Giorgio Armani

Ár:   31 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. november 3.

Ár:   31 350 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: fekete ribizli nektár, rózsaszín bors, jázmin, fehér pézsma, vanília

Ár: 2700.- , Eladó: Smell
Állapot: 10 ml/kép , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás követően postázom vagy Foxposton feladom

Ppani

2019. november 12.

Hetek óta keresgéltem egy új illatot, ami igazán illik hozzám. Rengeteget próbáltam, de egyik sem volt az igazi. Egyik tesztelős napomon ezt fújtam a csuklómra és teljesen elvarázsolt. Ahogy előttem is írják, kifújástól leszáradásig tökéletes, egyszerűen imádom. Nagyon nőies, nem tolakodó. Kupon napokon be is szereztem. Nekem a nagy Ő lett 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

wallflower87

2019. november 12.

Engem ez az illat elbűvölt az első találkozástól kezdve! Az alap Si Passione először tetszett, de hosszú távon nem tudnám viselni..mikor ismerkedtem vele, valahogy egy idő után elkezdett idegesíteni, talán mert kicsit egysíkú volt és valami hiányzott belőle (na most ez teljesen úgy hangzik, mintha nem is parfümről beszélnék :P)
A előző gondolatmenetet folytatva, ebben a Red Maestro verzióban viszont már érzem a pluszt :) Olyan, mintha kijavították volna a hibákat, hozzáraktak egy zamatos, gyümölcsös jegyet, lepuhították az éles, kiabálós akkordokat és a tartóssága is sokkal jobb lett.
Nem kell belőle sok, intenzív, de nem émelyítő, nagyon nőies, de nem csak alkalmi parfüm, szerintem bárhova lehet hasznáni, akár munkahelyre is, csak a mennyiséggel kell vigyázni. Ritkán fordul elő, hogy egy parfüm ennyire tetsszen a fejjegyektől a leszáradásig, ezt még kiemelkedő tartóssággal párosítva-számomra ez a csillagos ötös kategória. Bravo, Maestro!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

silence

2019. november 2.

Amikor ősszel megláttam ennek a limitált kiadású Sí Passione-nak a beharangozóját, már ismeretlenül is tudtam, hogy kell nekem!
Elvarázsolt ez a szuper-nőies vörös üveg a díszítő szatén szalaggal, ráadásul már régóta szerettem volna venni egy sima Sí Passione-t is, csak valahogy mindig háttérbe szorult más újdonságok láttán.
Most azonban minden kétséget kizáróan ő volt a soros.
Mivel még akkor Magyarországon beszerezhetetlen volt, egy spanyol weboldalról tudtam csak megrendelni teljesen ismeretlenül. Nem tudtam akkor még, hogy ez egy az egyben az anyaillat lesz-e (Sí Passione), csak limitált kiadású üvegben, vagy esetleg az összetételén is változtattak?
Aztán amikor végre megérkezett, tesztelhettem.
Azt kell mondjam: szerintem előnyére változtattak az anyaillatnak, mert ez a kiadás sokkal tartósabbra sikerült, mint az alap Sí Passione. Sajnos az pár óránál nem bírta tovább rajtam, viszont a Red Maestro egész napos tartósságot produkál. (reggeli 3 fújást még este is érezni)
Az alapjai nagyon hasonlítanak a sima Passione-hoz, annyi különbséget érzek, hogy ez a Red Maestro sokkal pezsdítőbb, üdébb! (és amit írtam is: sokkal tartósabb)
Nincs benne annyi illatjegy, mint az alapillatban, de ez jócskán előnyére vált: nem válik katyvasszá a bőrön, egyes illatjegyeket sokkal inkább kiteljesedve lehet érezni (nem nyomja el az egyik illat a másikat)
Kifújáskor a feketeribizli a domináns - ami egyik kedvenc gyümis illatösszetevőm - amit a rózsabors fűszeressége pezsdít fel még inkább. Kb. fél óra - óra elteltével már kezdenek is kibontakozni a csodás szívjegyek a fantasztikus jázminnal - ami a legkedvesebb virágos illatösszetevőm - és a szuper szoláris jegyekkel.
Ez a fázis kb. 4-5 órán keresztül tart rajtam, miközben a bőröm párolgásával folyamatosan bújnak elő az édes, vaníliás, pézsmás alapjegyek, amik megadják neki a kellő tartósságot.
Hatósugara pont ideális, a nap folyamán végig jól érződik (többen is dicsérték rajtam, hogy mi ez a finom illat), viszont nem hivalkodó, tolakodó - nem jár előrébb az illat tőlem 1 méterrel.
Mindent összevetve ez egy szuper nőies, vérpezsdítő, sugárzó nőiességet és önbizalmat adó illat, ami bármikor bármilyen alkalomra megállja a helyét.
Fragin is 4,4-es értékelést kapott, biztos ez sem véletlen...
Én nagyon örülök, hogy megvettem, sokkal derűsebb a napom, amikor ezt az illatot viselem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Most azonban minden kétséget kizáróan ő volt a soros.
Aztán amikor végre megérkezett, tesztelhettem.
Fragin is 4,4-es értékelést kapott, biztos ez sem véletlen...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Isoeugenol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol