Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2021. május 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: tubarózsa,málna, vetiver, rózsa, magnólia, bors, ámbra, musk

Ár: 15900 , Eladó: Jelena
Állapot: Pár fújás hianyzik, Helyszín: Szeged, fizetés: --
Givenchy Hot Couture EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bridge29

2021. június 1.

Látatlanban vettem egy 100ml -s kiszerelést . Eddig is kíváncsi voltam milyen lehet a vélemények alapján ,ezért biztosra mentem ,ha tetszik legyen belőle ,mert tényleg már nehéz beszerezni. Első fujasra azt kaptam amit vártam, a vélemények elég jól összefoglalták milyen illat is ő. Először is a málna nagyon intenzíven érződik. Nincs mű illata a málnának.Utána rajtam el kezd krémesedni és édesedni.Egy picit lineárisnak gondolom,persze ettől még nem rossz. Inkább fiataloknak szánnám . Kíváncsi leszek kapok e majd rá bókot. Összességében nem bántam meg ,mert tuti el fogom használni ebben a jó időben. Már csak azért izgulok hogy a darazsak ne szeressék😂 rajtam sajnos nem tartós 😔

Update:
Nem lett szerelem,így eladtam. Rajtam csak sima málna illata volt,semmi csavar amit ebből a Givenchy parfumből nagyon hianyolok,bár lehet csak rajtam ennyire unalmas. És a tartósság nagyon kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Update:

vanillacaramella.sweet

2021. március 26.

De furcsa, hogy rengeteg helyről hiányzik a véleményem, pedig ezer %,hogy volt itt is. Akkor írok újra.

Pár éve volt nekem egy üveggel, eleinte imádtam, a nagyon erősen málnás-rózsa benne isteni volt, illetve a pikéns borsossága, a t.rózsa, finom volt, pézsmás alapon, pici fássággal, és itt jön a DE. Rajtam nagyon füstössé alakult mindig és zavart,vmi fura műviességgel együtt, nem éreztem magaménak sajnos, csak az első fél órában. Tartóssága meg rajtam simán 5-6 óra volt bőrön. Amagnóliát nem igazán tudtam kivenni,de nem is bántam, mert annyira nem szeretem,ha erős.
Szuper a színe a parfümnek, az övege olyan elmegy végülis, letisztult. Klassz illat volt, egy ideig szerettem, majd fél üvegesen már eladtam anno. Nem jár neki levonás amiatt,hogy rajtam erősen füstös volt, nem tévedés, tényleg füstössé vált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Regi88

2020. október 2.

Isteni! Hiába próbálom összehasonlítani az edp vel, nem megy... nem is értem, hogy lehetnek ennyire mások és mégis egyformák???🤷‍♀️
De, erről annyit biztosra mondhatok, hogy rajtam málnás-rózsás és pont. Csoda párosítás, kb., mint amikor málnás sütit készítek, mindenképpen kakaós/ csokisat tudok csak elképzelni és bele is kerül a csokoládé rendre😂
Szóval tökéletesen passzolnak egymáshoz!
És szuper tartós rajtam, 6 órája ott van , érzem és mindenki érzi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Szóval tökéletesen passzolnak egymáshoz!
És szuper tartós rajtam, 6 órája ott van , érzem és mindenki érzi!

Sziszilady

2020. szeptember 22.

Isteni málnás álom ez az illat. Először csak csuklóra fújtam és elkeseredtem, hogy ebben is érzem ezt a savanyú koviubi szagot, mint a Kilian GGGB és a Mancera Vanille Exclusive elején. De mielőtt eladtam volna, egyik reggel jól befújtam magam (gondoltam, még egy teszt nem árthat 😅, hiszen ott bújt a füstös málna a savanyúság mögött és az a része már nagyon tetszett) és velem volt egész nap. Azóta szerelem! Be is szereztem még egy üveggel, mert állítólag már ritkaság ő is. Tartósságára sincs panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Timi8

2019. november 3.

Update.: Emlèkszem, erről jò darabig nem is hallottam, csak egyszer az edp-t szerettem volna ùjravenni, de abbòl nem volt, gondoltam, jò lesz ez is, biztos ugyanolyan, max.picit enyhèbb, làgyabb vagy kevèsbè tartòs. Tyű, akkor hazaèrve, tesztelgetve vmiért nagy csalòdás volt (pròba nèlkül vettem, mert nem volt kitève teszter), de ùgy voltam vele, ha màr megvettem drága pènzèrt, elhasznàlgatom, vègülis nem rossz csak nem az amit szerettem volna. Egykedvűen hasznàlgattam a kicsikèt, közben lèpten-nyomon zsebeltem be miatta a bòkokat. Mindenkinek tetszett, sőt a többsègnek jobban mint az edp vàltozata. Lehet, h.ez is hozzàjárult ahhoz, h.nemcsak megszerettem, de kedvencemmè, sőt egyik ùjravevős örök darabommá vált. Ritkábban használom már, pedig van belőle bőven, csak fèlek, hogy egyszer elfogy és már nem tudom ùjravenni. A mai napig ha erre esik a vàlasztásom, az irodàba lèpve a főnököm is megjegyzi, h. "Hm, mi ez a jò illat?" Olyankor mindìg vigyorogva mondom, h. "Csak èn vagyok!" :))))

Sikerült embertelenül betárazni belőle. Ritkán teszek ilyet, de ennél muszáj volt. Vannak az "együveges szerelmek" és vannak az örök darabok! Ő a No.1. kis málnacsodám, ami már ugyanùgy szignatùraillatként kezelek (a környezetem is) mint a D&G Pour Femme-t, a Ninát vagy az Amor Amor-t. Mindenkinek tetszik rajtam, ez az illat én magam vagyok. Sajnos egyre nehezebb beszerezni....

Kis málnacsodàm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Kis málnacsodàm!

Lina6

2019. augusztus 3.

Finom kis malnas illat. Rajtam nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Finom kis malnas illat. Rajtam nem tartos.

Barbe

2019. március 25.

Nagyon erős határozott, mások is észreveszik és dicsérik, nekem bejön már rég óta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

saska7

2018. december 16.

Ez az illat is egy régi szerelem. Nem az Edp, hanem az Edt. Egyszer valaki meg akarta nekem magyarázni, hogy a két illat egyforma. Dehogy, csak hasonlítanak 😀 Ez az egyik olyan parfümöm, amit a legtöbben megdícsértek rajtam, nők és férfiak vegyesen. Mára már egy kicsit megúntam, pedig nagyon nőies, édeskés, csábító illat. Azt hiszem egyszerűen kinőttem... vagy csak simán öregszem 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: egy nagy bajom lett vele, ami miatt el is adtam: poros. Egyértelműen ez a "poros málna". Nagyon sajnálom, mert máskülönben tényleg egy különleges, nagyon finom málnás illat lenne, de emiatt csak a fújósomat tartottam meg, ami már a végét járja.

Egy fújós 10 millissel indult a kapcsolatunk, mivel a kommentek nagyon felkeltették az érdeklődésemet! Bár a My Insolence után megfogadtam magamnak, hogy rohadjak meg, többet az életben nem veszek vakon semmit, - ott nagyon csúnyán lukra futottam a málnával - ez esetben széles mosollyal örültem meg neki, hogy nem sikerült megtartani a fogadalmamat.
Azonnal a tinédzser koromat idézte fel! Rögtön beugrott a gimi! Meg is néztem, mivel ez az illat 2000-ben jelent meg, bővel belefér, hogy akkoriban volt, aki (vagy az anyukája) ezt használta.
Kedves, gyümölcsös, laza csajos illat. Azóta itt KM-en át is vettem egy közel 50 millis üveggel is. Meg kell mondjam, számomra az is mellette szólt, hogy vágytam már egy olyan mindennapi kis komfortillatra. Átnézve a parfümjeimet ugyanis arra jutottam, hogy a legtöbb inkább elegáns, vagy valamilyen értelemben szélsőséges, és nem sok minden van a polcon, ami egy átlagos napra, átlagosan felvidít :) Szóval örülök neki nagyon, ősszel, télen és tavasszal fújkálhatom. Nyárra talán egy kicsit émelyítő lenne az édessége miatt, de majd az is elválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Kacuprof

2018. január 16.

Nagyon finom es nois ilat, de tartossagban szamomra osszehasonlithatatlan az edp-vel.
Ez az egyetlen parfumom, ami meg nagypapanak is feltunt😃 A tartóssága miatt negy csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.