Givenchy

Ár:   11790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2015. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: tubarózsa,málna, vetiver, rózsa, magnólia, bors, ámbra, musk

Ár: 2500 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 5 ml kiprobalt, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
Lina6

2019. augusztus 3.

Finom kis malnas illat. Rajtam nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Finom kis malnas illat. Rajtam nem tartos.

Barbe

2019. március 25.

Nagyon erős határozott, mások is észreveszik és dicsérik, nekem bejön már rég óta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

saska7

2018. december 16.

Ez az illat is egy régi szerelem. Nem az Edp, hanem az Edt. Egyszer valaki meg akarta nekem magyarázni, hogy a két illat egyforma. Dehogy, csak hasonlítanak 😀 Ez az egyik olyan parfümöm, amit a legtöbben megdícsértek rajtam, nők és férfiak vegyesen. Mára már egy kicsit megúntam, pedig nagyon nőies, édeskés, csábító illat. Azt hiszem egyszerűen kinőttem... vagy csak simán öregszem 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: egy nagy bajom lett vele, ami miatt el is adtam: poros. Egyértelműen ez a "poros málna". Nagyon sajnálom, mert máskülönben tényleg egy különleges, nagyon finom málnás illat lenne, de emiatt csak a fújósomat tartottam meg, ami már a végét járja.

Egy fújós 10 millissel indult a kapcsolatunk, mivel a kommentek nagyon felkeltették az érdeklődésemet! Bár a My Insolence után megfogadtam magamnak, hogy rohadjak meg, többet az életben nem veszek vakon semmit, - ott nagyon csúnyán lukra futottam a málnával - ez esetben széles mosollyal örültem meg neki, hogy nem sikerült megtartani a fogadalmamat.
Azonnal a tinédzser koromat idézte fel! Rögtön beugrott a gimi! Meg is néztem, mivel ez az illat 2000-ben jelent meg, bővel belefér, hogy akkoriban volt, aki (vagy az anyukája) ezt használta.
Kedves, gyümölcsös, laza csajos illat. Azóta itt KM-en át is vettem egy közel 50 millis üveggel is. Meg kell mondjam, számomra az is mellette szólt, hogy vágytam már egy olyan mindennapi kis komfortillatra. Átnézve a parfümjeimet ugyanis arra jutottam, hogy a legtöbb inkább elegáns, vagy valamilyen értelemben szélsőséges, és nem sok minden van a polcon, ami egy átlagos napra, átlagosan felvidít :) Szóval örülök neki nagyon, ősszel, télen és tavasszal fújkálhatom. Nyárra talán egy kicsit émelyítő lenne az édessége miatt, de majd az is elválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Kacuprof

2018. január 16.

Nagyon finom es nois ilat, de tartossagban szamomra osszehasonlithatatlan az edp-vel.
Ez az egyetlen parfumom, ami meg nagypapanak is feltunt😃 A tartóssága miatt negy csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

erika81

2018. január 11.

Nőies, számomra különleges, tartós illat! Az eredeti verzióhoz is volt régen szerencsém, ez a változat is nagyon finom illat. Egész nap éreztem magamon és egyáltalán nem tartottam soknak munkába sem! Az illatmintám sajnos elfogyott, de felkerült a képzeletbeli kívánságlistámra egy nagyobb üveggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Jelena

2017. december 14.

A LEGJOBB volt...10 évig használtam. Sokáig tartott, hogy megemésszem, nem gyártják többet :( Ha lehetne 100 csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

csakmoni

2017. december 7.

Valami hihetetlen szerencse folytán az enyém lett egy csaknem teli üveggel. Csak az edp-t ismerem, tetszik az is nagyon, de nem mindennap szeret engem, néha zavaróan füstös. Az edt-t nem ismertem, de boldog vagyok, hogy szokásommal ellentétben vakon megvettem, mert első szippantásra szeretem. Általában hidegebb vagy maszkulinabb illatok tetszenek, de azért néha én is vágyok valami nőiesebbre, édesebbre. Az én ízlésem szerint ez tökéletes női illat, egy kis gyümölcs, egy kis virág, egy kis pézsma ellensúlyozva egy kis vetiverrel és borssal. Tulajdonképpen semmi különös, csak egy puha, bizalomgerjesztő aura.
Utálatos dolog, hogy eltűnnek ilyen igényes és szép illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Utálatos dolog, hogy eltűnnek ilyen igényes és szép illatok.

Luna1024

2017. október 28.

Tudjátok, én nem gondoltam, hogy ez a parfüm ilyen jó... Nem is értem miért, hiszen Givenchy-éket imádom, az édes illatokat szeretem, az EDP változatot (melyet jóval előbb ismertem) kedvelem. Talán arra számítottam, hogy a málnától szintetikus, a fűszerektől meg túl orientális illat lesz - de nem az, nagyon nem! :)
Több mintával együtt próbáltam ki a bőrömön (tudom-tudom, nem tanácsos, de türelmetlen voltam és kíváncsi), pókerarccal fújtam egyet a csuklómra, majd tettem is le, hogy magamra kenjek valami mást... Aztán: BAMM! Olyan illat szállt felém, hogy pillanatok alatt el is felejtettem, hogy van még egy rakás kipróbálásra váró minta a kezemben... Hosszan a csuklómra tapasztottam az orrom, nem tudtam betelni a Hot Couture EDT illatával. Első szippantásra szerelem lett! :) Csodás, lédús és édes málnaillatot éreztem picit füstös rózsával (igen, édes, de valahogy Givenchy-hez méltó kifinomultsággal az!), és leheletnyi pikáns borssal... Tulajdonképpen ennyi ez az illat. Nincs túlbonyolítva, de valamiért mégis lenyűgözően addiktív, nem lehet betelni vele! Nekem stílusában (de amúgy egy picit illatában is) nagyon hasonlít a Dior Absolutely Blooming-ra (az ugyanilyen rózsa-édes bogyósgyümölcs párosítás), valamint a Lancome Tresor Midnight Rose-ra. Nekem az Absolutely Blooming-hoz hasonlóan ez egy nagyon pozitív érzéseket közvetítő, extranőies, életigenlő illat. Egyszerűen annyi vidámság, cserfes pimaszság és gondtalan boldogság sugárzik ebből a két illatból, hogy azonnal kisüt a nap, amikor valamelyiket magamra fújom. :) Instant boldogság a Hot Couture EDT is, receptre kéne írni szomorúság ellen... De komolyan. :)

Első szippantásra barátságot kötöttünk, és nagyon sajnálom, hogy ilyen nehezen hozzáférhető (ami van, az is Ebay-en, horror áron), mert nekem ebből KELL egy üveggel! Jelenleg Ő a második számú parfüm-vágyam a By Kilian Love (Don't Be Shy)-ja után (de arra akkor lesz pénzem, ha két hónapig nem eszek :D). :) Szerintem sokkal jobb, mint az EDP változat, a TOP 10 kedvenc parfümöm között stabil helye lesz. Nagyon ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Hajna

2017. augusztus 8.

A szignatúraillatomat keresve találkoztam a Hot Couture EDP változatával. Az illata nagyon kellemes, de néha már túlságosan fásnak és fűszeresnek éreztem, amit csakis hideg időben tudnék elképzelni magamon. Kezdetben rendkívül nőiesnek találtam, de leszáradáskor elvesztette ez a jellegét, és egy kifejezetten maszkulin illatot hagyott maga után, ami még mindig rendkívül finom volt, de valahogy nem az én stílusom.
Mivel az illat jellege nagyon megtetszett, ezért a krémmániás és egy egyéb netes vélemények alapján megrendeltem az EDT változatot, reménykedve abban, hogy azok a jegyek, amit nem igazán szeretek a nagy testvérében, kevésbé dominánsan vannak jelen. Részben igazam volt.
Ma hozta meg a futár ezt a kis érdekességet, és nem mondanám, hogy csalódott vagyok. A leírások alapján arra számítottam, hogy nagyobb lesz a különbség a két illat között, de számomra ez csak a fejillatokban mutatkozik meg igazán. Amíg az EDP-ben egyértelműen a bors a domináns, az EDT sokkal gyümölcsösebb, és kevésbé édes. Körülbelül 10 perc után elillan ez az illat, és hasonlóan fűszeres, de sokkal füstösebb illata lesz. Mindkét illat nagyon finom, de a legjobb valahol a két verzió között lenne. Ha az EDP leszáradáskor édeskésebb lenne, és a szantálfa helyett a vetivert spórolták volna ki belőle, tökéletes lenne. Rájöttem, hogy a vetiver adja a férfias jellegét, azt hiszem a következő parfümválasztásnál ezt a jegyet kerülni fogom.
A hatósugara szolidabb, mint a barna címkés változatnak, tartóssága sem üti meg azt a szintet. Körülbelül 3 óra, mire szinte teljesen elillan. Tekintve hogy ez egy EDT, ez nem is lenne gond, ha jelenleg nem lenne drágább, mint az eu de parfum. Bízom benne, hogy ez csak a nyári meleg miatt van, majd ősszel derül ki igazán, hogy mit tud. Addig a tartóssága miatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.