Gloria Vanderbilt

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: narancsvirág, levendula, szegfű, tubarózsa

Gloria Vanderbilt Vanderbilt 30ml
Ár: 1650 Ft, csere is lehetséges , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Gárdony, Székesfehérvár, fizetés: banki előre utalás - postai vagy Foxpost kézbesítéssel, vagy személyes átvétel is lehetséges Budapesten, Gárdonyban vagy Székesfehárváron
Gloria Vanderbilt Vanderbilt
Ár: 2500 , Eladó: madaka
Állapot: 100ml/ kép, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postán maradó
erda74

2019. június 6.

Megtetszett egyszer egy hattyú fogantyús óriás lila kockás esernyő, amihez adtak egy parfümöt is, vagy fordítva, a parfümhöz az ernyőt, mindegy is. A parfümöt nem tudtam hordani, így anyukámé lett. Az esernyő nemrégiben ment tönkre egy kis rásegítéssel, gyerekeim eljátszották, de több mint 20 évig bírta. A parfüm örök: ÉDESANYÁM melegséges illata. Millió másik parfüme van, de ez a kedvence annyi év után is. Kértem tőle 5 milit, ha hiányzik megszagolhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Nagyon virágos, érdekes parfüm. Kedvelem, de semmiképp nem mindennapos illatnak!!! Ahhoz túl tömény, erős, nehézkes, és számomra túl édes. Nekem a pici üvegcsés van, és azt hiszem az mindent elmond, hogy jó pár éve megvan és még mindig van benne, majdnem félig... Tartós illat amúgy. Nagyon ritkán használom, mert nagyon ritkán jön rám olyan hangulat. Akkor viszont jól esik, egy fújás erejéig. Egyébként pedig nagyon nem. Szóval érdekes. Újra nem vásárolnám, de egyszer elmegy, akkor is évekre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

szilva82

2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
És ez az ő Szignicsör illata. Nem egy-két éve, konkrétan ÁLTALÁNOS iskolás kora óta.
Sose venném meg magamnak, mert ez az Ő illata...szúrós, de kedves, finom, de határozott, pont mint tesóm.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

HNReni

2018. december 31.

Ajándékba kaptam. Nem az én illat világom. Tartósnak valóban tartós. Nekem elég tömény, kissé régies. Inkább a 40-50- es korosztálynak való, de ezért nem jár pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

wildrose

2018. december 20.

Egy igazi, klasszikus női parfüm. Kifújáskor a virágosabb jegyeket érzem, leginkább szegfűt és tubarózsát, leszáradáskor előkerülnek a puha, meleg, orientális jegyek: a vanília, a szantál, a fahéj és a pézsma. Intenzív és tartós, kifejezetten megnyugtató illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Krisztocska

2018. november 7.

Régesrég - még a Limarák és Impulse-ok korában - volt nekem egy kis üveggel, amit végül kidobtam, mert képtelen voltam elhasználni. Azt hiszem, nem voltam elég öreg hozzá. Most viszont beértem. 😀
Viccet félretéve tényleg retró, élesen elüt a mai illatoktól és nem is mindenkinek való. De talán éppen ezért üdítő változatosság, ha megcsömörlöttünk a "trendy" illatoktól.
Kellemes, avítt virág, melytől elkapja az embert valamiféle nosztalgikus hangulat. Sajnos a levendulát nem érzem, de nem is biztos, hogy baj (bàr egyik kedvenc illatom). A tartóssága egészen elképesztő, vetekszik a legtöbb niche parfümömével. Most már ca 11 órája van rajtam és még mindig töretlenül, jólesőn illatozik, folyamatosan érzem, hogy körbeleng. (Nem frissítettem!)
Én azt mondom, inkább az idősebb korosztálynak való, illetve valamiféle "elvarázsolt", az ódon dolgokat kedvelő bárkinek. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

3tara2

2018. augusztus 19.

Olvastam róla ezt is azt is.
Nekem nagyon kedves illat - s bár megdöbbentően olcsó ez nem jelenti azt, hogy rossznak kellene lennie....csak nem a mai alkoholos édes, vagy oudos vonalat képviseli.
Én azon a véleményen vagyok, hogy lehetőség szerint minél több típusú és kategóriájú parfümöt kell(ene) kipróbálni, mert soha nem lehet tudni, mikor köszönt be az ''ahá!'' élmény 🙂
Tényleg nagyon sok a kifújáskor. Minden egyszerre mutatkozik - itt szokott elvérezni az őt nem kultiváló hadosztály 75 százaléka. Azonos időben tombol fű - fa - virág - aldehid....de ez a parfüm lineáris.
Szóval negyedóra elmúltán nem rossz ez. Rajtam mondjuk a levendula érezhetősége gyakorlatilag nulla, meg nem mondanám, hogy van benne. Ellenben gyönyörű poros és avatag púder - szegfű - rózsa és magnóliaszag üti fel a fejecskéjét lágyan, simulékonyan a bőrömön. Száraz ágakat érzek benne elrejtve.
Négyévszakos és bármely napszakos.
Szexfaktora szerintem nincs, de a vonzásfaktora nagy. (Mellesleg ad valami olyan plusszt, amivel a pasik érdekes módon úgy viselkednek, mintha tényleg férfiak volnának!!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Olvastam róla ezt is azt is.
Négyévszakos és bármely napszakos.

Jelizz

2018. június 11.

olcso es retro, olyan nagy mamas kolnis regi illat. Nem jon be 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

olcso es retro, olyan nagy mamas kolnis regi illat. Nem jon be 🙁

senskin

2018. június 9.

Ez az illat olyan amilyen, olyan semmilyen. Egyszerűen nem mond semmit és az illatát sem érezni kifújás után. Kölni. Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Verona5

2018. február 19.

Én is a mókusok elé vethetővé váltam - kapcsolódva Vinike lenti hozzászólásához! Egy szóval: TECCIK! :) A franc sem próbálgatta eddig a Rossmann polcán levő illatokat, mindig csak elmentem előttük egy mosollyal és ha ne adj' isten volt köztük olyan, amit nagyon leakcióztak és már ismertem, csak akkor vásároltam közülük. Nemrég itt a KM-án rábukkantam a szép hattyús üveg és az illat leírására és kedves eladómtól, Havanától be is szereztem egy klassz kis fújóst. Úgy nézem, hogy őkelme már egy érettebb példány lehet, a színéből ítélve, mivel kissé pirosassá vált, ami, a V.W. Boudoir-os tapasztalatomból kiindulva, egyáltalán nem válik az illat hátrányára. Kicsit érettebb, tömörebb, és ugyanolyan szépen kibontakozó, mint a világos friss társai. De a vintage fújósom mellé be kellett szereznem egy mostani verziót is - ez picit könnyedebb és talán kevésbé tartós, de ezt még tesztelgetem.

Szóval a kis hattyút is szokni kell. Lehet, hogy elsőre vénasszonyosnak, vagy mamaillatnak titulálhatják a kívülállók, de szerencsére az én orromnak egyáltalán nem az. Mivel jól megvagyok az aldehidekkel, az indításával sincs bajom, mert hamar szegfűs-tubarózsás-levendulás lesz és valahogy bejön ez a kombó. Persze ez sem elsőre, többször próbálni kellett. Utána pedig púderesen szárad puha édes felületnyomokat hagyva a bőrömön. Nem vagyok édes rajongó, de ez divatosan szólva 'nagyon bejön'. Igazi jóárasított drogéria klasszikus, felidézi a 80-s éveket, de mivel akkor én ezt még nem ismertem, nekem új ismerős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)