Givenchy

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 3000 + posta , Eladó: Sompi1
Állapot: 9 ml, Helyszín: --, fizetés: postán maradó ajánlott levél
Ár: 2000ft , Eladó: mariann33
Állapot: 5ml parfümszóróban, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
mariann33

2019. április 22.

A régi verzió nagyon kedves volt számomra,és szinte mindenki dícsérte.Ezt elmondhatom erről a régi-új verzióról is,ez jó bizonyítéka annak,hogy ha igazán jó egy illat,ennyire időtálló!
Az üvege nekem most is nagyon tetszik, jellemzően a márkára,elegáns és az egyszerűsége ellenére is egyedi.Hiszem hogy nem attól szép egy üveg hogy felvan cicomázva,a letisztult forma mindig szebb és időtállóbb.
Viszont azt nem tudom mitől érzik citrusosnak,nekem az eredeti és ez sem az,nincs is mitől annak lennie,hisz a mandarinon kívül semmi citrus féle nincs benne...ámbra,fás jegyek,körömvirág..büdöske,ami ha jól tudom másnéven bársonyvirág és valóban bársonyos is.Eleve a fás alap és ámbra is ezt erősíti.
Citrusos pl.az Eau de Rochas vagy a Versace Versense,ez a Givenchy a nyomában sincs az úgynevezett citrusos illatoknak.Persze ez csak az én véleményem,és bőrönként eltérhet egy illat,de azért nem annyira hogy egy teljesen más illatcsoportba essen.
Nekem ugyanazt az élményt nyújtja mint 20éve:)
Az egyetlen olyan parfümöm,amit 20év elteltével is tudok használni,sőt,úgyérzem ma éppen olyan modern,mint régen.Akiken nem működik,ne erőltessék,akihez illik,nem győzi a bókokat bezsebelni.Így van ez minden illattal,de ha azt mondaná valaki,hogy mától egyetlen illatot használhatok,azt hiszem erre esne a választásom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Nekem ugyanazt az élményt nyújtja mint 20éve:)

LauraHerczeg

2018. december 6.

Anyukám kedvenc parfümje volt ez mindig is, ez az ő illata számomra, szóval csakis 5*os lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Piscinke

2018. augusztus 21.

Most kaptam kézhez a fújóst; tényleg eléggé hasonlít az eredetire, de azért érzek némi különbséget. Ez az új számomra kicsit savanykásabb, "izzadtságszagúbb", mint a régi. Nem rossz, nem rossz: "pótléknak" jó, mert a karaktert azt abszolút hozza. De ez azért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Gladys

2018. május 25.

Első fújásra babapúdert érzek. Utána meg húsvéti öntözős kölnit. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

csikosmatyas

2018. január 29.

Bebizonyította, hogy a citrusos nyári illat nem csak az engem erősen egy puccosabb w.c. szagtalanitóra emlékeztető Light Blue 60. reinkarnációja lehet.
Én tisztán érzem mind a hat illatjegyet.
Igazi kortalan, kiforrott stílusú, enyhén kesernyésbe hajló illat. Azoknak ajánlanám aki bárhol meg tud jelenni egy térdig érő bézs egyberuhában és a kérdő tekintetekre csak annyit mond: közöd? Én így öltözködöm ... és 😃 .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Én tisztán érzem mind a hat illatjegyet.

Ferita

2017. március 26.

Minden citrusos illatnak rajtam van egy mellékillata.Olyan,mint ha savanyú lenne.Az Extravagance volt az életem első illatszerelme.Amikor megláttam,hogy újított változatban újra kapható megörültem.Jó,hogy nem vettem meg teljes kiszerelésben,Marad a szép emlék...
Majd egy éve írtam a véleményemet,ami mégiscsak megváltozott. Megrendeltem és ebben a szép napsütéses időben tökéletes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Vaslady

2017. március 16.

Ez az illat egy talány.
Egyszer rajongok érte,máskor meg büdös.
Na de nem ugy büdös,hanem a büdöske virágra emlékeztet,meg hát erősen jelen is van.
Máskor pedig friss citrusos,nem tudom miért pedig évek óta nem próbáltam de a 4711 ugrott be.
Ugy vagyok vele,mint Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques illatával,zárt helységben nem birom elviselni magamon.
Viszont túrázni,vagy csak kirándulni,a szabadban lenni,nagyon szeretném magamon.
Jót tesz neki a friss levegő,mert a narancsvirág is dob rá egy kis fanyarságot.
Rajtam nincs mellék édes vonal,inkább fanyar-citrusos.
Nyári illat,de lehet bevetném egy jó hideg téli napon,valahogy oda is beillene.(egy kiadós reggeli zuhany után)
Természetesen hozzá a Givenchy minőséget,minőségi tartós illat.
Ez külön tetszik,mert a nyári illatok,nagyon hamar megadják magukat,és az ember kénytelen cipelni magával parfümöt,ha ujra szeretné frissiteni magát.
A mintát elhasználom,ismerkedni fogok vele,aztán majd meglátom,lesz-e rendelés belőle.
Sajnos csak internetes áruházakban látom,ezek szerint nem kockáztatnak vele.
Nem illik a mai trendekbe.
Ami nem is baj,igaz lányok?
Néha már unjuk ugyis a banánt :-D,amivel etetnek minket.
Ilyenkor mindig örülök,hogy van lehetőség mintákat rendelni,és új illatokat próbálni,mert a parfümériák kinálatára hamar ráunnák.
Pláne,itt a kisvárosban,kisparfüméria...szóval....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Ez az illat egy talány.
Egyszer rajongok érte,máskor meg büdös.
Jót tesz neki a friss levegő,mert a narancsvirág is dob rá egy kis fanyarságot.
Rajtam nincs mellék édes vonal,inkább fanyar-citrusos.
Természetesen hozzá a Givenchy minőséget,minőségi tartós illat.
Sajnos csak internetes áruházakban látom,ezek szerint nem kockáztatnak vele.
Nem illik a mai trendekbe.
Ami nem is baj,igaz lányok?
Néha már unjuk ugyis a banánt :-D,amivel etetnek minket.
Pláne,itt a kisvárosban,kisparfüméria...szóval....

0808

2017. március 12.

15 éve imádom !!! Tudnám ragozni, milyen különleges mandarinos zöldes, friss pindurit édeskés kifinomult tiszta... illat , de ennyi talán elég is ide, mert előttem már úgyis mindent összeszedtek róla a rajongók!
Másrészt ezt tényleg érezni kell és vagy szerelem lesz azonnal vagy felejtős örökre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Cintia04

2017. február 19.

Abszolút különlegesség és egyáltalán nem beleillő a mai trendekbe mégsem korosztály függő inkább csak tudni kell viselni és kell hozzá egy mondjam úgy lelki érettség ( mert ismerek 20 éves lányt is aki korához mérten fiatalos, légies kis hölgy mégis van egy tartása és nem csapongó de ismerek 40 éves nőt is aki úgy viselkedik mint egy butus 15 éves kis lázadó tini) az utóbbin teljesen kizárt, hogy eltudnék egy ilyen illatot képzelni. Finom, tiszta mandarinos, körömvirágos indítás de az a fajta körömvirág amit éppen most vágtak le és lehet érezni a zöldes, gyógynövényes mégis édeskésen aromás illatát. Ahogy megjelennek a fás tónusok és a borostyán melegségétől lesz igazán karakteres mégis puha, tiszta illat. Rajtam a tartóssága is nagyon jó sokszor még fürdés után is érzem. számomra amolyan 4 évszakos illat mégis a légies tavasz és a szeles ősz illik hozzá a legjobban mert igazán kint a levegőn érvényesül és mutatja meg igazi szépségét.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

szucsnecsilla

2016. augusztus 16.

Kevés rá az öt csillag! Most lett az enyém kb. 80 ml, még a régi csomagolásban. Átjön a Büdöskevirág (imádom), átjön a frissesség, citrusosság.
Leszáradás után pedig vérbeli Givenchy: elegáns, finom - de ugyanakkor vagány, ahogy a nevében is van.

2016.08.16.
Sajnálom pár nőtársamat, akiknek ennyire nem jön be.
Elég rossz lehet, mert olyat veszítenek, amit más parfümöktől nem kapnak meg (pl. Oriflame, Escada, L' Artisan és egyebek)
Most ugyan én is eladom az enyémet, mert új szerelem van, de azért fújtam át magamnak belőle 10 ml-t, hogyha megkívánom, ne kelljen epekednem utána.

Szerelem, szerelem, szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

2016.08.16.
Sajnálom pár nőtársamat, akiknek ennyire nem jön be.

Szerelem, szerelem, szerelem.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.