Green Pharmacy

Ár:   680 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: N.A., az összetevőket feltöltötte: kisagica, Módosítva: 2014. július 9.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

• Gyengéden tisztít és hidratál.
  • A természetes pH tulajdonsága védi a bőrt.
  • Az értékes argán olaj, Marokkó folyékony aranya, hidratálja és táplálja a bőrt, megőrzi fiatalságát, kitölti azt életerővel és energiával.
  • A füge kivonat biztosítja a puha, bársonyos simaságot.

Kiszerelés: 500 ml

Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

blondie0310

2020. január 20.

Nem szárít, télen és nyáron is frissítő illatú, jól habzik, kiadós és a flakon vége felé se éreztem úgy, hogy fogyjon már el, mert unom. Bármikor újra megvenném.
Férjemnek is tetszett az illata, ahogy használtam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Férjemnek is tetszett az illata, ahogy használtam ;)

noggli

2019. október 4.

Először a muscat rózsa és zöld tea kivonatos testvérét próbáltam ki, mikor hazautaztam. Nem váltott ki különösebb reakciót belőlem. Később, mikor mentem már ebből az argánolajos és fügésből volt otthon. Ahogy elkezdtem vele fürdeni, azt éreztem, hogy ez kell nekem. Az illata, a selymes textúrája, minden tökéletes.
Elfogy a saját tusfürdőm és mindenképp ilyet akartam beszerezni, múlt héten pont szembe is pillantott velem Lidlben, úgyhogy már ott várja a polcomon, hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Pecci

2019. augusztus 22.

Szeretem ezt a tusit, mert jól tisztít, kellemes, hosszantarto illata van, az érzékeny bőrömet nem irritálja és szaritja, helyette puha és selymes lesz tole. Kellően jól habzik, egy élmény vele fürdeni. Amiért jár még a plusz pont, hogy mindegyik illatban van mindenmentes változat is. Évek óta ezzel a tusfurdovel fürdök, ha váltok is, mindig visszaterek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Agica63

Korcsoport: >54
2019. június 13.

Nagyon jó termék puha selymessé teszi a bőrt, mióta ezt használom nem viszket a bőröm fürdés után! baba fürdetőnek is használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 13.

Mhajni

2019. május 19.

Szuper illata van, végre nem az a műanyagszag, mint egy-két tusfürdőnél, és nagyon jól hidratál, ára szuper, és nagyon sokáig elég,szóval újravevős. Az inci sajnos nem olyan szép, de millió natúrvonalas termékkel megszívtam már, hogy szétszárította a bőrt, és mivel nem szeretek testápolózni, fontos, hogy a tusfürdő hidratáljon. Ajánlom mindenkinek, aki már megjárta pl.az újfajta Ives Rocher tusikkal, anno imádtam azokat, de sajnos hanyagolnom kell őket az életben maradás érdekében 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

nagyerika28

2019. április 28.

Nem szárítja a bőrt, isteni illata van. Egyáltalán nem habzik, így kicsit többet kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Landee

2018. december 3.

Már az összes létező illatot kipróbáltuk belőle. Egyedül a jázminos nem jött be annyira nekem, mint illat , pedig egyébként szeretem a jázmin illatát , de ebben a tusfürdőbe valahogy nem, persze azért még elhasználom :) mert egyébként puha és selymes tőle a bőröm, és nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Olív

2018. november 10.

Lidlben akadtam rá, 2 féle volt, ennek tetszett az illata. Nem viszket tőle a bőröm, sokáig megmarad az illata és elég sok van a flakonban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

lha

2018. június 3.

Imádom az illatát, nagyon szeretek fürdeni vele, de sajnos az összetevői miatt valószínűleg többször nem jön. Sajnálom, mert a szívemhez nőt, de valami természetesebbre lenne szükség, ezért mínusz 1 csillag :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

aidanne

2018. május 24.

Tusfurdos gyujtesben vagyok, keresem a jobbnal jobb illatokat. Pont a Lidl-ben voltunk mikor az idoszakos dolgoknal megpillantottam ezt. Tetszett, hogy termeszetes osszetevok is vannak benne, es nem tul mu, mint a legtobb drogerias termek( sajnos a borom sok mindennel nem kompatibilis). Mikor beleszagoltam mar el is dontottem: jon velem haza. Mesesen kremes argan olaj es fuge illata( en erzek benne tubarozsat, de mivel e virag fuggoje lettem igy ezt most hagyjatok figyelmen kivul 😄)
Szoval nagyon jol tisztit, nem szarit, de a legnsgyobb elismeresemet a hajmosassal valtotta ki. Ugyanis en nem szoktam tudfurdokkel hajat mosni, mert tisztaban vagyok azzal, hogy a nem rendeltetes szeru hasznalat okozhat gondot, ennek ellenere kiprobaltam. Nem hogy nagyszeruen tisztit, de hogy ettol abszolult nem viszket a fejborom az mar zsenialis! Legeslegjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sorbitol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract