Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

Csodálatos ragyogást ad az ajkaknak. A beépített tükörnek és lednek köszönhetően még sötétben is alkalmazható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rea3

2015. március 24.

Ő egy ecsetes, nagyon csillámos szájfény, gyönyörűszép a csomagolása is. Viszont megemlíteném, hogy ez egy nagyon ragadós szájfény, tehát aki ezt nem szereti, annak semmiképp sem ajánlom. Én imádom ahogy ragaszkodik az ajkakhoz, valóban nagyon tartós szájfény létére és egyáltalán nem szárít. Nekem a képen látható rózsaszín 04-es árnyalat van meg, abszolút elégedett vagyok vele. A színe nem túl intenzív, a fénye viszont annál inkább. És hát ugye a tükör a kis leddel, teljesen Goshossá teszi őt. Bár néha azért szeretném kikapcsolni a fényt, mert napközben zavaró, de sajnos ennél a verziónál nem lehet. Na mindegy, mindenképp oh my Gosh.. van <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate