Golden Green

Ár:   1203 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Stella Szakáruház, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: STELLAUSER, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Stella Szakáruház, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szőlő öregedést gátló ránctalanító zselé szőlőmagolaj kivonattal

A szőlőmagolaj értékes hatóanyagai és a B-, E-, F-vitaminok tökéletesen hidratálják, energetizálják, és feszessé teszik a bőrt. Használatával az apró ráncok kisimulnak, és a bőrfelszín visszanyeri rugalmasságát.

skin

2018. október 8.

Véletlenül került a látóterembe,egy szérumot rendeltem az Internet patikától ahol verhetetlen áron kaphatóak néha akcióban az AHAVA termékek. Ekkor ajánlotta nekem ezt a terméket a kereső. Kíváncsi lettem rá. Én egyébként nagyon szeretem a gél állagú krémeket. Ami nagyon meglepett ,hogy ez egy gyümölcskocsonyára emlékeztető állagú kence halvány rózsaszínű. Az illata nem durva vagy irritáló. Hosszútávú hatásáról még nem tudok véleményt mondani,de így egy hét használat után jók a tapasztalataim . Kellemesen hűsít gyorsan beszívódik . Sajnálom hogy nyáron nem ismertem még. Hogy mennyire fog hidratálni még kiderül addig is 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Piros pigment. (Acid Red 1)