Gosh

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Müller, online

Extrém hosszt és dússágot adó spirál.

FranciC

2018. november 16.

1+1 akció keretében vettem meg. Nagyon hosszú de szőke pilláim vannak. Nem rossz termék, nekem az a bajom vele, hogy az elején rengeteg festék van az ecseten, és összeragasztja a pilláimat még úgy is, hogy állítva tartom. Ha már kevesebb festék van benne szép pillákat lehet vele varázsolni. Tényleg nem maszatol, tartós termék, nem csíp, nem irritál, ezért 4 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

LadyLatte

2016. január 29.

Anyunál láttam, persze egyből kipróbáltam... Nagyon bejött! Utána a Gosh állványba botlottam a Westendben, mivel épp -10% volt, ezért beruháztam egyre, én nem tapasztaltam se morzsolódást se elmaszatolódást, tartja magát, nem csinál extrém pillákat, de azért szépíti őket bőven :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract