Givenchy

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. november 14.

Ár:   $36
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív, félig matt színek egyetlen húzással. Az első rúzs valódi bőr tokban.

3000 Ft - Givenchy Le Rouge - 201 Rose Taffetas
Ár: 3000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: Lásd a képen és a leírásban., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Wey1122

2016. október 2.

Envy,Nars és Givenchy ők a három muskétás ami tökéletes tartást és fedést biztosítanak.Rúzs a mindenem ő a kedvenc sminkszerem.Egy jó rúzs olyan ami sose hagy cserben ami akkor is öltöztet ha ép nem viselsz semmit!
Nagyon nehezen jutottam hozzá és nem is olcsó rúzs!
Sokkal keményebb és nehezebben is feltehető,mint a másik két márka rúzsai.Félmatt hatása van igaz nem szárít,de sokkal jobban alá kell hidratálni,mert ő mindent kiemel! Igaza van mindenbe scorionqueennek amit leírt a rúzzsal kapcsolatba!Én sem értem minek kellett bőrtokba tenni ezt a kincset talán azért,hogy mindenki lássa ő bizony más,mint a többi.Nekem a Magnolia Organza van meg ami egy hideg fuksziás szín némi piros beütéssel.Glamour napok alkalmával hosszas internetes kutakodás után most megrendeltem a Rose Dentelle árnyalatot ami az Envy Rebellious Rose árnyalat doupja.Ha alkalmatok van rá próbáljátok ki tényleg szuper rúzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Nagyon nehezen jutottam hozzá és nem is olcsó rúzs!

scorpionqueen

2015. november 13.

201 Rose Taffetas árnyalatban vettem meg, ezt kívánta a pirosítója. Tökéletes a harmónia, szinte dorombolnak együtt. Enyhe mályvás pink valóban félig matt finissel.
Elképesztően pigmentált. Legalább annyira, mint az Envy. Viszont ennek megvan az a jó tulajdonsága az Envyvel szemben, hogy hosszantartó viselés esetén sem szívja meg a szám bőrét. Kivasalja.
Nagyon fura textúrája van, még nem találkoztam ilyennel. Száraz, szinte púderes érzetű felhordáskor. Nem úgy tapad a szájhoz, mint a többi rúzs, első viseléskor azt hittem, hogy tiszavirág életű lesz a számon, 3 óra múlva pedig döbbenten láttam, hogy ugyanott és ugyanúgy van, ahogy feltettem. Azóta már megszoktam ezt a textúrát is és fanatikusoknak jó hír: nyugodtan lehet egymáshoz dörzsölgetni az ajkakat, mert a textúra engedi, hurrá! Kopása: halványodik, nem kopik foltokban. Evést-ivást jól tűri, akkor kell csak igazítanom, ha nem evőeszközzel eszek (pl. szendvicset). Szóval elég megbízható darab.
Kivitel: Nagyon nehéz, bőrrel bevont tok. Nem tudom, hogy a bőr használatára mi szükség volt, nem szeretem az ilyen felesleges hülyeségeket. Túl nehéz, túl nagy, sok helyet foglal a neszesszerben, a rúzs maga szinte elvész a csomagolásban.
Összességében: szerintem ez egy megbízható hosszan tartó rúzs csodálatos színekkel, bőséges színválasztékkal. Az ajkakat nem szadizza meg. A textúrát szokni kell, de nyugodt szívvel merem ajánlani bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.