Gloria Vanderbilt

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: narancsvirág, levendula, szegfű, tubarózsa

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT 30 ml
Ár: 1500 , Eladó: Devy
Állapot: 30ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Foxpost,Gls házhozszállítás
Ár: 2.700 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Verona5
Állapot: 100 ml-ből a kép szerint, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anita763

2021. március 3.

Ő egy gyönyörű meleg, édes, krémes, enyhén fűszeres parfüm. Nagyon elbűvölő illat, és edt-hez képes meglepően tartós. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 3.

Izabellla

2020. november 26.

Régen a Vanderbilt parfümből volt ez a sötétebb rózsaszín dobozú és volt egy halvány babarózsaszín dobozú. Sajnos pont azt szüntették meg, ami mesébe illő illatú volt és a fiatalabb korosztályt célozta. Ez maradt, ami az idősebb korosztálynak lett szánva. Sajnos. Annyira álom illata volt a világosnak. Ez sem rossz, de az olyan volt, mint ennek a lájtosabb verziója. Abban semmi nem volt túltolva, lágy volt, kellemes. Ez egy picit sok. Nagyon keveset szabad belőle magunkra fújni. Bár tudna ilyet a sok huszonezres parfüm. ..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

katalinmester13

2020. augusztus 2.

Két éve fújtam először magamra egy drogériában járva, majd megint, és újra, és mindig arra jártomban. Valami biztos van benne, mert én ilyet nem szoktam csinálni. Nem akartam megvenni, hisz elég sok parfüm várt a sorára itthon. De nem tudtam elengedni, folyamatosan piszkált. Az ára is meggyőző: 3090 Ft 100 ml-ért? Így születésnapomra megvetettem magamnak. Annyira vágytam rá, de mégsem csomagoltam ki. Csak nézegettem a dobozát a csillogó celofánon keresztül, mintha egy nagyon drága, nehezen beszerezhető illat lenne.
Pár hónap múlva ülök a legkedvesebb kolléganőmnél, és megpillantom a polcán e parfüm 50 ml-es verzióját. "Mid van neked? Csak nem Gloria Vanderbilt parfümöd? Megszagolhatom?" Szegény azt sem tudta miről beszélek. Kiderült, hogy már nagyon régen kapta (legalább 25 éve), gondolta, el kellene már fújkálni. Kezembe vettem, megszaglásztam. (Kicsit ütősebb a drogériában kipróbáltnál.) Nem tudom, mit látott az arcomon, csak ennyit mondott: "A tiéd." Nagyon örültem neki, pedig volt otthon (és most is van) egy bontatlan 100 ml-es. Szóval ennek a régi darabnak jártam majdnem a végére. Hagytam egy kicsit az alján.
Meleg, nyári napon használtam először. Moziba mentünk a fiaimmal. A kocsiban keringett rendületlenül ez a nem éppen divatos illat. Nem szóltak a fiúk, hogy nem bírják. A vetítésen is teljesen körbeölelt, minden mozdulatommal felfrissült. Attól féltem, hogy a mellettem ülő fiatal fiúcskát elkábítja, kiüti. Közelebb húzódtam a sajátjaimhoz. Nekik bírni kell, hisz én vagyok az anyjuk, engem választottak, mikor megfogantak.
Egy biztos, hogy ez jelen van rendesen. Kell hozzá egy nagy adag önbizalom. De hát mikor lenne az ember lányának önbizalma, ha nem a negyvenes évei végén? Én ezt fújtam télen, nyáron, éjjel és nappal. Nem untam meg. A legtöbb parfümöt a felénél megunom, alig várom, hogy végezzek vele.
Rajtam a tartóssága még nyáron is 7+ óra. Szeretem, ha egy parfüm tartós. Nem cipelek magammal soha egy illatot sem. Kifújásnál durván aldehides 1-2 percig. Majd szegfűs aldehid, később jázminos szegfű csepp aldehiddel. Végül szegfűs vanília. Érdekessége, hogy mikor már úgy tűnik, mindjárt eltűnik, újra felélénkül, illatozik.
Eleinte 4 csillagot gondoltam adni neki, de még egy parfümümre sem emlékszem, hogy milyen körülmények között használtam először, és még egyik sem volt ilyen ütős rajtam, mint ez a hattyús üveges gyönyörűség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

MesMess

2020. július 24.

Számomra viselhetetlen, iszonyatosan retró, édes /poros parfüm, valami műanyagot érzek meg gyerekkorom elrághatatlan préselt kemény cukorkáját. Egy egész üveggel vettem belőle, egy használat után továbbadtam, szóval nem sokat teszteltem. Nekem full pénzkidobás volt, de látom, sokan szeretik itt, meg nem
Is volt drága, valami titka biztos van, amit én nem fejtettem meg. 3 csillagot adok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Edesanyamnak volt ,meg mikor nagyon kicsi voltam vagy 20 evvel ezelott.Nagyon tetszett a hattyu rajta.Erezni az illatat tiszta idoutazas.Egyet biztosan veszek nosztalgiabol.❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Jasminum

2020. január 29.

Régi téli estéket idéző ünnepi illat. Az asztalon vaníliás cukros sütemény, karamell, sült alma, cukrozott narancs és egy szép virágcsokor: piros szegfű, jázmin, levendula. Három csepp egész nap beburkol varázslatos, megnyugtatóan nőies illatával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

erda74

2020. január 3.

UPDATE: Szomorú apropóból frissítek, könnyebb nem lesz, de ez az illat olyan fontos az életemben, hogy muszáj ideírnom: első bejegyzésem után egy héttel derült ki, hogy Anyukám gyógyíthatatlan beteg. Sajnos azóta elveszítettem Őt. Az utolsó hattyús parfüm, amit valamikor Karácsonyra vettem neki a sokadik üveggel, félig tele került vissza hozzám. Felbecsülhetetlen értéke van a számomra. Most már megmásíthatatlanul Édesanyám illata.

2019. június 06.

Megtetszett egyszer egy hattyú fogantyús óriás lila kockás esernyő, amihez adtak egy parfümöt is, vagy fordítva, a parfümhöz az ernyőt, mindegy is. A parfümöt nem tudtam hordani, így anyukámé lett. Az esernyő nemrégiben ment tönkre egy kis rásegítéssel, gyerekeim eljátszották, de több mint 20 évig bírta. A parfüm örök: ÉDESANYÁM melegséges illata. Millió másik parfüme van, de ez a kedvence annyi év után is. Kértem tőle 5 milit, ha hiányzik megszagolhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

2019. június 06.

Csutak

2019. november 14.

Mindig is szerettem a retro dolgokat, nincs ez másként a parfümöknél sem. :) De szerintem ehhez meg kell érni, az illata nem...hogy is mondjam? Nem mai. Néhány éve még én sem szerettem, aztán pár napja megláttam akciósan a Rossmannban és azt gondoltam, üsse kavics, szaglásszuk meg. Még mindig nem az az illat, amire azt mondanám, hogy azonnal kedvencem lett, mégis megkedveltem. Különleges illata van, ami mellett nem lehet csak úgy elsétálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Nagyon virágos, érdekes parfüm. Kedvelem, de semmiképp nem mindennapos illatnak!!! Ahhoz túl tömény, erős, nehézkes, és számomra túl édes. Nekem a pici üvegcsés van, és azt hiszem az mindent elmond, hogy jó pár éve megvan és még mindig van benne, majdnem félig... Tartós illat amúgy. Nagyon ritkán használom, mert nagyon ritkán jön rám olyan hangulat. Akkor viszont jól esik, egy fújás erejéig. Egyébként pedig nagyon nem. Szóval érdekes. Újra nem vásárolnám, de egyszer elmegy, akkor is évekre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

szilva82

2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
És ez az ő Szignicsör illata. Nem egy-két éve, konkrétan ÁLTALÁNOS iskolás kora óta.
Sose venném meg magamnak, mert ez az Ő illata...szúrós, de kedves, finom, de határozott, pont mint tesóm.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Szóval....36 éves vagyok, húgom 34 éves.
Szerintem ha nem lenne a polcán, akkor összedőlne a világ.....

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)