Golden Rose

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   online, Nailland

ANDREAA

2018. október 1.

A mindennapi smink rutinom része, nagyon szeretem! A 104-es nude bézs árnyalatot vettem meg, nagyon szép szatén fénye van, tartós és nevetségesen olcsó, 890 ft a ponkpandán. Tuti újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

Veronikaa

2018. június 19.

204-és satin nude árnyalat van meg. Nem szemhéjpúderként, hanem mindennapi highlighterként használom az arccsontjaimon, nagyon szuperül működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Kassziopeia

2016. december 29.

117-es rózsaszín árnyalat van meg. Építgetni kell, hogy normálisan látszódjon viszont tartós és nem kopik hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

gothmarypoppins

2016. március 22.

2013. 01. 03. A 9-es árnyalat van meg, egy mély vörösesbarna apró csillámokkal. Körülbelül 2008-ban vettem, más doboza van, mint a képen, és mivel sminktáskán belül sokat hurcoltam ide-oda ezért megadta magát, és átalakult por állagúvá, így ecsettel kell használjam, és minden csupa vörösesbarna csillám körülötte, de kidobni túl szép volt.

A szemhéjamon ragaszkodóbb, mint a dobozában, kevés elég a szép eredményhez, amúgy az árnyalatot ajánlom zöld szeműeknek, nagyon szépen kihozza a szemem színét. Néha semleges színű ajakbalzsamba dolgozom ecsettel, így is bevált. Ha nem lenne szétesve, még jobb lenne.

Up: Másik szín is eltört. szépek a színek, de nem ajánlanám a megvásárlását, nem éri meg. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Gwendoline

2013. május 26.

Nagyon szép fényes színek... nekem egyik kedvencem. A lila sajnos nem jött be belőle, az annyira nem fényes, de a zöld és az ilyen sötét ezüstös az jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Tesa

2013. január 14.

Két árnyalatom van, és amióta megvettem őket azóta mást nem is használok. Szépek és tartósak és jó velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Sephira

2012. november 23.

Nekem 3 féle van meg, az egyik a 3-as, nagyon enyhén gyöngyházas nem teljesen matt, ilyen semleges, tört fehér enyhén sárgás, nagyon szeretem, highlighter-nek használom, teljesen alap majdnem minden sminkemhez, ezzel kezdem a szemfestést, szinte mindenhez passzol. Nem is tudom hogy fogom pótolni mivel a márka nem kapható a Rossmann-ban. :(( Próbáltam hasonlót keresni, nem nagyon találtam eddig.
Van még 2 fajta, egy nagyon szép matt nem is tudom, talán víz zöld és egy gyöngyházas olívazöld, igazi őszi sminkhez kiváló!
Szépen pigmentáltak, alappal tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Szépen pigmentáltak, alappal tartósak.

eo

2012. október 21.

Nagyon szép zöld árnyalata van meg. Szeretem, jó vele dolgozni, erősen pigmentált, számomra tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Emolliensek: Isostearyl Neopentanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.