Givenchy

Ár:   13800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Ange ou Demon (Angyal vagy Démon) kettős természete szokatlan érzékiséget rejt magában: egyszerre magával ragadó és merész, titokzatos. Erőteljes orientális illatkompozíció, mely egyszerre ártatlanul érzéki és kristálytiszta, elegáns, inspiráló és kimagaslóan kvalitáns.

A fő jegyek frissek és tiszták (mandarin, fehér kömény és sáfrány), melyek megnyitják az utat a gazdag virágos szívjegyek számára (erőteljes liliom, enyhébb Maxillaria orchidea és ylang-ylang illatjegyekkel kísérve). Az utóillatban két fás illatjegy uralkodik: bársonyos rózsafa és tömör tölgymoha, mialatt a púderes és érzéki tonkabab és vanília befejezi az illatkompozíciót.

Fújós! Givenchy Ange ou Demon
Ár: 1800/3000 5/10ml +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Leírásban
Givenchy Ange ou Demon 30ml
Ár: 12 990Ft , Eladó: Tami23
Állapot: 1-2fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. III. XIII.kerület / előreutalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

k.boglarka

2021. december 26.

Imádom ezt az illatot. Nem hétköznapi, ez egy igazán különleges darab. Tartósssága is rendben van. Második dobozzal vásároltam újra, azt hiszem megtaláltam az illatom. Inkább a téli és az őszi napokon használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Ditti79

2021. szeptember 28.

Az egyik kedvencem volt évekig,szinte csak ezt használtam,annyira szerettem.Aztán jött a Le secret verzió és az lett a kedvenc.Magáról az illatról leírtak már mindent előttem,tényleg nem hétköznapi,tömény,szinte szúrós illat.Megosztottságra a TM Angel-hez tudnám hasonlítani - azt is vagy szereted,vagy utálod,átmenet nincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Bridge29

2021. május 26.

Most kaptam kézhez a 10 ml fújósom. Váó. Ez az első benyomásom. Nem erre számítottam . Ez egy elképesztően kifinomult és megkomponált illat. Abszolút semmi brutál démoni hatás, ennek ellenére azt kell mondjam passzol hozzá az üvege. Folyton csak a csuklomat szagolgatom. Édes, virágos, rajtam picit púderes egy icipicit hogy is írjam old Scholl de nem retró. A minőséget lehet érezni rajta . Sztem is inkább hűvösebb időkre vagy estére való. Meg kell vennem nagyban is 🤪 nagyon szép virágok. Remélem fogom bírni élesben is ,mert ugyebár csuklón más mint telibe .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

reeka1

2021. május 4.

Nekem igazi esti, "kimenős" parfüm, nappalra irodába nem tudnám elképzelni.
Imádom, tökéletesen nőies, testes, figyelemfelkeltő. Sötét, de mégis van benne valami játékosság. És nagyon tartós, bőrön egy nap, ruhán akár 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Nekem igazi esti, "kimenős" parfüm, nappalra irodába nem tudnám elképzelni.

Lilka

2021. február 7.

Ez a parfum egy bizonyos személyiségtípust kovetel, aki ezt az illatot viselni is tudja...Nem egy konnyed, lágy illat, eloszor is egy bizonyos szuros szigorúságot,,, démoniasságot,, rejt magában, és egy bizonyos ido elteltével kinyílnak az angyalszárnyak és a noies lágyabb krémesebb oldalát mutatja meg, de mégis ottmarad az eros szuros ,,démonias,, alapillat. Ange ou demon...a neve mindent elárul. Nagyon taros, nem egy hétkoznapi illat,nem fog veled szembejonni az utcán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

cestlafcknvie

2021. január 28.

Egy pici kis mintám volt belőle, egyszer használtam eddig. Magamra fújtam, körülölelt az illat. Úgy éreztem megtaláltam azt az illatot ami passzol hozzám. Rajtam kicsit megváltozott, édesebb lett. De nem olyan torokszorítós/fejfájós édes. Nagyon jó volt, sokáig éreztem az illatot. Meg fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

dalma92

2021. január 5.

Csodafinom krémillat. Sokak szerint erős/erőszakos, szerintem semmi ilyen nincs benne. Leheletnyi púder bújkál benne, érezni a nemes virágokat és egy csöppnyi édességet... bárhol megállja a helyét: randin elbűvölően puha, nőies, hétköznapokon megnyugtató és komfortos, hivatalos ügyet intézni határozott és komoly, családi esményen könnyen simuló lágy finomság, az a fajta, amiről azt hihetik, hogy a saját illatom és nem parfüm.
Gyönyörű illat, gyönyörű üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Gyönyörű illat, gyönyörű üveg.

Angelless

2020. szeptember 7.

NAGYON szeretem. Ez a parfüm egy utazás minden egyes kifújáskor. Kedves kis illat, mindig elmosolyodok, mikor megérzem. Tényleg friss, fehér virágos, kellemes az "eleje", aztán megüt egy kis fűszeres titokzatosság. Valahogy mindig ezek a balzsamos parfümök kerülnek a személyes top 10-embe. A tartóssága az egyetlen, ami esetleg kivetnivalót hagyhat maga után.
A Le Secret változattal viszont nem vagyunk jóban, az nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

A Le Secret változattal viszont nem vagyunk jóban, az nem tetszik.

Piscinke

2020. július 20.

Brutál erős. Friss, fűszeres, enyhén édes, de számomra nagyon harsány. Lemoshatatlan. Nem mondanám kellemetlennek magát az illatot, de semmiképp nem viselném szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

MesMess

2020. július 6.

Évekkel ezelőtt valami mellé kaptam egy tasakos mintát belőle, kibontottam, már az sem tetszett, de az asztalon felejtettem, a pasim meg valahogy szétnyomta. A lényeg: beivódott a faasztalba, nem tudtam eltüntetni, borzasztó volt! Emlékszem, hetekig rohogtem, és az volt a fejemben: a kérdésre a válasz: démon, démon! Szóval, nekem ( akkor) nagyon nem jöbb be, valami szintetikus szörnyűségnek éreztem. Nem tudom, melyik összetevo okozta, lehet, a komeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.