Gloria Vanderbilt

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: narancsvirág, levendula, szegfű, tubarózsa

Csere! Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT 100ml + body lotion
Ár: Csere , Eladó: Agnesanna
Állapot: Új, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Postán maradó levélben küldöm.
Ár: 2000 , Eladó: madaka
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Foxpost,postán maradó

Jasminum

2020. január 29.

Régi téli estéket idéző ünnepi illat. Az asztalon vaníliás cukros sütemény, karamell, sült alma, cukrozott narancs és egy szép virágcsokor: piros szegfű, jázmin, levendula. Három csepp egész nap beburkol varázslatos, megnyugtatóan nőies illatával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

erda74

2020. január 3.

UPDATE: Szomorú apropóból frissítek, könnyebb nem lesz, de ez az illat olyan fontos az életemben, hogy muszáj ideírnom: első bejegyzésem után egy héttel derült ki, hogy Anyukám gyógyíthatatlan beteg. Sajnos azóta elveszítettem Őt. Az utolsó hattyús parfüm, amit valamikor Karácsonyra vettem neki a sokadik üveggel, félig tele került vissza hozzám. Felbecsülhetetlen értéke van a számomra. Most már megmásíthatatlanul Édesanyám illata.

2019. június 06.

Megtetszett egyszer egy hattyú fogantyús óriás lila kockás esernyő, amihez adtak egy parfümöt is, vagy fordítva, a parfümhöz az ernyőt, mindegy is. A parfümöt nem tudtam hordani, így anyukámé lett. Az esernyő nemrégiben ment tönkre egy kis rásegítéssel, gyerekeim eljátszották, de több mint 20 évig bírta. A parfüm örök: ÉDESANYÁM melegséges illata. Millió másik parfüme van, de ez a kedvence annyi év után is. Kértem tőle 5 milit, ha hiányzik megszagolhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

2019. június 06.

Csutak

2019. november 14.

Mindig is szerettem a retro dolgokat, nincs ez másként a parfümöknél sem. :) De szerintem ehhez meg kell érni, az illata nem...hogy is mondjam? Nem mai. Néhány éve még én sem szerettem, aztán pár napja megláttam akciósan a Rossmannban és azt gondoltam, üsse kavics, szaglásszuk meg. Még mindig nem az az illat, amire azt mondanám, hogy azonnal kedvencem lett, mégis megkedveltem. Különleges illata van, ami mellett nem lehet csak úgy elsétálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Nagyon virágos, érdekes parfüm. Kedvelem, de semmiképp nem mindennapos illatnak!!! Ahhoz túl tömény, erős, nehézkes, és számomra túl édes. Nekem a pici üvegcsés van, és azt hiszem az mindent elmond, hogy jó pár éve megvan és még mindig van benne, majdnem félig... Tartós illat amúgy. Nagyon ritkán használom, mert nagyon ritkán jön rám olyan hangulat. Akkor viszont jól esik, egy fújás erejéig. Egyébként pedig nagyon nem. Szóval érdekes. Újra nem vásárolnám, de egyszer elmegy, akkor is évekre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

szilva82

2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
És ez az ő Szignicsör illata. Nem egy-két éve, konkrétan ÁLTALÁNOS iskolás kora óta.
Sose venném meg magamnak, mert ez az Ő illata...szúrós, de kedves, finom, de határozott, pont mint tesóm.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

HNReni

2018. december 31.

Ajándékba kaptam. Nem az én illat világom. Tartósnak valóban tartós. Nekem elég tömény, kissé régies. Inkább a 40-50- es korosztálynak való, de ezért nem jár pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

wildrose

2018. december 20.

Egy igazi, klasszikus női parfüm. Kifújáskor a virágosabb jegyeket érzem, leginkább szegfűt és tubarózsát, leszáradáskor előkerülnek a puha, meleg, orientális jegyek: a vanília, a szantál, a fahéj és a pézsma. Intenzív és tartós, kifejezetten megnyugtató illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Krisztocska

2018. november 7.

Régesrég - még a Limarák és Impulse-ok korában - volt nekem egy kis üveggel, amit végül kidobtam, mert képtelen voltam elhasználni. Azt hiszem, nem voltam elég öreg hozzá. Most viszont beértem. 😀
Viccet félretéve tényleg retró, élesen elüt a mai illatoktól és nem is mindenkinek való. De talán éppen ezért üdítő változatosság, ha megcsömörlöttünk a "trendy" illatoktól.
Kellemes, avítt virág, melytől elkapja az embert valamiféle nosztalgikus hangulat. Sajnos a levendulát nem érzem, de nem is biztos, hogy baj (bàr egyik kedvenc illatom). A tartóssága egészen elképesztő, vetekszik a legtöbb niche parfümömével. Most már ca 11 órája van rajtam és még mindig töretlenül, jólesőn illatozik, folyamatosan érzem, hogy körbeleng. (Nem frissítettem!)
Én azt mondom, inkább az idősebb korosztálynak való, illetve valamiféle "elvarázsolt", az ódon dolgokat kedvelő bárkinek. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

3tara2

2018. augusztus 19.

Olvastam róla ezt is azt is.
Nekem nagyon kedves illat - s bár megdöbbentően olcsó ez nem jelenti azt, hogy rossznak kellene lennie....csak nem a mai alkoholos édes, vagy oudos vonalat képviseli.
Én azon a véleményen vagyok, hogy lehetőség szerint minél több típusú és kategóriájú parfümöt kell(ene) kipróbálni, mert soha nem lehet tudni, mikor köszönt be az ''ahá!'' élmény 🙂
Tényleg nagyon sok a kifújáskor. Minden egyszerre mutatkozik - itt szokott elvérezni az őt nem kultiváló hadosztály 75 százaléka. Azonos időben tombol fű - fa - virág - aldehid....de ez a parfüm lineáris.
Szóval negyedóra elmúltán nem rossz ez. Rajtam mondjuk a levendula érezhetősége gyakorlatilag nulla, meg nem mondanám, hogy van benne. Ellenben gyönyörű poros és avatag púder - szegfű - rózsa és magnóliaszag üti fel a fejecskéjét lágyan, simulékonyan a bőrömön. Száraz ágakat érzek benne elrejtve.
Négyévszakos és bármely napszakos.
Szexfaktora szerintem nincs, de a vonzásfaktora nagy. (Mellesleg ad valami olyan plusszt, amivel a pasik érdekes módon úgy viselkednek, mintha tényleg férfiak volnának!!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Olvastam róla ezt is azt is.
Négyévszakos és bármely napszakos.

Jelizz

2018. június 11.

olcso es retro, olyan nagy mamas kolnis regi illat. Nem jon be 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

olcso es retro, olyan nagy mamas kolnis regi illat. Nem jon be 🙁

Antioxidánsok: BHT