Givenchy

Ár:   13800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Ange ou Demon (Angyal vagy Démon) kettős természete szokatlan érzékiséget rejt magában: egyszerre magával ragadó és merész, titokzatos. Erőteljes orientális illatkompozíció, mely egyszerre ártatlanul érzéki és kristálytiszta, elegáns, inspiráló és kimagaslóan kvalitáns.

A fő jegyek frissek és tiszták (mandarin, fehér kömény és sáfrány), melyek megnyitják az utat a gazdag virágos szívjegyek számára (erőteljes liliom, enyhébb Maxillaria orchidea és ylang-ylang illatjegyekkel kísérve). Az utóillatban két fás illatjegy uralkodik: bársonyos rózsafa és tömör tölgymoha, mialatt a púderes és érzéki tonkabab és vanília befejezi az illatkompozíciót.

Givenchy Ange ou Demon 5 ml
Ár: 2000 , Eladó: simbenz
Állapot: Saját parfümömből frissen fújt, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után postázom
Givenchy Ange ou Demon (Eredeti kiadás!)
Ár: 2100 Ft / 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

reeka1

2021. május 4.

Nekem igazi esti, "kimenős" parfüm, nappalra irodába nem tudnám elképzelni.
Imádom, tökéletesen nőies, testes, figyelemfelkeltő. Sötét, de mégis van benne valami játékosság. És nagyon tartós, bőrön egy nap, ruhán akár 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Nekem igazi esti, "kimenős" parfüm, nappalra irodába nem tudnám elképzelni.

Lilka

2021. február 7.

Ez a parfum egy bizonyos személyiségtípust kovetel, aki ezt az illatot viselni is tudja...Nem egy konnyed, lágy illat, eloszor is egy bizonyos szuros szigorúságot,,, démoniasságot,, rejt magában, és egy bizonyos ido elteltével kinyílnak az angyalszárnyak és a noies lágyabb krémesebb oldalát mutatja meg, de mégis ottmarad az eros szuros ,,démonias,, alapillat. Ange ou demon...a neve mindent elárul. Nagyon taros, nem egy hétkoznapi illat,nem fog veled szembejonni az utcán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

cestlafcknvie

2021. január 28.

Egy pici kis mintám volt belőle, egyszer használtam eddig. Magamra fújtam, körülölelt az illat. Úgy éreztem megtaláltam azt az illatot ami passzol hozzám. Rajtam kicsit megváltozott, édesebb lett. De nem olyan torokszorítós/fejfájós édes. Nagyon jó volt, sokáig éreztem az illatot. Meg fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

dalma92

2021. január 5.

Csodafinom krémillat. Sokak szerint erős/erőszakos, szerintem semmi ilyen nincs benne. Leheletnyi púder bújkál benne, érezni a nemes virágokat és egy csöppnyi édességet... bárhol megállja a helyét: randin elbűvölően puha, nőies, hétköznapokon megnyugtató és komfortos, hivatalos ügyet intézni határozott és komoly, családi esményen könnyen simuló lágy finomság, az a fajta, amiről azt hihetik, hogy a saját illatom és nem parfüm.
Gyönyörű illat, gyönyörű üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Gyönyörű illat, gyönyörű üveg.

Angelless

2020. szeptember 7.

NAGYON szeretem. Ez a parfüm egy utazás minden egyes kifújáskor. Kedves kis illat, mindig elmosolyodok, mikor megérzem. Tényleg friss, fehér virágos, kellemes az "eleje", aztán megüt egy kis fűszeres titokzatosság. Valahogy mindig ezek a balzsamos parfümök kerülnek a személyes top 10-embe. A tartóssága az egyetlen, ami esetleg kivetnivalót hagyhat maga után.
A Le Secret változattal viszont nem vagyunk jóban, az nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

A Le Secret változattal viszont nem vagyunk jóban, az nem tetszik.

Piscinke

2020. július 20.

Brutál erős. Friss, fűszeres, enyhén édes, de számomra nagyon harsány. Lemoshatatlan. Nem mondanám kellemetlennek magát az illatot, de semmiképp nem viselném szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

MesMess

2020. július 6.

Évekkel ezelőtt valami mellé kaptam egy tasakos mintát belőle, kibontottam, már az sem tetszett, de az asztalon felejtettem, a pasim meg valahogy szétnyomta. A lényeg: beivódott a faasztalba, nem tudtam eltüntetni, borzasztó volt! Emlékszem, hetekig rohogtem, és az volt a fejemben: a kérdésre a válasz: démon, démon! Szóval, nekem ( akkor) nagyon nem jöbb be, valami szintetikus szörnyűségnek éreztem. Nem tudom, melyik összetevo okozta, lehet, a komeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Phoenix19

2020. május 22.

A mainstream márkák közül Givenchy a kedvencem. A legtöbb illatát szeretem, több kedvenc is van köztük. Az Ange ou Demon viszont nem "givenchy-s", nem jellemző a márkára ez az illatvilág. Sáfrány, kömény nagyon erősen érződik és ez inkább démoni. Úgy hogy az eldöntendő kérdés el van döntve. Nekem ez nagyon nem tetszik, mint ahogy az sem, hogy lektorálják a véleményem egyéni kívánságra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 22.

simpleman

Korcsoport: >54
2020. május 7.

A páromnak vettem egyszer ilyet.
Szörnyű volt rajta.
Elég sötét és nyomasztó illat.
Szerintem nem áll össze semmivé se.
Azt hiszem, a Givenchy, mint Ház, kerülve.
Ahogyan az Yves Saint Laurent.
A harmóniát, a művészetet és a felmutatott szépséget szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 7.

A páromnak vettem egyszer ilyet.
Szörnyű volt rajta.
Elég sötét és nyomasztó illat.
Szerintem nem áll össze semmivé se.
Azt hiszem, a Givenchy, mint Ház, kerülve.
Ahogyan az Yves Saint Laurent.
A harmóniát, a művészetet és a felmutatott szépséget szeretem.

Dottir

2020. március 14.

Én az angyal/démon tematika helyett inkább mondjuk az irodista/háziasszony párosra gondolnék. Annyira otrombán van elhelyezve benne a római kömény, hogy tiszta zellerszárszagom lesz tőle, emiatt meg egy gyöngyöző húslevesre asszociálok, amihez frissen sült kenyér (ylang-ylang) is akad a háznál. Ha ez a része akarna lenni a démon, akkor a konyha ördögasszonya lesz az. A szebbik oldala, a sáfrányos, már jobb, emlékeztet a Gucci No.I-re, persze csak emlékeztet, az sincs szépen kibontva. Kicsit púderes, kicsit liliomos, de csak nagyon sápatagon, visszafogottan. Ez az észrevétlen, senkit nem zavaró irodista szólama. Összességében szörnyűnek találom, nem csalt meg a szimatom (haha), hogy soha nem illatoltam meg ezt a sorozatot, valahogy nagyon bénának találtam a nevet, az üveget, nem tudtam komolyan venni. Egész a mai napig. Akkor viszont a Le Secret-tel együtt teszteltem, na arról inkább nem is írok, pedig jobb mint ez, de az meg a Gucci No.II-re hajaz, elég vérszegényen. Tartani legalább mindketten nagyon tudnak. Nem sok sót ettünk meg eddig se mi a Givenchy-val (az Amarige maradt örök darabnak, a Dahlia Noir, az Eaudemoiselle Eau Fraiche futó szerelmek voltak csak), és ezen biztos nem ez a duó fog változtatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.