Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: koriander, mandarin, grapefruit, viola

Szívjegy: vetiver, levendula

Alapjegy: cédrus, labdanum

Ár: 1500Ft, 2600 Ft , Eladó: karesz55
Állapot: Frissen kimérve, Helyszín: Jászberény, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost más futárszolgálat

gazelle

2020. február 14.

Nagy csalódás számomra ez az illat. Vakvásárlás volt a páromnak, korábban egyikünknek sem volt Givenchy parfümje, gondoltam kilépek a komfortzónámból és próbálkozom valami újjal. :-) Hát, nem kellett volna! Ez a parfüm számomra semmilyen! Se se nem jó, se nem rossz. Ez az én orromnak nagyon egyszerű, egysíkú illat, olcsó parfümre emlékeztet, nem luxusillatra! Ráadásul kifújás után fél órával sehol sincs... Csalódott vagyok miatta, ettől azért többet vártam tőle! Egy Bvlgari-t (Man Extreme) használt előtte a férjem, ez a Givenchy a nyomába sem érhet. Az üvege egyébként szép, a csomagolása rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 14.

neakardtudnihogyki

2018. november 12.

Exbaratom hasznalta, kapott is tolem ajandekba egy uveggel... az elso szerelmem 3 ev egymas kozos emesztese utan mai nap mar egyaltalan nem tudom felidezni magamban ezt az illatot.... a volt sogoret annal inkabb...???
Ettol ugy gondolom hogy felejtos nalam ferfi illatok teren....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Ettol ugy gondolom hogy felejtos nalam ferfi illatok teren....

kék lány

2017. szeptember 23.

Uncsitesóm használja vagy 10 éve. Isteni illat! Az ilyeneket szeretem pasikon. Finom, lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

jodocus

2015. október 22.

Hát, az a helyzet, hogy nekem is lett egy ilyen illatom. Szerettem. Úgy két hónapig. Utána már nagyon nem, mert egy tolakodó, fojtó, túl tömény illattá vált számomra, ráadásul az egész városban, minden illatot viselő hímen ezt éreztem.
Most már tudom, hogy ez semmi nem volt a mostani, geil szörnyedményekhez képest, de számomra élő példa, hogy a túl sok viselő miatt megundorodsz egy illattól, ami nem is annyira rossz (nem is annyira jó).
Pedig a Givenchy-férfi illatokat nagyon szeretem, nem is értem, hogy hol van a Xeryus, az Insensé, mert ezek nagyágyúk voltak az eredeti Gentlemannal együtt. Hol vannak ezek a csodák?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Szimat

2015. szeptember 13.

Ez a létező legfinomabb férfiillat, amit valaha éreztem. Olyan friss, meg fanyar, de véletlenül sem kommersz: ahol kell, beúszik egy-egy édesebb vonulat, épp annyira, hogy ne akarjam az orromat másfelé fordítani, no igen, hmmm.... :) Különleges. Harapnivaló. Amolyan "hívójelként" működik nálam: azonnal tágulni kezd a pupillám, ha megérzem valahonnan ( - lehetséges, hogy feromont is tartalmaz...?:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Málni

2015. augusztus 15.

Pedig nem rossz illat, én magamnak is simán megvettem volna, mert nem egy igazi macsóskodó fajta, inkább unisex. Kellemes friss citrusféle a hétköznapokra, habár nem olyan elcsépelt mint a legtöbb citrusos ffi parfüm, viszont nem elég szpesöl számomra, bőrközeli is, pár óráig marad a bőrön, szval annyit mégse ért meg nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Soldier

2015. augusztus 15.

Kicsit erőteljes de nagyon finom illat.VIszont úgy látszik csak a férfiakból váltott ki érzelmeket. Az egyik idióta haverom azt mondja milyen gyógynövény illata van,a másik pedig mindig azzal poénkodott hogy rám fog mászni mert olyan vadító illatom van. Ettől függetlenül én imádtam ezt a parfümöt.És a lányokat szeretjük!! :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Cinnamal, Isoeugenol