Givenchy

Ár:   £40   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2021. április 20.

Ár:   £40
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, hidratáló alapozó hibátlan fedéssel.

30 árnyalatban kapható

Ár: 7000 , Eladó: Dorcsa
Állapot: Kb félig, Helyszín: --, fizetés: Foxpost

Legadema

2023. december 22.

Mintakènt próbáltam ki, ami szűkösen de két alkalomra volt elèg. Amikor blenderrel vittem fel valami fantasztikusan szèp ragyogó arcbőrt kreált. A másik alkalommal a Bobbi alapozó ecsetemmel amit szintèn szeretek ès jól szokott teljesíteni. Viszont ecsettel való felvitelnèl már nem láttam azt a varázslatos bőrt.
Szimplán szèp volt. Ezèrt úgy gondolom, hogy ki kell tapasztalni, hogy lehet ebből az alapozóból a legjobbat kihozni. Mert akkor igazán kiemelkedő termèk, ha egy szèp ragyogó bőr a cèl. Mindenesetre a blenderes felvitelnèl nagyon szèp termèszetes összkèpet mutatott. Abszolút nem látszódott, hogy van rajtam alapozó. Gyönyörűen beleolvadt a bőrömbe ès viszonylag jól tartott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 22.

KezdoManias

2023. szeptember 26.

Színezett bőrápoló. Abból viszont a legjobb, amivel eddig találkoztam. Az arcápolást persze nem helyettesíti, de megkockáztatom, egy hidratáló szérum fölött normál közeli bőrön önmagában is megálja a helyét. Az egyetlen dolog, amit hiányolok, az a fényvédelem, de valószínűleg emiatt is teljesít annyira szuperül.
Csomagolás: A design és a kivitelezés az árkategóriának megfelelő. Masszív üveg, jól záródó, elegáns, egyszerű, fekete kupakkal. Súlyos, nem a táskába dobálós fajta.
Színválaszték: Bőséges, bár nem olyan megalomán, mint mondjuk a Fenty az 50+ árnyalatával. A C180 picit sötétebb, mint az Armani Luminous Silk 4.75 Light pink-je. Inkább rózsás, minimálisan barackos, semmiképp sem szürkés. (Az YSL Touche Eclat BR 30 sötétebb és sokkal inkább szürkés rajtam – persze az is jó😊).
Állag és felvitel: A legszebben terülő alapozó (színezett krém) evör, amit próbáltam. Mindezt úgy, hogy szilikonmentes! Egy álom eloszlatni az arcon, igazán fool-proof. Ez nagy segítség, nem szeretek sokat pepecselni az egyenletes eloszlatással, blenderezéssel, bepaskolással. Amennyire kell, magától is beszívódik. Semmivel sem veszett össze, nem kukacosodott. Bár figyeltem arra, hogy nagyon szilikonos termékek ne kerüljenek alá. A Dior Forever Nude-ra emlékeztet egyébként, csak itt jobban el tudtam találni a színt, illetve talán fényesebb a végeredmény, mint a Diornál. (BR20 és BR30 között lehet a C180.)
Finish: Glowy, de nem stroboszkópos. A homlokomon már felkenéskor jobban csillog, de ez annak köszönhető, hogy nem sikerül egyenletesre előkészítenem az arcom. Leginkább filterezőnek mondanám a hatását. Semmiképp sem fed, hanem egységesít. Your skin but much better. Észrevétlenül rétegezhető, max. közepes fedésig vihető. Aki erős fedést szeretne, az másfelé nézelődjön inkább (a matt verziója valószínűleg erősebben fed).
Tartósság: Ez bizony bírja. Van, hogy lepúderezem (Laura Mercier porpúder vagy IT Cosmetics kompakt), de van, hogy hagyom önmagában – igazából ez utóbbit szeretem jobban. Persze egy erősebb fedésű alapozónál könnyebb kiszúrni a tartósság hiányát, itt talán a természetesség okán, talán amiatt is, hogy észrevétlenül szívódik be a bőrbe, semmi nagy elváltozás nem tapasztalható. Hozzáteszem, általában 8 órás viselettel használtam.
Összességében: Akkor szeretem a leginkább, amikor úgy szeretném érezni, nem terhelem a bőröm fölösleges sminkrétegekkel, de jó lenne jobban kinézni, mint valójában😊. A hype teljesen megalapozott. Csak tudni kell, mire való és mire használható ez a szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

Dorka19770330

2023. május 4.

Imádnám ezt az alapozót, de.... Sajnos az én kombinált bőrömnek nem való. Bármit csinálok, már délre átizzad. Ami a Missha BB krémjénél nem fordul elő soha. Próbáltam alá primert, fölé púdert, de nem működik. Viszont csodálatos finishe van. Kissé fényes, természetes bőrhatása van. Könnyű viselni, mintha nem is lenne az arcomon semmi. A fedése közepes, a bőrhibák eltüntetéséhez kell alá korrektor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 4.

despoina

2023. február 7.

N-80
Pozitívum: Nagyon nagyon szuper alapozó! Az összetevői nagyon szépek, natúrkozmetikumok alapozóinak vannak ilyen szép összetevői de közben egy nem natúrkozmetikum állagát hozza! Gyönyörű enyhén fényes bőrképet biztosít és enyhe lifting hatással is bír. Kiválóan lehet sminkelni utána, mind a por és krémes állagú termékeket szépen megtartja. Leheletvékony az állaga szinte alig lehet észrevenni hogy alapozót viselünk. Én tömött lapos ecsettel vittem fel és könnyen el tudtam dolgozni de kézzel is szépen el lehet oszlatni. Nem hagy csíkot de felvitel után egy nagyon picit várni kell amíg megszárad. Ráncokat és pórusokat nem hangsúlyozta ki, sőt inkább adott egy optikai liftinget az arcnak. Az illata engem nem zavart, szerintem nincs túl illatosítva.

Negatívum: Nagyon híg állagú szinte fluid. Ebből kifolyólag az átlagos mennyiség kétszerese szükséges belőle, az árát figyelembe véve picit drága ehhez. Bőrhibákat enyhén fed le, igy inkább azoknak a terméke akiknek alapból szép az arcbőre. A csomagolása kissé robusztus és nehéz, de legalább üveg és nem műanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

N-80

SaltyDog

2022. december 25.

N3-N270, ez kb a Double Wear Pebble-je, a Luminous Silk 5.5-je, mivel 30 árnyalatban elérhető, hajszálpontosan igazítható :) Testes, súlyos üvegbe csomagolták, elegáns, de nem hurcolós darab. Kifejezetten a vízhiányos bőr barátja, hidratál, szépen építhető, de bőrhibákat így sem nagyon tüntet el, nagyon könnyed, természetes fedést ad, gyönyörű, de nem feltűnő bőrfénnyel.A glow elnevezést nálam alulról súrolja, ez egy visszafogottabb játékos. Szépen teríthető ecsettel is, nem kell kapkodni, lehet igazítani, játszani vele, cserébe bírja a napot, nem foltosodik, max estére kér némi púderes segítséget. A píreket jól tartja, bár a folyékonyaknál óvatos felvitelt kíván, de nem eszi meg őket. A színskála remek, az ára a minőségnek, márkának megfelelő. Az illatanyaga, khmm, hát az nem kellemes, inkább szag, szerencsére illan, egyébként nem vészes, csak a sok agyonillatolt és parfümözött alapozó után meglepő. Az állaga krémes inkább, nekem ecsettel felvíve a legszebb, pláne ha meleg tenyérrel kicsit rátapicskolok-semmi nyomkodás, csak a hőt kívánja szerintem- és második bőrré válik. Ráncocskákba nem ül be, a nap végéig kényelmes, szép, de ez a természetes megjelenést kedvelők barátja inkább, nem csinál porcelánarcot, cserébe gyönyörű, kihozza a legszebbet, amit a bőr kínál, amit ki lehet hozni belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 25.

manobeka

2022. december 3.

Nagyon nagy szerencséje,hogy a büdös szagát felvitelkor nem érezni,mert majdnem kivágtam a kukába,csak azt a 17 ezret sajnáltam.Rohadt büdös,pont olyan szaga,mint az Yves Rocher krémeknek,pont az a mű alapszaga van,tuti egy gyárból hozzák az alapját.De Dior nude glowja még ennél is büdösebb.Maga a termék nagyon szuper,sőt top high end !Gyönyörű,könnyű,krémes konzisztencia,enyhe glow hatással.Primert használok alá,egész nap,még futás után is fent van,perzse mindig fixálom egy kis púderrel.Ott van Giorgo Armani mellett ez is,meg Yves Saint Laurent is.Így kapja meg az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 3.

florcsiii

2021. szeptember 6.

Nagyon szeretem a Givenchy sminktermékeit, így mikor megtudtam, hogy jön ez az alapozó, tűkön ülve vártam a megjelenés napját. A szín választásnál kicsit bajban voltam, mert egy korábbi Givenchy alapozómnál a hideg/rózsás tónus azt jelentette, hogy narancssárga az alapozó, és nagyon féltem, hogy ez is ilyen lesz, de szerencsére nem! A C240-es árnyalatot választottam, ami tényleg rózsaszínes és nem barackos! Amikor megjött az alapozó meglepődtem, a többi alapozóhoz képest elég nagy és nehéz üvegben van. Maga az alapozó egyébként hozza, amit ígér: könnyű fedés, természetes finish-sel. A fedését lehet építeni és a tartóssága is nagyon jó, rajtam egésznap ott van. Szerencsére a száraz részeket az arcomon nem emeli ki, illetve nem is szárít tovább. A por állagú pirosítók, highlighterek szépen mutatnak rajta, jól is tartja őket; a folyékonyaknál érzek egy kis bizonytalanságot, de nem vészes. Van valami alapillata, de engem nem zavar. Összességében egy jó kis alapozó ez, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.