Givenchy

Ár:   £40   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2022. április 20.

Ár:   £40
Lelőhely:   parfümériák, online

Vízálló, hosszan tartó folyékony alapozó építhető fedéssel.

35 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Legadema

2023. december 18.

Termèkmintakènt próbáltam ki, ami naggyából kèt alkalomra volt elèg. Az első ami eszembe jutott, amikor felraktam, hogy nagyon termèszetes ès szèp fedèse van. Abszolút nem látszódott, hogy alapozót viselek. Az első alkalommal nedves beauty blenderrel vittem fel, a második alkalommal pedig ecsettel. Nem raktam az arcomra semmi mást, csak az alapozót, hogy mindenkèppen csak az alapozót lássam ès semmi más ne befolyásolja az összképet akár negatív akár pozitív irányba.
Az ecsettel való alkalmazás során már kicsit szárazabbnak láttam a vègeredmènyt.
Mivel eleve inkább a száraz bőrűek táborát erősítem nekem ez az alapozó annyira nem vált be, viszont valószínű egy kombinált zsíros arcbőr jobban kedvelnè. Összességében jó alapozó bár az árát nèzve azèrt vannak fenntartásaim, hogy valóban tud-e annyival többet mint más hasonló alapozók a high-end vonalon, de ez nem vonom fel negatív èrtèkènt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.