Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Eaudemoiselle sorozat 2012-es nyári, limitált flankere

Frissítő, gyümölcsös, gondtalan nyári illat.

Illatösszetevők: rózsaszín grapefruit, körte, jázmin, japán rózsa, fás jegyek, pézsma

Ár: 2800 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Feketehattyú

2021. március 23.

Vakvásárlás volt. Persze a gyönyörű üvege miatt vállaltam be, mi másért!? :)
Az illat egy bájos kis tavaszi felfrissítő fuvallat, citrusos, enyhén körtés- rózsás. Az első 10 percben egész nagy a hatósugara, de utána iszonyat bőrközelivé válik, kb. 2 óra után pedig nyoma sincs, sem ruhán, sem bőrön.
Kár érte, mert az illat maga nem lenne rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Vakvásárlás volt. Persze a gyönyörű üvege miatt vállaltam be, mi másért!? :)
Kár érte, mert az illat maga nem lenne rossz.

aidanne

2016. március 10.

Mintaban kaptam, pont annyit hogy teszteljem. Ketszervteszteltem eddig le, meg egy harmadik jon, egy nappali szak mert egyszer delutan majd este sikerult de szeretnem meg nappal is megnezni mit muvel ez a szepseg a boromon. Elso 15-20 percben nekem egy az egyben Lanvin arpege jut rola eszembe, semmi extra finom gyumolcsos kezdet. Azonban a szepsege es izgalmas am de annal kevesebb osszetevoi elkezdenek sorban kibontakozni egy egy csodalatos fas friss erzeted ad a gyumolcsok diszkret megbujasaval. Nagyon kellemes finom igazi jol apoltsag mesterfokon illat. Nagyon tetszik hogy -es ismetelni tudom csak magamat- fas a leszaradasa amit nagyon hamar meg is mutat. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

vanillacaramella.sweet

2016. február 6.

2015.09.18.: Ez egy nagyon üde, friss, grapefruitos-citrusos, enyhén körtés-rózsás illat, kissé fás leszáradással. Semmi édessége nincsen, inkább a citrusos-virágos vonalát emelném ki. Nem tolakodó, nem erős, jellegéből adódóan nem kifejezetten tartós,de 3-4 órán át érezhető. Jázmint én nem érzek, a körtét se ismertem volna fel, ha nem olvasok utána,tehát tipikusan gyümis oldala nincsen szerintem. A Pézsmát sem érzem. Olyan illatnak mondanám, ami a 40 fokos hőségben kis citrusos-virágos frisseségével felüdítő lehet. Szillázsa kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.