Golden Green

Ár:   772 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Stella Szakáruház, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: STELLAUSER, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Lelőhely:   Stella Szakáruház, online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló balzsam argán olajjal és keratinnal

Argán olaj összetevője maximálisan ápol és késlelteti a haj öregedési folyamatait. A keratin mélyen beépül a hajszálakba, szerkezetújjáépítő és regeneráló hatású. Az argán olajjal együtt  erősíti a haj belső struktúráját a hajtövektől a hajvégekig és kiegyensúlyozza a haj nedvességtartalmát. Még az erősen porózus hajnak is tökéletes  kondicionáltságot, fényt, rugalmasságot kölcsönöz. Nem zsírosítja és nehezíti el a hajszálakat. Tökéletes ápolás és maximális védelem minden hajtípusnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

_ILivia001_

2021. április 15.

Nem lett tőle szebb a hajam, de ártani sem ártott. Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de nem fogok belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

novembermesi

2019. október 20.

A keratinos samponja mellé vettem meg extra ápolásnak, mivel egy elrontott melírnak és újrafestésnek köszönhetően roncsolt lett a hajszerkezetem. A samponját nagyon szeretem szuper termék. Ezt a balzsamot kb 2 hónapja használom, nem vagyok túlzottan megelégedve tőle. Nem adja nekem azt a plusszt amire számítottam. A hajam hajmosás után elég nehézkes a kifésülése és spődnek hat vizesen. A színe sárgás, állaga eléggé folyós. Anyának bejött, nekem nem igazán. Újra venni nem fogom, de ettől függetlenül nem olyan rossz balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil