Green Pharmacy

Ár:   530 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 530 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: alexandra.regenyi, Módosítva: 2014. április 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

A sampon rendszeres használata elősegíti, hogy haja egészséges, rugalmas és fényes legyen.

• Évszázadok óta ismert, hogy a bojtorján gyökér kivonat erősít és ápol minden tipusú hajat.
  • Táplálja a hajhagymákat, csökkentheti a hajhullást, stimulálja a hajnövekedést, mind a hajat, mind a fejbőrt hidratálja.
  • Csökkenti a faggyútermelést, így a haj lassabban zsírosodik és hosszabban marad szép.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket, SLS és SLES-t.

Kiszerelés: 350 ml

Ár: 589 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 530 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Pecci

2019. március 16.

Apukám használja, és nagyon szereti. Elmúlt a hajhullasa es korpaja is teljesen, a haja szép és fényes lett tőle. Jól tisztít, amit ígérnek a címkén, azt hozza. Kellemes gyógynövényes illata van, néha én is használom. Meg vagyunk vele elégedve teljesen.

Pecci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

FeketePiroska

2017. december 17.

Előny:
Jól tisztít.
Az illata teljesen rendben van, nekem kifejezetten tetszik.
Kedvező ár.

Hátrány:
Gyorsabban zsírosodik a hajam, mint az előző samponomnál(ezzel csak 3 napot bír ki, egyébként 5-6 napig is ki tudtam húzni a hajmosást).
Korpásodást nem mérsékelte.
A hajhullásomon semmit sem segített.
Talán kissé szárít is.

Talán el fogom használni, de biztos vagyok benne, hogy nem veszem újra.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Előny:
Jól tisztít.
Az illata teljesen rendben van, nekem kifejezetten tetszik.
Kedvező ár.

Hátrány:
Korpásodást nem mérsékelte.
A hajhullásomon semmit sem segített.
Talán kissé szárít is.

Talán el fogom használni, de biztos vagyok benne, hogy nem veszem újra.

fuge7

2017. szeptember 17.

Minimálisan mérsékli a hajhullást. Finom az illata. Olyan átlagos sampon, szóval semmi extra számomra.
Az összetevői így sem túl szépek, hiába parabén, mesterséges színezék, SLS és SLES mentes. :/ Szóval 3 csillag.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Saranhuone

2017. április 29.

Az elixír megdöbbentő eredményt hozott, rájöttem, hogy az addig normálisnak hitt maréknyi haj a kádban mosás után baromira nem normális. Laza 2 mosás után minimálisra csökkent a hajhullásom, így aztán amint elfogyott a samponom és a balzsamom, megvettem azokat is ebből a márkából. A sampon igazából a Varga samponra hasonlít hatásügyileg, tisztít, a hajam dús lesz és egyenes, és nem zsírosodik. Alapból hetente mosok hajat, de régebben már pénteken érződött, hogy nem az igazi, a Vargával ez kitolódott vasárnapra, de kb. 3 flakon elhasználása után már nem hatott úgy, csak ha közben váltottam egy flakon erejéig. Most ez a sampon is lazán kitolja több mint egy hétig, de ha idővel hozzászokik a hajam, ezt fogom váltogatni a Vargával.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

bigib

2017. március 25.

Nagyon kellemes meglepetés. Zsírosodásra hajlamos a hajam, de sok termék nagyon irritálja is és sokat viszket a fejbőröm. Egy relatíve olcsó és esetleg gyógynövényes sampont kerestem. Ezt megvettem, de nem vártam sokat tőle, most már a harmadikat használom, és teljes mértékben meg vagyok elégedve. Észre vettem azt is, hogy amellett, hogy nem viszket tőle egyáltalán a fejbőröm, mintha gyorsabban is nőne és kevesebb hajszálat vesztek el naponta, bár kifejezett hajhullásom a használat előtt se volt. Mindenkinek ajánlani tudom.

bigib
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 25.

msz

2015. április 27.

Nekem nem vált be. Sok is kell belőle és az én hajamat nagyon szárította.

msz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Nekem nem vált be. Sok is kell belőle és az én hajamat nagyon szárította.

galagonyanya

2014. november 7.

Elégedett vagyok vele. Gyorsan zsírosodó hajam van, ez a sampon jól tisztít. Nem kell ugyan ritkábban hajat mosnom, de gyakrabban sem, és nem is volt drága (Coop-ban vettem 500-ért:)).

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

kingus.93

2014. október 31.

Eléggé zsírosodó hajam van, tehát max. 2 nap amíg normálisan néz ki. Egyszer mostam csak hajat ezzel a samponnal de már most érezhető a különbség, selymesebb, csillogóbb és nem zsírosodik pedig már 3 napos :) Imádom :)

Update: Azóta is ezt használom, nekem nagyon bevált, persze próbáltam más sampont is mostaniba, de fele ennyire nem volt ilyen jó mint ez :)

kingus.93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

baba_girl_16

2014. augusztus 6.

Ahogy elkezdtem használni, tényleg puhább, szebb és kevésbé zsírosodó lett a hajam. Viszont gyorsan hozzászokott a hajam és aztán eltűntek ezek a jó tulajdonságok. Plusz nekem még az negatívum, hogy elsőre nem habzik fel, 2x kell vele hajat mosni, hogy rendesen tisztítson.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.