Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: Sumckay, Módosítva: 2016. március 10.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os kiadás, Julie Masse alkotása.

Illatjegyek: rose de mai, damaszkuszi rózsa, bergamott, mandarin, narancs, frézia, feketeribizli, vanília, osmanthus, írisz, ambrette (musk mallow), borostyán, pacsuli.

senskin

2019. május 18.

Say Si, mondd miért? Végul is ha győz a,romantika, akkor legyen fustos, édes, rózsaszirmokkal teli álom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

devcat

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem a rózsát, bármiben, permet, arckrém, parfüm, így ezt is. Nagyon megfogott. Tartós, még este is érezni. Meleg, bújós, finom érzéki illat. Drága, de kevés kell belőle, így megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Erika80

2018. június 2.

Nagyon szeretem a rózsát, mint virágot és mint illatot is. A Sí parfümök közül ez tetszik a legjobban. Sokáig az intense volt a kedvesebb számomra, de ebben a rózsa olyan szépen megmutatkozik, hogy... Szép illat. Minden egyes nap nem viselném, mert én szeretem váltogatni az illataim kedvem szerint, de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

pannid

2017. április 13.

Imádom az illatát! Minden alkalommal,amikor magamra fújom, akaratlanul ki is mondom ezt hangosan. Viszont rajtam sajnos nagyon nem tartós :( így minimum 3-4 fújással próbálom kihúzni a hatóidejét. Bár egész nap érezhetném!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

balogh.andrea

2017. március 16.

Az első – és eddig az egyetlen – Sí, amit nem hogy el bírok egyáltalán viselni, hanem annyira megfogott, hogy bőrpróbát tettem vele a D-ben legutóbb. Aztán visszamentem még egyszer. Aztán még egyszer. És akkor már meg is vettem. Pedig nekem a rózsa eddig kizárólag a Chloé volt, meg a Diptyque Eau Rose-a, esetleg Bvlgari-éké, hangulattól függően. (Na nem azért, mert más rózsákat nem próbáltam, hanem mert egyszerűen nem hagytak bennem maradandó nyomot).
Igazából a Sí-t is csak azért illatoltam meg, merthogy újdonság meg minden – sokat nem is vártam tőle, az eddigi Sí-kből kiindulva (sőt). Aztán annyira elámultam! Tényleg! Én szinte semmit nem érzek abból a vonalból, amit olyan nagyon nem csípek a nagytesókban meg a mamiban – talán egy-egy fuvallatot, amolyan „valami távoli álom-emlék”-szerűen. És a rózsája is olyan különleges – a gyümölcsök és az írisz (én nagyon kiérzem) ad neki egy olyan csodás hátteret, hogy egy számomra eddig ismeretlen arcát tudja megmutatni.
Nagyon tartós persze – 2-3 fújás egy egész napra való tavasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Nagyon tartós persze – 2-3 fújás egy egész napra való tavasz.

Dormir

2017. február 17.

Az összes Sí közül az egyetlen számomra hordható. A többit is szeretem, de zavar, túl sok.
Itt viszont a rózsa végre felfrissíti azt az idegtépő édes valamit, amit nem bírok.
Isteni finom! Alig különbözik az eredetitől, de sokkal sokkal jobb. Már az elsőnek is ilyennek kellett volna lennie. Nemesebb, izgalmasabb, friss-édes.
Ő már nekem is Si!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

Ő már nekem is Si!

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. február 11.

Rajtam egyik Sí sem jó. Valami fura kellemetlen, rothadós szag marad a bőrömön a végén. Néha másokon is érzem, de nem annyira, mint magamon. Nem is tudom miért fújtam a kezemre ebből a Rose-ból. Érezni benne az anyaillatot, de nem tolakodóan, és a bőrömön nem maradt ott az a bizonyos rothadós mellékszag. Ez valamiért nagyon kellemes, odabújós, tiszta és nőies illattá válik rajtam. Enyhén érezni a rózsa illatot, nekem az sem kellemetlen, inkább jókedvre derít. Megszerettem és nagyon-nagyon szeretnék egyet. A tartósságát most tesztelem, de úgy néz ki azzal sincs semmi baj. Sosem gondoltam volna, hogy az egyik Sí-re ötöst adok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 11.

egyedszilvi

2016. június 7.

Nagyon-nagyon!Rögtön szerelem!Pont olyan,mint amit kerestem eddig az illatokban,minden benne van!Édes,rózsás,pacsulis.Tökéletes,tényleg.Erdemes kipróbálni.Az anyaillat nagyon dominál,de a plussz rozsa,Ahhj,imádom!!!Hatósugara lehetne nagyobb,tartóssága közepes,de majdnem határon a max felé,kb 5-6 óra.Nálam legyőzött mindenkit,eddigi kedvenceimet,Montale rose-t,Viktor Rolf rózsáját..Chloé -t,Diptique-t. 😊😊❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Vancsi

2016. március 25.

Nem tart soká benne a rózsa, ezt sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Nem tart soká benne a rózsa, ezt sajnálom.

Sumckay

2016. március 13.

Úgy látszik, hogy az Armani Si változatok nekem nagyon nem jönnek be. Nagyon szeretem a színésznőt, aki a reklámarca a termékeknek, de közel sem hasonlítok ahhoz az érett, gyönyörű és szexi Galadrielhez :D Így egyáltalán nem tudom sem viselni, sem pedig átérezni ezt a stílust. A rózsa pedig kikerget a világból, nekem túl sok és intenzíven érezem hosszú ideig.
Zavar, picit idegesebbé is tesz, mint az eredeti Si EdP változat. Ebben annyira nem érzem a bőrömön kialakuló romlott bor szagot, de piszkálja az orrom ez a romantikus virág.
Szintén beleestem a szokásos hibámba, hogy hirtelen és átgondolatlanul döntök, röpke pár perc alatt. Tartósságával semmi probléma, 6-7 órán keresztül is követett, bárhova mentem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)