Green Pharmacy

Ár:   668 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 668 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: N.A., az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 668 Ft

Gyengéden tiszítja és hidratálja a bőrt, valamint pH semlegessége miatt védi is. Bőre nagyszerű illatú lesz.
A Muscat rózsaszirom olaja nyugtat és regenerál. A zöld teában lévő polifenolok védik a bőrt és semlegesítik a szabad gyököket, ezzel elősegíti a bőr fiatalos megjelenését.

Ár: 668 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

k.boglarka

2020. szeptember 17.

Nagyon jó az illata, jól habzik, és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Nagyon jó az illata, jól habzik, és nem szárítja a bőröm.

Cicero92

2020. július 31.

Nagyon kellemes, friss, természetes illatú, de sajnos borzasztóan szárítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

TimyeK

2020. július 5.

Imádom! A legrózsásabb illatú tusfürdő, amit valaha szagoltam. Nagyon finom, lágy tusfürdő, kevés kell belőle, jól habzik, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

MesMess

2020. április 4.

Nagyon finom, friss tearózsa és rózsa, nagyon üdítő, friss. Nem szárít, jól tisztít, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

papramona

2020. február 24.

Ajándékba kaptuk, jó az illata, krémes, a kupakja praktikus, én biztos nem vettem volna meg az SLS miatt, de így komótosan elfogy majd valamikor, nekem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Sancsa

2019. augusztus 22.

Ajándékba kaptam, de meglepett, milyen kellemes tusfürdő. Finom illata van, jól habzik, sokáig elég és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Pecci

2019. augusztus 22.

Az egyik kedvenc tusfurdom, mert jól tisztít, kellemes, hosszantarto, nem műrózsa illata van, az érzékeny bőrömet nem irritálja és szaritja, puha és selymes lesz tole a bőröm. Az összes illatot kiprobaltam a termekcsaladtol, ez az egyik kedvencem. Többször újravettem már a mindenmentes verzióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Verocs0702

2019. május 28.

A legjobb illatú tusfürdő amit eddig használtam.
Igazi rózsaillat, beteríti a fürdőszobát.
És nem szárítja agyon a bőrömet!
Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

A legjobb illatú tusfürdő amit eddig használtam.
Igazi rózsaillat, beteríti a fürdőszobát.
És nem szárítja agyon a bőrömet!
Csillagos 5!

eveartstar

2019. május 6.

Csodás, friss kerti rózsa illatú!
Az állaga selymes, és mivel olaj tartalma van, nem szárad ki a bőr a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Csodás, friss kerti rózsa illatú!

viragerdelyi

2019. május 4.

Kellemes illatú tusfürdő, ami nem szárít. Nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Kellemes illatú tusfürdő, ami nem szárít. Nekem nagyon bejött. :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.