Gosh

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

HChristelle

2019. december 9.

"Chestnut" árnyalatú van meg, ami matt. Nagyon szép színe van pont tökéletesen a sötét piros és a sötét barna között, és tartós is viszont nekem egy pár óra után szárítja kicsit a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Bebek

2019. október 2.

Müllerben vettem. Könnyen és szépen kenhető. Nagyon tartós. Matt de nem szárít, kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

elina12

2019. június 7.

Nekem 2 színben volt meg és mindkét szín nagyon szép, nagyon tartós és nagyon matt. Az egyik azóta sajnos elveszett és azóta se találok hozzá hasonlót sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

boglarkab

2018. március 3.

161 Sweetheart árnyalatban vettem, velvet finishű, azaz nem matt, de nem is egy extra fényes végeredményt ad. Isteni viselni, a szín gyönyörű, az az igazán természetes, icipicit sötétebb rózsás nude, ami szerintem bármilyen bőr- vagy hajszínhez jól állhat. Maga a rúzs könnyű, a legkevésbé sem szárít, sőt hidratál, nem ül bele az ajak ráncocskáiba. Abszolút megéri az árát (ami egy ilyen jó rúzsért abszolút arányos). Emellett cruelty free is a márka, ami sokunknak nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

lillike

2018. február 21.

A legjobb! Sosem szerettem a rúzsokat, mert nem bírom elviselni, ha a számon valami ragacsos, fura réteg van. Ezt a rúzst ajándékba kaptam, azóta szinte le se lehet robbantani rólam! A 011-es matt nougat árnyalat van meg, imádom. Könnyű az állaga, mintha nem is lenne semmi a számon, és emellett rendkívül tartós is. Még evés-ivás során sem kenődik össze-vissza.
Biztosan lesz még más színem is a márkától :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Biztosan lesz még más színem is a márkától :-)

HEva

2017. március 4.

Tegnap vettem meg a Kitch árnyalatot, velvet finish, nem matt. Valószínűleg a legdrágábban sikerült beszereznem Finnországban. :D :(
1000 éve kerestem ilyen árnyalatot, szóval nem tudtam ott hagyni az ára ellenére sem. Nagyon jó viselni, mintha ott sem lenne és nem szárít. Lehet a matt árnyalatai kicsit szárazabbak, de elismerésem, nagyon jó termékek! Egy szemceruzám van még tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Viri

2016. május 6.

A valaha volt legjobb rúzsom! Bordó színben vettem meg Dániában, nagyon szép matt finishe van, és szerintem szuper tartós. Simán kibírja az evést-ivást, nem kell állandóan igazítani, mint sok más rúzst. Minimálisan szárít, de ez egy matt rúzsnál egyáltalán nem meglepő. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Ausztriában vettem a 145-ös Shocking Coral színben, nagyon pigmentált, krémes, tartós, nem teljesen matt a finishe, de nem is fényes. Több színben is be szerettem volna szerezni, de kicsit drága (10 euro volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0