Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berenice, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális-fougere

Illatjegyek: mandarin, bergamott, rózsaszín bors, kávé, vetiver, tonkabab, pacsuli,labdanum

Megjelenési éve: 2008

Timi8

2019. szeptember 5.

Update: ...hiába a ráhatásom, pár élesben tesztelés után elajándékozásra került, ùj, már méltò gazdit talált magának az illat apum személyében. Ő pedig már a 2.nagy kiszerelését szaggatja, szerintem bőven fogyòban is van már neki pedig több illatot is használ párhuzamosan.
Nagyon bevált neki, szereti és tartòsnak érzi magán, dìcsérik is rajta. Egyszerűen isteni!

Ma illatoltam, szerintem nagyon sexi :) páromnak keresgélek olyan illatot ami elegáns, hidegben is is használhatò, de nem tùl mély vagy tùl fűszereses... nem szeretnék tùl nagy kontrasztot a jelenlegi legkedvesebb friss, nyárias illatai és az ùj között, de azért télen jobb az ellentéte. Kifejezetten fekete illatokat keresek és ez egy lehetséges opciò!
Tudom, nem ùj illat, de mi még csak nem régòta ismerkedtünk vele. Jelenleg ebben a kategòriában nem találtunk olyat az ùjabbak között ami mindkettőnknek tetszett volna. Megvettük Neki téli illatnak! Nagyon visszafogottan fűszeres, melengető, bársonyos, édes, elegáns! Magátòl tuti, nem is keres ilyet, kellett azért a ráhatásom :) de nem bánta meg! Sztem hidegben lesz az igazi! Mindenképp ajánlom kipròbálásra! Sztem nagyon igényes lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Rhodesian Ridgeback

2015. március 6.

Ez egy nagyon modern, fiatalos illat, amiben a kávé kevésbé hangsúlyos, sokkal inkább édeskés földes illata van. Az alapillat a levendula, a tonkabab és a csokoládénak a keveréke. Az egyetlen hátránya szerintem a sokoldalúság hiánya. Éjjel a hidegben elég jól működik, de egy meleg nyári napon nem túl tartós. Ez az illat engem inkább Thierry Mugler A*Men Pure Coffee-jára emlékeztet (nyomokban), csak az sokkal intenzívebb. Az viszont meglepett, hogy a kappanhangú Timberlake az arca ennek a parfümnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Málni

2013. május 6.

De fura, hogy ezt eddig csak ilyen kevesen véleményezték (*nem érti*)
Szerintem az egyik legjobb "ffi" (unisex) parfüm, annyira el van találva, édes, de nem fojtóan, meleg, citrusos-púderes-kávés kis tünemény. Szerencsére a használata közben nekem nem jut róla eszembe a dzsásztin timberlék:) Jó erős, már messziről megérezni, kitűnik a tömegből és hosszan elidőzik a bőrön. Maximális pontszámot zsebeli be tőlem:)

Állítólag a Rochas Man-nek is ilyen az illata, vagy inkább fordítva, hiszen a Rochas jóval régebbi, még nem sikerült kipróbálnom, mert egyik parfümériában se találtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

De fura, hogy ezt eddig csak ilyen kevesen véleményezték (*nem érti*)

Berenice

2013. március 10.

HankyPanky felhívta a figyelmünket a női párjára, én nem voltam rest (és ha már úgyis..vééletlenül egy illatbolt mellet vitt el az utam) és megillatoltam milyen illata lehet(ne) Justin Timberlake-nek. Tulajdonképpen miért is ne?
Az első szippantásra olyan édes, hogy azt majdnem kikértem magamnak. Fel is háborodtam, hogy ne meséljék már be nekem, hogy ezt az illatot megérezve egy laza, sármos, életörömben tobzódó fiatal férfi kellene hogy eszembe jusson, akivel kézen fogva rohannék Párizs utcáin...Erről egy 43-as körömcipőben billegő előadóművész jut eszembe.
Mélységes megrökönyödésemben nem dobtam ki a papírcsíkocskát, hanem zsebre tettem...hátha...
És valóban! A fojtogató első benyomás egy óra múlva elillant, megszelídült, helyét a kávé és a tonkabab füstösen édes aromája vette át.
Attól tartok csak hűvösebb napokon, télen tud érvényesülni igazán, de akkor arra csábít, hogy a Nő, orrát a Férfi nyakához érintve bújjon a karjai közé a hideg elől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.