Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mya, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek

Gél állagú szemkörnyék ápoló. Azonnali látványos hatást eredményez. Csökkenti a szem alatti duzzanatot, valamint világosítja a sötét karikákat. Speciálisan, erre a célra kifejlesztett golyós applikátora segít a kellő mennyiséget felvinni a szem körüli területre, amit ujjunkkal, kifelé irányuló mozdulatokkal tudunk eldolgozni a bőrön. Reggel, ébredés utáni használata ajánlott.

Mya

2012. augusztus 4.

Amilyen kis picurka, olyan sokat tud!:) Imádom! Reggel mosakodás után szoktam használni és tényleg beváltja amit ígér!:) A duzzanatot a szem alól kb. 20 perc alatt eltünteti, szép, sima, feszes bőrt eredményez. Pár hete használom csak, de a sötét karikák is látványosan világosodtak. Zselés-vizes állaga van, pici fém golyóval visszük fel a bőrre. Olyan mint egy mini golyós dezodor. Érdekes módon ez a kis golyó egyben hűsít is, először nagyon meglepődtem ezen, hogy mi az ami kiváltja ezt a hideg érzést. Én felvitel után finoman bemasszírozom a bőrbe, gyorsan beszívódik így. Nagyon szeretem, igaz nem olcsó, de amennyi kencét kipróbáltam már és vagy a fiókban végezték, vagy elajándékoztam őket, ahhoz képest megéri az árát. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert látható hatást eredményez. Akik régóta szenvednek a szem alatti sötét karikáktól és több kozmetikumot próbáltak már ami nem használt, szerintem ezt mindenképp érdemes kipróbálniuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5, Palmitoyl Pentapeptide-3

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.