Glory

Ár:   2701 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A termék bőrfehérítő hatású gyógynövénykivonatai halványítják az erős pigmentfoltokat. A krém használatával a melanin képződés fokozatosan csökken.

Nissira

2017. június 25.

Pigment foltok halványitására vettem. Arra nem használt. Nagy kiszerelés nem drága, igy a végén arckrémkét használtam el. Igy is sokáig fogyott el. De mivel a föcélra nem használt igy csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

6vilag

2016. szeptember 25.

Kb. másfél éve vettem a kézfejemen lévő 3-4 foltocskát szerettem volna vele eltüntetni. Nem volt túl nagy bizodalmam hozzá, hisz egy számomra teljesen ismeretlen terméket szereztem be. Talán.halványodott is a kérdéses terület, de teljesen nem tüntette el, mondjuk újabbak viszont nem keletkeztek. Ahol vettem, tudatosan vagy sem, de jól átvágtak. A csomagoláson kívül más lejárati dátum szerepelt, mint belül. Mondanom, sem kell, hogy a terméken lévő dátum szerint már rég lejárt. A lényeg, hogy egy lejárt termékkel kenegetem a kezem. Többé nem veszem meg, és nem vásárolok abban a boltban, ami egy fodrászkellékes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 25.

sakt

2014. december 16.

Én az arcomon lévő szeplőkre használom kb 1 hónapja. Talán egy kicsit halványodtak, bár ez lehet annak köszönhető hogy tél van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol