Green Pharmacy

Ár:   568 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 530 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 530 Ft

A sampon javítja a hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, táplálja és nyugtatja a fejbőrt.
Haja egészséges, jól hidratált, rugalmas és fényes lesz.

• A nyírfa kátrány egy természetes korpásodás elleni szer. Leküzdi a baktériumokat, csökkenti a kellemetlen viszketés és a fejbőr hámlását. Szabályozza a faggyúmirigyek működését, megakadályozza a túlzott faggyútermelést.
  • Az aktív cink erősíti a hajfehérjéket.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket, SLS és SLES-t.

Kiszerelés: 350 ml

Ár: 568 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 530 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

6vilag

2020. június 26.

Csak erős idegzetűeknek. Elviselhetetlenül büdös,és méghozzá úgy, hogy a szaga meg is marad a hajon, hiába öblítettem ki és használtam utána illatos balzsamot, még parfümöt is permeteztem a fejemre. De mind hiába. Mindent átható bűz megmarad. E mellett a kellemetlen tulajdonsága miatt rettenetesen szárít, alig bírtam még balzsammal is kibontani a hajam. Viszont tényleg dúsít és a hajmosást simán kitolja 1-2 nappal.
A lányom vette, durva korpára, meg rá volt írva, hogy növeszt is. Lehet, de a negyedéig sem jutott a flakonnál, feladta. Én nem tudom meddig bírom, egyszerűen elviselhetetlen szaga van, pedig én jól bírom a nem megszokott illatokat, de erre nincsenek szavak. A férjem megőrül az illatától.
Bár nem nekem való, lehet még esetleg jó másnak, pld extra zsíros hajra is remek lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 26.

Pecci

2020. február 28.

Évekig használtam ezt a sampont, aztán volt egy féléves kitérőm a Vital Erbum fejbortisztito samponjara, ami kudarvot hozott, igy visszatértem ehhez a samponhoz. Nagyjából 5 éve használom már megelégedettséggel.
A miért kérdésre a következőket tudom mondani: mindenmentes; a seborrheamat ez a sampon kepes a legjobban kezelni (tunetmentes a fejborom a hasznalatatol); nem szárítja vagy roncsolja a hajam, amely a korpásodás elleni samponok egy részére jellemző; rengeteg babahajam nő tőle es gyorsabban novekszik a hajam; egészséges a fejbőröm; elmulasztja a hajhullást es megerositi a hajat. Nem zsirosit, tartos eredmenythiz. Előny, hogy ki lehet vele tolni a hajmosast is. A hátránya talán a szaga, de hajmosast kovetoen már nem érződik, főleg, ha egy erősebb illatú balzsamot használ az ember. Szívből tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

richardsp55

2020. január 20.

Ez a sampon szörnyen büdös. Erről a szagról a benzin, gázolaj és a petróleum keverékére jutott eszembe. Használtam már ettől a cégtől más sampont, de azoknak kellemes illatuk volt. Korábban még egy egyiptomi olivás szappannál éreztem ilyen bűzt.
Egy fogyasztóvédelmi vizsgálat nem ártana! Az pedig már eltörpül, hogy milyen hatással van a hajamra, de kicsit szárítja a fejbőrt és a hajamat is.- van neki némi dúsító hatása. Nagy csalódás a szaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

cs3ng31214

2019. május 22.

Direkt SLS mentes sampont kerestem, mert
a hajam ezektől az agyonkemikáliázott szerektől rosszul van és '' bosszúból'' nagyon hamar zsírosodott, de ennél egyáltalán nem érzem ezt. Csak önmagában használom, nálam a kevesebb több és nagyon szeretem. A hajam pihe puha, és 4 napot kibír hajmosás nélkül (hozzáteszem, akkor sem tocsog a zsírban, csak már nem az a friss érzetű). Nem egy salonpro, reklámból kiugrott hajat kell elképzelni utána (ami tart kb fél napig), hanem egy természetes, egészséges és TARTÓS végeredményt. Nagyon szeretem, maradok nála már csak az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Direkt SLS mentes sampont kerestem, mert

Kiko

2018. július 17.

Először nekem is a termál víz illata jutott róla eszembe. Gondoltam majd az illatos hajbalzsam elnyomja ezt a szagot, de sajnos nem így lett. Szárítás után is érezhető a hajamon. Ráadásul miután párom szerint cigaretta szaga van a samponnak, már csak erre tudok gondolni hajmosáskor és tényleg bagó szaga van. Egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy újra hajat mossak vele. Lehet majd apránként elhasználom de biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

madradena

2018. február 25.

Nem nekem találták ki, de teljesen hajtípusfüggő, hugomnak nagyon bejött.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nem festem, rövid frizurával hordom (picit fül alá érő bob). Javítani szeretnék a zsírosodáson (nagyon max 3 napot bír), illetve elkezdett mostanában kicsit jobban hullani, ezért az elmúlt hetekben kipróbáltam néhány sampont és balzsamot, hogy hátha valami csodaszerre akadok.

Előny:
-nem szárítja a fejbőrt, nem húzódik a bőröm mosás után (és az elmúlt időszak kipróbált samponjai közül csak kettő tudta ezt az alap dolgot - a másik a Dermax volt)

Hátrány:
-a mosás utáni második nap estére már zsíros a hajam, tehát a zsírosságra való hajlamot nálam erősítette. Hugomnál pl. nem, mert neki normál haja van, tehát ez teljesen típusfüggő.
-az illata - de gyorsan elmegy, és aki kátrányos sampont vesz, az azért nem lepődhet meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Nem nekem találták ki, de teljesen hajtípusfüggő, hugomnak nagyon bejött.

Előny:

Hátrány:

birdy70

2016. november 15.

Nagyon rossz illatú ezért a gyermekeim nem is használják. A haj tiszta és erős lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

AliceWonderland

2016. szeptember 14.

Elsősorban a hajam erősítésére vettem, de a hosszú távú hatást nem nagyon tudtam tesztelni, nekem sajnos megszokhatatlanul erős volt a szaga :( kibontva hordom a félhosszú hajamat, egész nap éreztem... Így sajnos pár használat után feladtam, azóta tartalék sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Titanilla1

2016. szeptember 3.

Nagyon jó sampon, szeretem. A hajam szép, sima és csillog. 2 dobozzal használtam el eddig. Az illata tényleg "erős" , de megszokható. Úgysem szimatolja közelről senki. :) Akinek szárítja a haját az próbálja ki a következőt: hajbalzsam még mosás előtt a száraz hajra, kb 10 perc múlva hajmosás, de a sampon csak a fejbőrre jusson, a hajvégeken csak öblítéskor "szaladjon át" a hab. A hajat külön samponozgatni nem kell, ha elolvassátok ez is inkább a fejbőrre való, azt ápolja és a hajhagymákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

bergamott

2016. július 24.

Kamaszkori zsírosodásra/korpásodásra vettem a lányomnak, lassan de egyenletesen hatott. Mi nagyon szeretjük az illatát, termálfürdőre emlékeztet. Tartva az esetleges hajvégszárítástól eleve úgy mos hajat, hogy csak a fejbőrén, a hajvéget nem. Anno egy fodrász mondta, hogy a hajvéget nem is szabadna mosni, elég neki annyi, amíg öblítésnél átfolyik rajta a samponos víz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.