Givenchy

Ár:   9640 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: kasszia, csillagánizs, citromverbéna

Szívjegyek: rózsa, pünkösdi rózsa, bazsarózsa

Alapjegyek: rózsafa, rózsabimbó, damaszkuszi rózsa, bazsarózsa

Ár: 10000 , Eladó: elitty
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után FOXPOST-tal. A szállítási költség a vásárlót terheli.

erika830104

2018. február 25.

Ő egy rendkívül kifinomult illat,tudni kell használni!
Én a levegőbe fújok belőle,majd belelibbenek az illatba...Nagyon szeretem 🙂💐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Ő egy rendkívül kifinomult illat,tudni kell használni!
Én a levegőbe fújok belőle,majd belelibbenek az illatba...Nagyon szeretem 🙂💐

Mirácska09

2016. június 2.

Na, ez aztán tényleg 'very', mert nagyon erős. Majdnem megfulladtam/megfulladtunk, mikor először magamra fújtam és hirtelen kettőt is. Tele van mindenféle rózsával. :) Talán azért éreztem kicsi szúrósságot is eleinte. :D Aztán szépen lecsendesedett, finom lett. Sokáig éreztem magamon. Mondjuk az edp-öt még nem próbáltam, de ha az edt ilyen erős, akkor ...? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

lauran

2015. július 3.

Ajándékba kaptam, és azon gondolkodtam, hogy elajándékozom, mivel az EDP verziót ismertem, és nem tetszett... így ettől sem vártam sok jót. Végül kibontottam és kipróbáltam, és bejött. Nem lesz a kedvenc parfümöm, azt sem tudom, el fogom-e használni, viszont tetszik a kezdeti fűszeressége és a tartóssága. Esős, hűvösebb időben fújtam, nem volt émelyítő, kellemesen ölelgetett a nap folyamán. A férjemnek nagyon tetszett, többször rákérdezett, micsoda ez az illat? (Amúgy neki nagyon bejönnek a Givenchy illatok). Asszociálás: kiskosztüm, munkahely, komoly hely. Én viszont szeretem máskor, másként használni az illatokat, mint elsőre beugró asszociációim sugallják: rohangálás, hétköznapok, eső, casual.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

senskin

2014. augusztus 15.

Imádom a Givenchy parfümöket, az Irresistible kollekciót pedig különösen. Finom, nagyon finom, kifinomult illat, igényes Nőknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.