom a si edp-t és a fiori-t is, így alig vártam, hogy kipróbáljam.
A tartóssága is fantasztikus, 3-4 fújás reggel és még délután is érzem magamon.
Úgy érzem a si illatcsalád minden tagja nekem készült. Ő lesz a következő, akivel bővülni fog a parfümgyűjteményem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Mintát kaptam belőle, azonnal beleszerettem.
Imádom a si edp-t és a fiori-t is, így alig vártam, hogy kipróbáljam.
A tartóssága is fantasztikus, 3-4 fújás reggel és még délután is érzem magamon.

Ferita

2020. július 14.

Nagyon kellemes kis nyári illat.Első próbára megtetszett. Nagyon jól összhangba kerül a gyümölcsössége az édesebb,vaníliás illatjeggyel. Tartósnak is érzem.Egyenlőre még fújósban tesztelem,de szerintem hamarosan beszerzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Tutuj

2020. június 23.

Finom, diszkréten simulós, fanyar nyitás után édesbe (de nem gejl, szirupos, ragacsosba)hajló nagyon nőies illat. Intenzívnek a tartósságát mondanám,rajtam 6-8órát simán bír. Ruhán napokat is illatozik. Olyan illat amit irodában és színházban is lehet használni. Idomul a stílushoz. Az üvege is nagyon jól el lett találva. De az első Passion az igazi szerelmem, abból táraztam be így az Intensem új gazdát keres itt krémmánián😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Anthaval

2020. május 28.

Pedig megfogadtam, hogy egészen addig nem veszek új parfümöt, amíg legalább az egyik el nem fogy... Az egyik internetes parfümériában volt lehetőség arra, hogy ingyen igényelhessenek a vásárlók ebből az illatból mintát, és annak ellenére, hogy az anyaillattól feláll a szőr a hátamon, úgy voltam vele, hogy miért is ne? Próba szerencse! És még mekkora szerencse! Gyönyörű szenvedélyes díva! A tartóssága is valami elképesztő, szerintem 24 órát is kibírt rajtam. Ízlelgetem még a kis mintámat, de érzem, hogy el fogok csábulni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

laracroft

2020. április 8.

Müllerben választhattam a vásárlásom mellé mini parfümöt, csupa újdonság, 15 milis kiszerelésben, és mivel a többieket már ismertem, őt viszont még nem, így rá esett a választásom.
Első próba után elszomorodtam, fanyar feketeribizli csupán. Majd egy órányi kemény edzés után beédesedett. Előbújt valamiféle virágosság, de még mindig kesernyésen, ráadásul valamire emlékeztetve (később, többszöri próbálgatás után rájöttem, hogy a Kilian Good Girl Gone Bad-jére hajaz, de csak nyomokban). Leszáradásában végre megjelenik a vanília és egész kellemes lesz, csak túl sokat kell várni erre az állapotára.
Egyébként nem értem, hogy lehet valaminek, ami ennyire savanykás és kesernyés, azt a nevet adni, hogy "passionate intense"? Friss, aromás, roppanós, az igen, de hogy szenvedélyes? Ráadásul intenzíven? Persze ez már nagyon szubjektív értelmezés, de számomra a szenvedély ennél sokkal fülledtebb kellene hogy legyen.
Hatósugár közepes, tartósság egész jó, amúgy nem egy rossz parfüm, egyrészt nem túl eredeti, másrészt pedig nem az én stílusom - de az ingyen 15 mili erejéig nagyon jól elleszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

galbanum1

2020. április 8.

Tegnap próbáltam ki, de csak egy gyors tesztelésre volt időm. Ami biztos, hogy számomra ebben az anyaillatból már semmi nincs, amit én annyira nem is bánok. Szép illat a Sí, de az ő édessége nekem már sok. Ez egy enyhén gyümölcsös, inkább pézsmás, elegáns, de egyben játékos illat, nem "dög", nem is "végzet asszonya", sokkal inkább díva. Az egyetlen fújás a csuklómon hosszú órákig érezhető volt. Azt hiszem, örülnék neki ha a Nyuszi nem felejtené el a nevét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol