Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makeuplover20, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 1400 Ft , Eladó: rita1025
Állapot: Kézfejen egyszer próbált., Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után bármivel tudom küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kamea

2021. április 29.

010 Smoothie, bogyós gyümölcsös, rózsás szín. Teljesen rendben lévő termék, sok rúzsommal kompatibilis. Nem szárít, tartós és a rúzst is megtartja, hogy ne fusson ki a száj körüli ráncokba. A faragós változatból nekem a szemceruza is lassabban fogy, mint a kitekerősből, a szájceruzáknál is ugyanezt tapasztalom.
Korrekt, jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 29.

Korrekt, jár az 5 csillag!

pipacs17

2021. január 8.

Szintén Nougat Crisp árnyalatot használok, számomra A tökéletes hétköznapi szín. Tartós, nem szárítja a számat (bár minden nap használok Carmex-et). Szinte teljesen ugyan olyan a színe mint a MAC-Velvet Teddy rúzsnak, így alkalmanként azzal együtt használom. Ár-érték arányban is szerintem teljesen rendben van, sok (jóval) drágább szájceruzát leköröz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Bridddzs

2020. október 5.

Nougat crisp és Velvet rose árnyalatok tulajdonosa vagyok. Nagyon szép színek, tartósak és ami a legfontosabb nem szárítja az ajkaimat! Rányomva sem "csomósodik"be az ajkaimon, nagyon szépen lehet vele kontúrozni, könnyű használni. Eddig nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 30.

A napokban vettem észre, hogy nem jó helyre írtam a véleményemet, mert az a csavaros kivitelű és nem a hegyezős ceruzáról szól.

Felvittem a véleményezett terméket, mivel az még nem szerepelt az adatbázisban, majd pedig aktualizálom a véleményem a hegyezős kivitelre, ami az eladó szerint tökéletes lesz, higgyem el.

A szín miatt kap tőlem még egy esélyt a márka, beruházok a hegyezős ceruzára is.

Remélem hamarosan a fentiek helyett már egy 5 csillagos lesz olvasható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Remélem hamarosan a fentiek helyett már egy 5 csillagos lesz olvasható.

Pumi

2020. május 26.

Ez a szajkonturceruza lekorozi az armani-t is...Egyszeruen szupertartos, a szinei lehetnenek valtozatosabbak. hianyolom a rozsaszineket, huvos lilakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Mila85

2019. július 11.

Szép kialakítás, elegáns fekete, le van fóliázva. Viszonylag sok szín, de a világosabb nude színeket hiányolom, A nougat crisp úgy kb jó, de van amikor rúzzsal világosítom. Tartós nem szárít, egész ajak kitöltésére is jó és jól mutat.Száraz szájra azért nem ajánlanám. Ez a márka szerintem elég jó minőségű drogériás vonalban, árban is picit magasabb, de én úgy gondolom megéri. Szeretek haladni a sminkeléssel, ezért legtöbbször a ceruzát használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate