Green Pharmacy

Ár:   459 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 460 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: nomoi.81, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 460 Ft

Balzsam, mely hidratálja a fejbőrt, segít megelőzni a hajvesztést (alopecia).

• A bojtorján gyökér kivonat növényi olajjal erősíti a hajhagymákat, csökkentheti a hajhullást és stimulálhatja az új hajszálak növekedését.
  • A búzacsíra fehérje és E-vitamin táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat, élettel telibbé teszi a hajat a tövétől a végekig.

A haj egészségesebb, hidratáltabb, rugalmasabb, fényesebb és könnyebben fésülhető lesz.

Ár: 459 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 460 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Pecci

2019. március 16.

Samponjaval együtt használja apukám és anyukám, abszolút meg vannak vele elégedve. Az illata kellemes, a hajhullast megszünteti, és a haj is gyorsabban nő tőle. Hajhosszra néha én is szoktam használni, kezelhető, kifesulheto lesz tole a hajam. Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

AzAKismacska

2017. november 16.

Ádámnál és Évánál kell kezdenem az értékelést sajnos :)
Trichollomániám van kb amióta az eszemet tudom. Én szerencsére nem direkte tépked(t)em a hajam, csak csomókat csavartam bele, ( persze ezeket utána ki kellett tépnem ) vagy az ujjaimmal fésülgettem.Gyerekkoromban, a 90-es évek elején, kisvárosban, falun nem volt szokás ilyen "úri" betegségekről tudni. A szüleim pedig, "piszkálja a lány a haját, majd kinövi" alapon mindig fiúsan rövidre nyíratták. Vállnál hosszabb hajam sosem volt emiatt.
Azóta eltelt majd' 30 év, kicsit tudatosabb lettem, már nem tépkedem, de, ha stresszes vagyok vagy nagyon koncentrálok, még fésülgetem- emiatt pedig bitang gyorsan zsírosodik, az őszülés miatt festem is már, így a vége törik. Ezekrejön rá most az őszi hajhullás.
Szóval, ha valakinek igénybevett a haja, hajhullása van, nos, az én vagyok :)
Minden létező terméket kipróbáltam már- a Green Pharmacy termékeivel pedig most ismerkedem. Ár- érték arányban nagyon jónak tartom őket. Talán kevesebb szál hullik ki.
Nyilván nem lehet olyan jól kifésülni tőle a hajat, mint egy szilikonos terméktől, de eddig teljesen vállalhatónak tartom ( most majdnem vállig ér a hajam, hosszúhajúaknak ez lehet nagyobb probléma )
Az illata tetszik.
Hosszútávon remélem, hatásos lesz/ marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Ádámnál és Évánál kell kezdenem az értékelést sajnos :)
Szóval, ha valakinek igénybevett a haja, hajhullása van, nos, az én vagyok :)
Az illata tetszik.
Hosszútávon remélem, hatásos lesz/ marad. :)

fuge7

2017. szeptember 17.

Hajhullás ellen vettem meg. Igazából teszi a dolgát, megállítja a hajhullást.
Látom az összetevői nem valami szépek! :( De szerencsére nem okozott eddig irritációt (nekem amúgy érzékeny fejbőröm van).
Az illata számomra nagyon finom! Összességében jó kis termék, meg vagyok vele elégedve. * * * *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Hajhullás ellen vettem meg. Igazából teszi a dolgát, megállítja a hajhullást.

Lacey

2017. augusztus 9.

Had kezdjem az illatával, mert sokaknál láttam, hogy nem tetszett nekik. Én imádtam! Sőt, minél többször használtam, úgy szerettem meg egyre jobban.
A hatásáról, nos, nem vagyok benne biztos, hogy ez állította-e meg a hajhullásom,(idő közben elkezdtem vitamint is szedni) de biztos vagyok benne, hogy nagyban közreműködött. Igaz ugyan, hogy nekem sem jött el a várt pihe-puha, sima hatása, de azt hiszem ez a naturális termékeknél gyakran így is van. Ár-érték arányban is tetszett, néha-néha vissza fogok térni rá.
(És most ezt a sok negatív kommentet látva, reménykedem hogy nem az én hajam van annyira rossz állapotban, hogy még ez is a segítségére lehet, hanem egy tényleg használható termékről van szó! :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

manitia

2016. július 3.

Hááát eléggé csalódott vagyok. A balzsamnak igazság szerint két dolga van (számomra): könnyű kifésülhetőséget biztosítani és mondjuk puhítani a hajat kimosáskor. Hát ez egyiket sem csinálja. Húzta konkrétan a hajam, amikor próbáltam kimosni tőle, a kifésülésről már ne is beszéljünk. Tépte mindegyik fésűm a hajamat, mert nem csúszott benne pedig habot is tettem rá, hogy síkosítsa, de semmi hatása. Egy ősrégi hajkefével sikerült kibontanom. 2 csillagot is csak azért adok neki, mert majd a klassz kis alverde hajbalzsamommal keverve kipróbálom hátha lesz hatása az őszi hajhullásomra.

Update: nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Update: nem lett.

novembermesi

2016. február 1.

2016.02.01. Na csajok visszavonom a negatívumomat ! Azóta voltam hajdiagnsztikán és kiderült az igazi problémám, szóval nem a termék hibája volt, hogy nem hatott kellőképpen. Továbbra is ezt a termékcsaládot használom, a hajdiagnosztikán is megerősítették, hogy sokkal jobb gyógynövényes hajápoló szereket használni, mint vegyszerest. Viszont nagyon fontos momentum, hogy a sampont nem szabad a fejbőrbe masszírozni! ez csak a haj száli részének mosására alkalmas. Mióta a hajdiagnosztikán kiváltottam a kúrát, nagyon sokat javult a hajam, dúsult erősödött. Megszerettem ezt a gyógynövény termékcsaládot, azóta több fajtáját próbáltam, a tusfürdőjét is használom, isteni illatuk van és nem viszket tőle a bőröm.

2015.10.28 Sajnos mégsem érzem a hatását olyan jónak. már a 3 vagy 4 flakonnal vettem újra , de nem akar csökkenni a kihullott hajszálak száma. Az ápoló hatása már nem olyan jó, száraz szálló a hajam ha kimosom vele. Nagyon sajnálom, hogy nem tudott a hajamon segíteni.

2015. szeptember Az összes termékkel együtt használom, ami kimondottan hajhullásra való. Szeretem, sokáig elég, ugye írja, hogy a teljes hajra kell felkenni, viszont a tövére nem érdemes, mert ha sokat teszek hamarabb zsírosodik a hajam. Az ápoló hatása megfelelő, viszont a hajvégemre még kell vmi plussz, hogy ne legyen száraz. Ennek ellenére szeretem, talán kevesebb hajam hullik mióta ezt a termékcsaládot használom. AZ illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Skuto

2016. január 15.

Régóta küzdök a hajhullással, sajnos minden hajmosáskor elég drasztikus mennyiségtől kellett búcsút vennem, és ennek pár hónap után már látható nyoma is lett. Gyanítom, hogy a probléma fő kiváltója a stressz, amitől jelenleg nem tudok megszabadulni. Viszont elhatároztam, hogy megpróbálom megtalálni a módját, hogy legalább a károkat minimalizáljam. Ekkor váltottam le az összes hajápoló termékemet Green Pharmacy termékekre (sampon, balzsam, hajolaj, elixír). Szeptember óta használom, talán most már eltelt annyi idő, hogy van értelme véleményt nyilvánítani. Sajnos még mindig elég sok hullik, de talán mérséklődött a helyzet. A hajamat határozottan többnek érzem. Mind a samponból és a balzsamból is elég sokat kell használnom egy-egy alkalommal. A samponok jól tisztítanak, de a balzsam sajnos nem ápol annyira, amennyire szeretném, eléggé gubancol. Ennek ellenére nem válok meg tőle, inkább extra segítséget veszek igénybe (kifésülő spray, stb). Ami még hatalmas pozitívum, hogy a fejbőr-problémáimat (viszketés) teljesen megszüntette. Továbbra is használni fogom a termékeket, nekem eddig nagyon biztató a hatás. Valamint neten rendelve pár száz forintért hozzá lehet jutni, (nekem) jobban megéri, mint a drogériás vetélytársai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

ks.aa

2015. július 8.

Korrekt hatás, még korrektebb ár! Illata kellemes, inkább édes-friss mint gyógynövényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Ms.Cat

2014. augusztus 22.

Már majdnem elhasználtam, eddig teljesen bevált. Nyáron jobban hullik a hajam, mint télen (nem feltűnő, de engem zavar). Mióta ezt használom a hajam megerősödött és kevésbé hullik. Hajtőre és teljes hajhosszra is szoktam használni, nem zsírosít. Nagyon szeretem és az ára sem sok. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3