Green Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A finoman és alaposan tisztító babafürdető a baba finom kis hajának tisztítására is alkalmas. Levendula és kamillavirág olaj különleges egyvelege a baba finom bőrének legmegfelelőbb ápolószere. Nemcsak a kisbaba, hanem az egész család használhatja!

szöszike

2012. június 3.

Olyan sampont kerestem, ami minden csúnya dologtól mentes, így jó pár napos keresgélés után úgy döntöttem, egy életem egy halálom kipróbálom. Őrültségnek tűnt és az első kettő három használat után kezdtem azt hinni, tényleg igazuk van a többieknek őrültség. Viszketett a fejem gyorsan zsírosodott és alig szedte le a zsírt a felyemről. De aztán szépen lassan eltűntek a tünetek és korpamentes lett a fejem a hajam elkezdet ragyogni és sokkal dúsabb lett, a zsírosodás tempója lassult. Így a kemény kezdés után, megkönnyebbülés várt, megtaláltam életem legjobb samponját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2