Gloria Vanderbilt

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: narancsvirág, levendula, szegfű, tubarózsa

Ár: 3500 Ft postán maradóval, Foxival , Eladó: Regi88
Állapot: 100 ml/ kép , Helyszín: Tapolca, fizetés: Utalás után postázom / MPL, Fox/
Gloria Vanderbilt Vanderbilt parfüm eladó
Ár: 3000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonnieoo7

2022. március 28.

2022.02.24. Hú, ez aztán erős és tartós a javából, gyanítom az aldehidnek hála. Igazából csak 1 aldehides illatom van Salvador Dalí-tól, nem túl divatos manapság, de én nem idegenkedem tőle. No, de vissza ide... imádom az üvegét, erőteljesen gyógynövény illatot érzek ki belőle a csuklómra fújva. Nem feltétlenül az én stílusom, így nem is mertem megvenni, mert félszáz illatom van jelenleg. Nálam gyorsan cserélődnek az illatok, 1 ideje az arab világ ejtett rabul, de ez abba belefér. Az ára vicc ahhoz képest amit tud, de hozzá kell tennem, hogy nem mai és nem trendy. Ami sokaknak probléma lehet, vagy bántó az orruknak, ám én szeretem a furcsaságokat. Még gondolkodom rajta...🦢

2022.03.27. Március elején Anyuval bementünk a drogériába és megmutattam, nem ismerte ezelőtt, de azonnal beleszeretett és megvette, pedig válogatós!
Tegnaptól pedig beálltam a sorba, s már nekem is a kollekció része 1 kedves hölgynek hála másodkézből teli 100 ml-es üvegben. Dobok rá +1 csillagot, hogy maximális legyen, mert ezt érdemli! Másrészről ideje lenne megállapodnom, mert csapongok ide - oda, s az a vágyam, hogy legyen 1 igazi illatszerelmem, ami úgy tökéletes ahogy van, s kitartok mellette évtizedekig úgy, hogy a védjegyemmé válik. Nagyon szerencsésnek tartom azokat az embereket, akik hűségesek egyetlen parfümhöz, óriási kihívás ez a mai világban ahol dömping van. Ez 1 sokoldalú illat, van benne fantázia, egyébként télen - nyáron, nappal, este ...🥶🌚🌝

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 28.

BB74

2022. február 25.

Számomra minden ezzel az illattal kezdődött. Még kistini koromban találkoztam vele először. Már akkor beleszerettem a tisztaságot sugárzó hattyús üvegbe és persze az illatba amit rejt.
Az igazi parfüm mánián előtt,Ő volt az első illatszerelmem. Rengeteg emlék köt hozzá.
Emlékszem, ahogy fruskaként ültünk a barátnőimmel a konyhánkban és én "bemutattam" nekik a Vanderbiltet. Azóta rájöttem, hogy van nem kevés marketing érzékem :-) Olyan szépeket mondtam róla nekik, hogy mindketten egyből megvették :-)
Leírom én mire asszociálok, ha megérzem: fehér ruha, csónakázás, tisztaság, szűziesség, bűbáj, lányosság... egy szuper meleg, porosan púderes édes illat, aminél szinte jobb sincs. Nekem azóta is a púderes illatok királynője.
Ő a példa arra, hogy abszolút kis költségvetésből is lehet álomillatot venni. Szerintem párja nincs.
Az én drága férjem, aki útálja a klasszik férfi illatokat, szintén szívesen viseli ezt a tisztaságillatú csodát, pedig nem egy nőies típus, ízig-vérig régivágású férfi. Egyébként nagyon jó olyankor beleszagolni a nyakába, imádom!!!! A fragranticán is gyakran olvasok férfiakat akik bátran kisérleteznek női illatokkal, szóval Urak (is) hajráá, Vanderbiltre fel :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 25.

Deeinna

2021. december 28.

A Minuit á New York névre keresztelt testvérébe napok alatt beleszerettem, így ma a drogériában járva lekaptam a polcról ennek a teszterét is.Fújás. Szimatolás. Időutazás.
Leszögezem, szerintem ez nem feltétlenül jelent rosszat: rengeteg olyan parfümöm van itthon, ami régebbi kreáció, de megfogott, szeretem.A minőség pedig nem feltétlenül áll egyenes arányban az árcetlin látható számmal.
Maga az illat olyan ismerős vagy valahonnan élmény volt.Nyitása erősen aldehides, aztán hamar jött a szegfű a maga fűszerességével, majd ebbe a hangsúlyos szegfűbe vegyült bele a púderes vanília.Tömény és tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 28.

Rosann

2021. december 6.

Több, mint 25 éve használom ezt az illatot. A kedvencem, az ünnepi illatom, a régi emlékek, álmok illata. Nőies, tartós, kellemes, bájos-bújós illat. Mindig kell, hogy legyen itthon belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

grizus

2021. szeptember 15.

Intenzív, púderessé váló fahéj-narancsvirág szegfűvel, tetszik, amiért nem veszem meg, 1., rajtam túlédesedik, 2., octinoxate van benne, ami egy korallpusztító xenoösztrogén. Sok illatban benne van, vagy pl. a benzophenone is, de pont a parfümvásárlókat ez szerintem kevésbé érdekli. Engem igen, ezért ez most úgy érzem, visszatart. Akit nem, nem nyúl mellé vele. Az illat finom, egy hármast adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

anita763

2021. március 3.

Ő egy gyönyörű meleg, édes, krémes, enyhén fűszeres parfüm. Nagyon elbűvölő illat, és edt-hez képes meglepően tartós. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 3.

Izabellla

2020. november 26.

Régen a Vanderbilt parfümből volt ez a sötétebb rózsaszín dobozú és volt egy halvány babarózsaszín dobozú. Sajnos pont azt szüntették meg, ami mesébe illő illatú volt és a fiatalabb korosztályt célozta. Ez maradt, ami az idősebb korosztálynak lett szánva. Sajnos. Annyira álom illata volt a világosnak. Ez sem rossz, de az olyan volt, mint ennek a lájtosabb verziója. Abban semmi nem volt túltolva, lágy volt, kellemes. Ez egy picit sok. Nagyon keveset szabad belőle magunkra fújni. Bár tudna ilyet a sok huszonezres parfüm. ..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

katalinmester13

2020. augusztus 2.

Két éve fújtam először magamra egy drogériában járva, majd megint, és újra, és mindig arra jártomban. Valami biztos van benne, mert én ilyet nem szoktam csinálni. Nem akartam megvenni, hisz elég sok parfüm várt a sorára itthon. De nem tudtam elengedni, folyamatosan piszkált. Az ára is meggyőző: 3090 Ft 100 ml-ért? Így születésnapomra megvetettem magamnak. Annyira vágytam rá, de mégsem csomagoltam ki. Csak nézegettem a dobozát a csillogó celofánon keresztül, mintha egy nagyon drága, nehezen beszerezhető illat lenne.
Pár hónap múlva ülök a legkedvesebb kolléganőmnél, és megpillantom a polcán e parfüm 50 ml-es verzióját. "Mid van neked? Csak nem Gloria Vanderbilt parfümöd? Megszagolhatom?" Szegény azt sem tudta miről beszélek. Kiderült, hogy már nagyon régen kapta (legalább 25 éve), gondolta, el kellene már fújkálni. Kezembe vettem, megszaglásztam. (Kicsit ütősebb a drogériában kipróbáltnál.) Nem tudom, mit látott az arcomon, csak ennyit mondott: "A tiéd." Nagyon örültem neki, pedig volt otthon (és most is van) egy bontatlan 100 ml-es. Szóval ennek a régi darabnak jártam majdnem a végére. Hagytam egy kicsit az alján.
Meleg, nyári napon használtam először. Moziba mentünk a fiaimmal. A kocsiban keringett rendületlenül ez a nem éppen divatos illat. Nem szóltak a fiúk, hogy nem bírják. A vetítésen is teljesen körbeölelt, minden mozdulatommal felfrissült. Attól féltem, hogy a mellettem ülő fiatal fiúcskát elkábítja, kiüti. Közelebb húzódtam a sajátjaimhoz. Nekik bírni kell, hisz én vagyok az anyjuk, engem választottak, mikor megfogantak.
Egy biztos, hogy ez jelen van rendesen. Kell hozzá egy nagy adag önbizalom. De hát mikor lenne az ember lányának önbizalma, ha nem a negyvenes évei végén? Én ezt fújtam télen, nyáron, éjjel és nappal. Nem untam meg. A legtöbb parfümöt a felénél megunom, alig várom, hogy végezzek vele.
Rajtam a tartóssága még nyáron is 7+ óra. Szeretem, ha egy parfüm tartós. Nem cipelek magammal soha egy illatot sem. Kifújásnál durván aldehides 1-2 percig. Majd szegfűs aldehid, később jázminos szegfű csepp aldehiddel. Végül szegfűs vanília. Érdekessége, hogy mikor már úgy tűnik, mindjárt eltűnik, újra felélénkül, illatozik.
Eleinte 4 csillagot gondoltam adni neki, de még egy parfümümre sem emlékszem, hogy milyen körülmények között használtam először, és még egyik sem volt ilyen ütős rajtam, mint ez a hattyús üveges gyönyörűség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

MesMess

2020. július 24.

Számomra viselhetetlen, iszonyatosan retró, édes /poros parfüm, valami műanyagot érzek meg gyerekkorom elrághatatlan préselt kemény cukorkáját. Egy egész üveggel vettem belőle, egy használat után továbbadtam, szóval nem sokat teszteltem. Nekem full pénzkidobás volt, de látom, sokan szeretik itt, meg nem
Is volt drága, valami titka biztos van, amit én nem fejtettem meg. 3 csillagot adok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Edesanyamnak volt ,meg mikor nagyon kicsi voltam vagy 20 evvel ezelott.Nagyon tetszett a hattyu rajta.Erezni az illatat tiszta idoutazas.Egyet biztosan veszek nosztalgiabol.❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)

Szintetikus illatanyag, mellyel elsősorban parfümökben találkozhatunk Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.