Gosh

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Gosh stand (Westend)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 14.

Lelőhely:   Gosh stand (Westend)

Hosszantartó lágy,krémes alapozó E vitaminnal. Parfümmentes.

6 árnyalatban kapható

draculina

2018. július 2.

Nemrég vettem meg, szóval csak néhány használat alapján tudok róla véleményt mondani. A Porcelain árnyalat van meg, ami nagyon világos, szinte fehér bőrhöz való árnyalat, ritkán találni ilyet :D Közepes fedése van, szépen egységesíti a bőrszínt, viszont a bőrpírt nem fedi el teljesen. Viszonylag tartósnak mondható, 6-7 óra után már nekem elkezd lejönni, illetve az izzadást nem bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

reaC30

2016. augusztus 14.

Vegyes bőrre annyira nem ajánlom. Fedése nem sok van, közepesnek mondható - bár ez azért túlzás-, ha nagyon szeretnénk valami pozitívat mondani róla. Semmi extra, ennyit biztosan nem ér meg. Talán csak annyi, hogy megnyugtató, hogy semmi káros anyagot nem kenünk a bőrünkre. Biztosan nem veszem újra, mert sajnos az én bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

kontrakcio

2016. május 1.

A Porcelain árnyalat van meg, ami szerintem nagyon világos bőrűeknek remek választás. Rajtam általában minden túl sötét, még némelyik koreai BB krém is, na meg azok sokszor túl szürkések is... utoljára talán a Max Factor CC színe tetszett magamon úgy igazán, de azt már nem használom, mert illatos. Na, ennek hasonló színe van, kellően világos, picit sárgás, remekül illeszkedik a bőrömhöz. Nem egy túl hidratáló darab, de én ma például Cicaplast fölé kentem, és így jól el lehetett dolgozni és szépen is mutatott az én néhol száraz foltos bőrömön. A fedése olyan közepes, mindennapokra teljesen jó (nekem), és szép természetes hatású. A tartóssága nem tűnik túl kiemelkedőnek, de igazából olyan alapozóhoz még nem volt szerencsém, ami nap végén is úgy nézett volna ki, mint felkenéskor (na mondjuk nem is próbálkoztam még túl sokkal, lehet, hogy a drágább darabok között van ilyen). Az összetevők is szépek, igaz, az alkoholt nyugodtan kihagyhatták volna, de így a sokadik helyen talán már nem olyan gáz. Én ajánlom, megfizethető és jó alapozó ez a hozzám hasonlóan hullaszínűeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szamárbogáncs kivonat. A CosIng hivatalos funkcióbesorolása szerint bőrkondícionáló. Az összetevő francia gyártója szerint a bogáncs kivonat kiváló regeneráló hatású, mely helyreállítja a bőr védelmi vonalát és segít a hidratáltság javításában.