Green Pharmacy

Ár:   530 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 589 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: kcseni, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

A sampon rendszeres használata elősegíti, hogy a haj egészségesebbé, hidratáltabbá, rugalmasabbá és fényesebbé váljon.

A körömvirág kivonat egy bizonyított népi orvosság a haj és fejbőr problémáinak megelőzésére.
Gyulladáscsökkentő és nyugtató hatással bír, valamint semlegesíti a szabadgyököket, erősíti a fejbőr hajszálereit.
Segít megelőzni a korpásodást és a hajhullást, különösen a zsírosodásra hajlamos haj esetén.

Ár: 589 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 530 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Reb

2020. május 31.

Nem rossz. A flakon végére hozzászokott a hajam, és gyorsan zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem rossz. A flakon végére hozzászokott a hajam, és gyorsan zsírosodott.

vkata96

2019. szeptember 4.

Zsírosodás és hajhullás miatt vettem, használom már pár hete de egyáltalán nem ájultam el tőle. Egyrészt ahhoz képest, hogy natúr, elég gázak az összetevői. Másrészt nem mérsékelte a zsírosodást, a hajhullást meg pláne. Amúgy jól habzik, jó illata van, jó vele hajat mosni és könnyű utána kifésülni, fényes is lesz a hajam. Bár megjegyezném, hogy már csak itthon láttam meg, hogy szilikonos, ha tudom, nem veszem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

blange

2019. augusztus 7.

Először nagyon jónak tűnt, aztán a második alkalom után 1-2 napon belül viszketés, zsírosodás. Kipróbáltam, hogy kihagytam egy hajmosásnál, aztán megint használtam - a szünetben nem tapasztaltam ezeket a tüneteket, csak amikor megint elővettem, szóval ő volt a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Dana1983

2019. május 27.

Másnapra csatak zsír és korpa lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Másnapra csatak zsír és korpa lett tőle a hajam.

mes12

2018. július 21.

SLS mentes sampont kerestem, mert azt olvastam ez az összetevő okozza a haj zsírosodását. A Tescoban találtam a termékcsaládra véletlen, tettem egy próbát. Azóta is ezt használom (1,5 hónapja), mert tisztít mint egy rendes sampon, és nem tapasztaltam negatívumokat vele kapcsolatban. Szeretem a gyógynövényes illatát is. A hajmosásokat próbáltam kitolni tovább, mint 2 nap (ahogy eddig mostam), nem tapasztaltam hatalmas változást, de 3 napig kibírja a hajam, ez is valami. :) Szerintem a hatása attól is függ, hogy milyen balzsamot használok utána, én nem a párját használom, de majd kipróbálom azzal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Catn0va

2017. február 2.

Az elixírt egy ideje használom, néhány napja kezdtem el használni ezt a sampont mellé. Szeretem az átlátszó, géles állagú samponokat. Többszöri használat után azt tudom mondani, mintha némileg kevésbé zsírosodna gyorsan a hajam. De még így sem olyan jelentős a hatása, hogy 3-4 nappal ki tudjam tolni a hajmosást. Alapvetően szimpatikus termék, de nem hagyott bennem mély nyomot. Ha magáról a márkáról beszélünk, az elixír szerintem jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Lina_01

2016. november 30.

A hajerősítő elixírrel együtt használom.
Nem zsírosodik azóta úgy a hajam és a hajhullás is jelentősen mérséklődött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

A hajerősítő elixírrel együtt használom.
Nem zsírosodik azóta úgy a hajam és a hajhullás is jelentősen mérséklődött!

mokkalany

2016. április 8.

Nekem ez sajnos harmatgyengén muzsikál, pedig a márka több tagját is nagyon szeretem. De mondjuk nem is csodálkozom, már nagyjából minden zsíros hajra való sampont kipróbáltam, és csak egy teszi három napra elfogadhatóvá a hajamat (utolsó napon szárazsamponnal). Azért reménykedtem a csodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

novembermesi

2016. február 1.

2016.02.01. Na csajok visszavonom a negatívumomat ! Azóta voltam hajdiagnsztikán és kiderült az igazi problémám, szóval nem a termék hibája volt, hogy nem hatott kellőképpen. Továbbra is ezt a termékcsaládot használom, a hajdiagnosztikán is megerősítették, hogy sokkal jobb gyógynövényes hajápoló szereket használni, mint vegyszerest. Viszont nagyon fontos momentum, hogy a sampont nem szabad a fejbőrbe masszírozni! ez csak a haj száli részének mosására alkalmas. Mióta a hajdiagnosztikán kiváltottam a kúrát, nagyon sokat javult a hajam, dúsult erősödött. Megszerettem ezt a gyógynövény termékcsaládot, azóta több fajtáját próbáltam, a tusfürdőjét is használom, isteni illatuk van és nem viszket tőle a bőröm.

2015.10.28 sajnos rosszul állapítottam meg a hatását, ahogy mosom ki a hajam az összes termékével együtt egyre jobban veszem észre, hogy nem akar csökkennni a kihullott hajszálak száma :( nem ápol olyan szinten, hogy nagyon selymes puha legyen a hajam így ha elhasználom nem veszem újra többé. sajnálom hogy nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Már a második dobozzal fogyasztom, szeretem az illatát, nem hagy zsírost hatást. Kimondottan hajhullásra vettem meg, mert nagyon vékonyszálú a hajam. Jól teljesít, kevesebb hajam hullik mióta használom. Ha elfogy kipróbálom a száraz töredezett hajra fajtáját is. Hátha az jobban hat, sajnos a hajvégeimet nem táplálja annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Mindy

2015. december 5.

Nagyon szárítja a hajam, nagyon sok balzsamot kell ràtennem...remélem, csökkenti a hajhullásom. De addig is ez most egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.