Glory

Ár:   2701 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Magas faktorszámú formula, amely a Holt-tengeri ásványok természetes UV szűrő képességét felhasználva védi a bőrt a nap káros sugaraival szemben, hatékonyan véd a leégés ellen, valamint segít megelőzni a bőr napozás okozta korai öregedését.

Összetételének köszönhetően nem tömíti el a pólusokat, vízálló, így egész nap biztos védelmet nyújt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Letti2

2019. szeptember 21.

Le szokott égni az orrom, és az arcomra nem akartam naptejet kenni, így eldöntöttem, hogy beruházok egy fényvédős arckrémre. Azt ígérte a leírás, hogy hatékonyan véd a naptól, ehhez képest, ahogy kiléptem a szabadba a melegtől elkezdett lefolyni az egész. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Andijevi

2015. március 19.

Nőcik! Nem nekünk készült ez a krém...Erős after-shave illata van, nekem nagy csalódás volt a "pigmentfoltokat halványító" társa után, aminek diszkrét, finom illata van. Napvédő hatásáról egyelőre nem tudok véleményt írni, de nem veszek ilyet többet, a gyerekeimre sem kenhetem a baromi erős "pasi-parfüm" illat miatt, pedig a két kisfiaimnak jó lett volna a kedvező összetevői alapján, ami miatt adok két csillagot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Homosalate
Illatanyagok: Octyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.