Glossier

Ár:   $25   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: kepszakadas, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Azonnal "dewy" hatást és ragyogast biztosító olaj-szérum hibrid tartós hatással. Olaj- szérum hibrid termék, amely ápoló olajakkal készült (amelyek nem hagynak zsíros érzetet), mialatt a bőr ragyogását fokozó növényi alapú összetevők azonnali és tartós bőrfényt biztosítanak. Használd a bőrápolási rutinod utolsó lépéseként a ragyogó és jól hidratált megjelenésért, ami legalábbis 12 órán át tart. Egy termék, amellyel gyorsabban érheted el a bőrt, amiről álmodsz, - egy sokkal hidratáltabb,  ragyogóbb és ápolt bőrt - egyetlen hosszantartó hatású termékkel.

Hipoallergén, bőrgyógyászok által tesztelt, , vegán, nem komedogén

zita.czinege

2020. augusztus 27.

Nagyon különleges termék! Rengeteg hidratálót, arckrémet kipróbáltam már, de ehhez foghatóval még nem találkoztam. Hatását tekintve strobe krémhez tudnám hasonlítani, az állaga zselés. Zsíros bőrre nem ajánlom semmiképp. Felkenés után az ember feje úgy világít, mint egy diszkógömb. De aztán szépen beszívódik, úgy 15 perc alatt bemattul. Gyors sminkhez nem alkalmas, mert mindenképp várni kell az alapzás, púderezés előtt. Egyfajta bársonyos érzetet ad az arcnak, mintha egész nap egy arcpakolás lenne rajtam. Az illata furi gyógynövényes, nem a megszokott parfümös kozmetikum. Nekem kellemes, de biztosan lesz, aki szerint ez büdös. Normál bőröm van, nekem nyáron ez kicsit sok. Nap végére elnehezül, bezsírosodik az arcon. Majd az őszi-téli időben lesz az igazi. Egyfajta belső ragyogást ad az arcnak, miközben táplál is. A Mac Strobe-hoz hasonló a hatása smink alatt, csak ez egy picit jobban fénylik. Sok érzés kavarog a fejemben: elég drága, nálunk nem lehet beszerezni, egy igazi ikonikus termék, gyönyörű fényt ad, nyáron túl nehéz a viselése, DE nem bántam meg, hogy megvettem, mert ez a sminkelés egy újabb dimenzióját képviseli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

macskasno

2020. június 6.

Fantasztikus kis termék! Egésznap puhán tartja az amúgy nagyon vízhiányos bőrömet. Gyönyörű, természetes fényt ad, nem érezni, hogy bármi is lenne a bőrön, nem irritál, nem lesznek pattanásaim, csoda a smink alá, és önmagában is. Nagyon kellemes gyógynövényes illata van. Ha elfogy, újraveszem, mert minden reggel alig várom, hogy felkenjem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.