Givenchy

Ár:   25 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 27.

Ár:   25 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy Very Irresistible női parfüm a virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, rózsa, bazsarózsa, csillagánizs illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Givenchy Very Irresistible EDP
Ár: 14500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel

Zsombi333

2020. április 2.

Nekem ez az egyik kedvencem nagyon sok szép emlékem van ezzel az illattal nekem előszőr nagyon édes virágos de utánna nagyon jo lesz! Sokan dicsérték rajtam!;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

wallflower87

2020. március 1.

Nagyon intenzív, tömény virágillat, van benne egy illatjegy, ami elnehezíti a parfümöt - mintha tömjént éreznék ki, pedig az nincs is a felsorolt illatösszetevők közt, furi.
Olyan nagyasszonyos, dívás illat, nagyon nőies, de erős, karakán, szenvedélyes típusú nőkhöz illik a legjobban. Rossznak nem mondanám, de egyáltalán nem az én világom, túl édes, virágos és tömény egyszerre, számomra émelyítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Ginever

2019. november 22.

Abszolút kedvenc! Én nem érzem rózsa illatúnak és édesnek sem. Egyszerűen csak jó az orromnak :) . Magabiztosnak, elegánsnak érzem magam, amikor ez az illat leng körül, szóval akkor is használnám, ha nem kapnék pozitív visszajelzéseket - de kapok :D -. Az őszi-téli időszakban használom, nyárra - nekem - sok, ezért nyáron Kelvin Klein Revealját, vagy - igen, őskövület vagyok! - a Davidoff Cool Water-t használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Jule

2019. szeptember 6.

Szeretem a rózsás illatokat, így találtunk egymásra. Játékos, könnyed és vidám parfüm, a megszokott rózsás illataimhoz képest kissé édes, kissé egyszerű. Hiányzik nekem belőle az a lágyság, amire számítottam. Hűvösebb estéken szebben megmutatja magát. Alapvetően egy szerethető, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

konbo

2019. augusztus 26.

Volt már a lila is, most ez a rózsaszín van. Ezt jobban szeretem. Kellemes és nagyon tartós az illata. Az én illat világom. =)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

pennylane69

2019. április 28.

Illatmintaként kaptam egy rendelés mellé, nagyon meglepődtem, hogy mennyire jó ez az illat. Eddig csak egyszer próbáltam egy parfümériában, ahol mostmár biztos vagyok benne, hogy a teszter romlott volt. Engem valami gyümölcsös vaníliás édességre emlékeztet, kicsit kislányos, vagy maradjunk a fiatalosnál, de van benne valami elevenség. Kivételesen elég jól megmarad a bőrömön. Nem változik sokat a bőrön, amit én személy szerint kedvelek. Számomra egy tipikus tavaszi-nyári illat. Amúgy is közel áll hozzám a Givenchy ház, ez a darab sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

mokushka

2019. február 13.

Szeretem. Erős, édes, néhányaknak talán kicsit túl sok. Az üvege szép. Inkább alkalmi parfümnek használom, főleg este, de a parfümtáram alapvető eleme immáron tizenpár éve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Augmentin

2018. július 23.

Ajándékba kaptam néhány éve, ki sem bontottam. Azután a héten megláttam, gondoltam már biztosan megromlott. DE NEM.
Imádat. Nem is értem miért nem néztem rá előbb. Friss rózsa illat, mintha most szedtem volna a kertben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

anniiee

2018. június 12.

Ajándékba kaptam , azonban mivel aszmám van, tömény volt fulladtam tőle, így anyukám használja. Kellemes illata van, de ismerek jobbat is olcsóbbért .. nekem nem ez volt az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

kvin

2018. június 7.

Üvegből szimatolva sokkal jobban tetszik, mint magamon, de azért így sem rossz, csak nem az én illatom. Nagyon szép arányban vannak benne a rózsák, - nem lesz túl sok vagy fullasztó - és egy csipet ánizsosság, csak, hogy ne legyen egyhangú szimpla rózsaillat. Azt leszámítva viszont az.
A citrusos verbenát és kasszia fahéjasságát nem érzem, túlnyomulnak a virágok, a rózsa és a tubarózsa együttese mindent elnyom. Egyedül az ánizs tudja felvenni a versenyt, de olyan csekély mértékben, ami számomra kevés. Maradnak a rózsák. Annak viszont nagyon szép, nőies, kifejezetten fiatalos, édesded.
4-et akartam adni, mert csodás, harmat csókolta rózsaszirom leszáradása van, de rólam sajnos hamar elillan, ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.