Gosh

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flinda82, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Gosh CC Cream öt problémát old meg egy lépésben. Könnyű fedés, hidratálás, SPF 10 napvédelem. A CC krém fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően elfedi a bőrhibákat, egyenletessé és egészségesen fénylővé teszi a bőrfelszínt - tökéletes alapozó a természetesen ragyogó bőrért. A formula olaj-, illat- és parabénmentes.

Olympia

2017. február 9.

Még nem rég kaparintottam kézhez, így egy első benyomás véleményt tudok erről a krémről írni.
Pro:
- A Gosh hidratáló primerével együtt használtam. Egyelőre úgy tűnik, nem transzferálódik kézre, telefonra.
- A 01 porcelán árnyalat van meg. Nagyon jó a színe, világos bőrhöz ideális. A MAC NC15 árnyalatától azonban egy picit világosabb és kevésbé sárga. Nekem télre tökéletes.
- Fedése közepes, ami nekem szintén tökéletes, pont az ilyen alapozókat szeretem.
- Kényelmes viselet, nem is lehet észrevenni, hogy az ember alapozót visel.
- Egyelőre úgy látom a ráncokba nem ül bele.
- Jó ár/érték arány. Online rendelve 4500 forint.
Kontra:
- A finishe kicsit matt nekem, valamivel selymesebbre számítottam.
- A száraz részeket kissé kiemeli, érdemes a felvitel előtt radírozni. (Én ezt most direkt nem tettem meg, hogy lássam enélkül, hogyan produkál.)
Még hosszabb távon is tesztelem, egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Pro:
- Kényelmes viselet, nem is lehet észrevenni, hogy az ember alapozót visel.
- Egyelőre úgy látom a ráncokba nem ül bele.
- Jó ár/érték arány. Online rendelve 4500 forint.
Kontra:
- A finishe kicsit matt nekem, valamivel selymesebbre számítottam.
Még hosszabb távon is tesztelem, egyelőre 4 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.