Golden Rose

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2016. április 21.

Kiszerelés:   10,2 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mufurcka

2019. április 25.

Kezdeném azzal, hogy ennél sokkal drágább körömlakkokkal meggyűlt már a bajom - míg ezzel tökéletesen megy minden! Irtó szép lett a körmöm, szabályosan oda tudtam illeszteni ahova kell - a jobb kezemen is. A második réteggel pedig még tudtam picit korrigálni ahol kellett.
Ha sűrű, és egy rétegben tökéletes fedést várunk, akkor nehezen szárad, és a sűrűsége miatt nem terül annyira szépen, azzal a típussal mindig hibázok.
Én sokkal hasznosabbnak ítélem, ha van két közepesen fedő rétegünk amiből egy szép szín lesz a végén, és nem brtuál sűrű az anyag.
Csak nézegetem annyira szép. :D egy sötétbordó pici csillámos van meg, de biztos vagyok benne hogy veszek még más színeket is.
Kicsi 6ml kiszerelésben is kapható az Árkád Marianyóban. 350 körüli potom árért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

orik

2016. október 8.

Én a 108-as szürkés árnyalattal rendelkezem. Nagyon szép, intenzív színe van, szuper a pigmentáltsága, és az állagával sincs gond (bár kicsit folyékonyabb, mint mondjuk a Rimmel vagy Kallos lakkok, amiket én nagyon szeretek), a száradása is gyors. A kicsit vastagabb ecsettel nekem nincs gondom, én kifejezetten ezeket tartom előnyösnek. A tartóssága nem jobb, mint az imént említett körömlakkok bármelyikének a tartóssága (ami max. 4-5 napnál többet nem jelent), de összességében teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

petrezselyem

2016. augusztus 21.

Áprilisban vettem az első Golden Rose körömlakkomat, azóta másik kettő is a tulajdonomba került a Color Expert szériából, az alábbi árnyalatokban:

26 - tökéletes piros (egy rétegben is szép)
56 - pasztell menta
62 - metál ezüst

Én azt mondom, hogy sosem találkoztam még ilyen tartós körömlakkal. Komolyan. Alap és fedőlakkal 5 napig szinte kopás nélkül marad a körmömön. Az állaga folyékonyabb, mint általában a körömlakkok, pont ezért lehet 2 vékony rétegben alkalmazni. A száradása gyors. És mindezt 500 ft-ért tudja. Nem semmi! Az egyetlen negatívum számomra a vastag, extra széles ecsete, de egy kis nyírással lehet rajta javítani. Szerintem nagyon jó vásár, ajánlom azoknak, akik tartós körömlakkokat keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

26 - tökéletes piros (egy rétegben is szép)
56 - pasztell menta
62 - metál ezüst

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 6 / CI 15850, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Aluminum Powder / CI 77000, Manganese Violet / CI 77742, CI 74260, Carmine / CI 75470

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.