GlamOriginal by Nature

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybug42, Módosítva: 2019. november 21.

A BB krém minden bőrtípus számára megfelelő lehet, hiszen nem csak a nyári melegben védi a bőrt, hanem télen a hideg ellen is hidratálást jelenthet. Legfőbb összetevője a görögdinnyemag olaj, amely rendkívül erőteljesen hidartálja, táplálja a bőrt. Mellette megtalálható benne a sheavaj, mely minden bőrtípusra alkalmas, hiszen védi és táplálja azt, valamint segíti a víz bőrben tartását. A GlamOriginal legújabb BB krémje tejsavat is tartalmaz, általa a termék használata során nem tapasztalunk zsíros érzetet a bőrön. Ezeken túl összetevői között szerepel még: természetes komponensű tartósító, színanyag és természetes eredetű, olívaolajból, valamint lecitinből nyert emulgeálószer. Az BB krém használatával a bőrünk hozzájuthat a számára szükséges vízhez és vitaminokhoz. A fényvédelemről a cink-, és titándioxid gondoskodik.

3 árnyalatban kapható.

juhaszregina

2018. augusztus 19.

Furcsa, hogy nem írtam róla véleményt, mert nagyon szerettem. Sokféle BB krémet próbáltam már, de ez volt a legjobb. Átlagos fedés, enyhe hidratálás - én mindig használok a BB-k alá hidratáló krémet. Jó árnyalatokban kapható, és kifogástalan az összetétele. Egyedül a felkenése igényel több odafigyelést. Gyorsan szárad, ill. mivel nem tartalmaz szilikont, ezért arcterületenként haladva érdemes gyorsan eldolgozni. A légmentes pumpás kiszerelés praktikus, bár kellett némi idő mire kitapasztaltam mekkora mennyiség szükséges az arcomra. Nyárra lecseréltem egy színezett Bioderma fényvédőre, amit megbántam ezért már alig várom, hogy ismét ezt használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid