Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: ciprus-virágos

Parfüm összetevők: aldehides aroma, rózsafa, kókusz

Megjelenés éve: 1984

Ár: 9.990,-Ft (+posta) vagy csere , Eladó: Piri11
Állapot: használt 100ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postázom (foxpost, mpl automata vagy postán maradó)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dottir

2019. április 26.

Rajtam a felfújás pillanatában detonál a szekfű, és végig uralkodik...ami nagy boldogság, mert imádom a szekfűt!:) Érzem még benne a rózsát, a jázmint és finoman a pacsulit is, virágos, krémesen meleg és fűszeres. Nagyvilági időshölgy illat. Szerintem nagyon hasonlít a Caron Bellodgia-ra, ami szintén egy erőteljes szekfűbukéta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Sherka

2018. december 4.

Nagyon szeretem, gyönyörű klasszikus illat, de kizárólag kiforrott nőknek való. Nem gyakran használom, mert még egy kicsit fiatalnak érzem magam hozzá, bennem van még a zsongás, de úgy vagyok vele, hogy megvár. Ha már most is néha-néha utánanyúlok, akkor később biztosan többször emelem majd fel a polcról. Nagybetűs nőknek való arisztokratikusnak ható, különleges illat, ami nem fog egyhamar szembejönni veled az utcán. Kevés is elég belőle, Givenchy parfümökre jellemző módon erős az illat, nagy a hatósugara és nem mellesleg tartós is. Nem lesz szerintem signature scent, de mindig is jóban leszünk, csak kicsit később.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Klasszikus, a szó legjobb értelmében. Több parfümöt használok hangulathoz igazítva, ez egyértelműen a "győztes" napokra való, tárgyalásokra, fontosabb találkozókra, nagy alkalmakra. Nem tudok jobb kifejezést: felvértezi a használóját. Eau de Toilette formában is lekörözi a legtöbb Eau de Parfum-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Ria13

2017. április 23.

Egy minit vettem meg, szerintem vintage verzió és bevallom, először csalódott voltam...A pinduri kupakját levéve elsőként nekem is a "locsolókölni" jutott az eszembe és feltettem a polcra a többi kincs mellé.Aztán jött a hétvége és eszembe jutott újra!Adtam neki egy esélyt és milyen jól tettem!!!A csuklómra és a könyökhajlatomba pöttyintettem belőle és vártam!Néhány perc múlva már nyoma sem volt az " illuminált piros tojás vadászok" mellényzsebéből két dülöngélés és pár újrakezdett locsolóvers-torzó skandálása közben előkapott üvegcséből kiloccsantott rémségnek😀Elegáns, mennyeien ciprusos-virágos, picit édeskésen fűszeres illat. Kifejezetten elegáns és nőies!Ma egész nap ezt hordtam-viseltem, a ZUram sem "berzenkedett"😀Picit retro, érezni, hogy a 80-as évek egyik francia hercegnője, de nyugodtan viselhető így 2017-ben is!Nem sokan használják, biztosra veszem!Elgondolkodtam egy nagyobb kiszerelés beszerzésén, pedig én kifejezetten az orientális vadakra utazom😀Szóval nekem maximum csillag❤️❤️❤️(Az utóbbi évek legtöbb Givenchy illatkreációja ennek szerintem nyomába se ér...Mintha a divatház legutolsó illatai kezdenének a mai trend szerint készülni...Sajnos...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

HuAnita

2016. augusztus 23.

Különleges, virágos mennyei manna! Nem egy semmitmondó, tucat illat. Rendkívül tartós, markáns :)
Teljesen egyetértek Myrtle és Solange véleményével :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Teljesen egyetértek Myrtle és Solange véleményével :)

Masnuci

2016. augusztus 3.

Pontosan azt kaptam amit vártam. Egy igazi különlegességet, egy minden mai divatfogást nélkülöző, nem mindennapi és főleg nem "trendi" illatot. Nem való fiataloknak, ez kifejezetten a középkorúak illata. (de szépen fogalmaztam:o)) Na szóval én a fél évszázadommal már nyugodt szívvel viselem, és kicsit sem zavar, ha a parfümériában dolgozgató diáklányka finnyásan húzza fel az orrát. Biztos lehetek abban, hogy nem fogja az orrom alá dugni az aktuális hullám legkapósabb darabját, hanem óvatosan elsomfordál mellőlem idősebb kolléganőjére bízva :o) Szeretem ezeket a "régimódi" Illatokat, majd minden kedvencem közülük került ki. Erre is csak 5 csillagot adhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Myrtle

2016. július 26.

Az itteni vélemények alapján egy kicsit féltem ettől az illattól, ugyanakkor szerettem volna kipróbálni is. Attól tartottam, hogy egy nehéz, fejbecsapós illat lesz, amitől leszédülök az elvárásaim magaslatairól, de pozitívan kellett csalódnom. Bár nincs benne ez az összetevő, de első kifújásra engem egy óriási liliommező vesz körül, kesernyésen édes, brutális virágillat. Brrr... de jó értelemben brr! Annak ellenére, hogy parfum deodorant, hihetetlenül tartós, és tömény illat, lassan 6 órája ugyanolyan intenzitással érzem a csuklómon a kis fél fújásnyi mennyiséget. Nem egy viháncolós tini, inkább múlt századi budoárokat idéző, kicsit sejtelmes, ugyanakkor markáns. Van benne nagyanyáink elsárgult szerelmes leveleiből és csipkés keszkenőiből, de ugyanakkor van egy kis férfias beütése is. Én nem éreztem a locsolókölnit benne, de az biztos, hogy nagyon ütősen nyit, és meghatároz.Egyre jobban beleszeretek a Givenchy-be. :)

UPDATE: Még mindig tart a szerelem. Nem mindennapi rohangálód, mert különlegesnek tartom, és spórolok vele, de dívás napokon szeretem magamon viselni, magabiztosságot és nőiességet sugároz. Javaslom, hogy azok is próbálják ki, akik tartanak a "nyanyás" illatoktól, mert pozitívan fognak csalódni. Többször megfordultak utánam, mikor ezt viseltem, és megkérdezték, hogy mi ez a különlegesség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

szilviakiralyno

2014. május 8.

Anyukám használta évekig, imádtam. Bárhol, amikor megérzem az illatát, egy szeretetteli ölelés jut eszembe. Azóta Ő is mást használ már, de valahogy hozzánőtt az illat, szerintem kortalan, időtlen, örök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

annama

2013. május 30.

Olyan sok szépet olvastam errôl a parfümrôl, hogy beszereztem egy "vintage" verziót, ami a képen is látszik, az arany kupakkal. Az újabb parfüm üvege kicsit más. Már amikor kinyitottam, éreztem, hogy nem fogom megszeretni. Húsvéti kölni kellemetlen szaga csapott orron. Azért tettem egy próbát, és cseppentettem a bôrömre is. Sajnos nem lett sokkal jobb. Erôs pacsuli, a háttérben pedig valami kesernyés, fás illat. Egy elegáns nagymamához tudom elképzelni, aki már olyan öreg és gyenge, hogy nem tudja elhagyni az antik bútorokkal túlzsúfolt lakását. A leírásban nem szerepel a pacsuli, én mégsem érzek semmi mást.

Egy kicsit késôbb: már érezni, amit sokan "fás-púderes" illatként írnak le. Számomra továbbra is unalmas.
Örömtelen illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Örömtelen illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.