Green Pharmacy

Ár:   530 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 530 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: rohodi.mariann, Módosítva: 2014. január 22.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 530 Ft

A sampon serkenti a fejbőr mikrokeringését, stimulálja a hajhagymákat, elősegítii a haj növekedéséhez szükséges energia biztosítását. Rendszeres használata elősegíti, hogy haja egészséges, jól hidratált, rugalmas és fényes legyen.

Az évszázadok óta értékelt csalán, amely a normál hajat ápolja, zsírosodásra hajlamos haj esetén szabályozza a faggyúmirigyeket, késlelteti a hajhullást és csökkenti a korpásodást.

Kiszerelés: 350 ml

Ár: 568 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 530 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Biamaki

2020. január 2.

Finom, természetes tisztaság illata van, jól tisztít és nem. Nehezíti el a haját. Balzsam vagy pakolás az kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Ewa0522

2016. december 16.

Nagy reményekkel próbátam ki, mert a márka többi terméke nekem nagyon bejött... Ez viszont nem. :( Mintha ragasztóval mosnék hajat kb. Hajmosás után a hajam durva és száraz tapintású marad, balzsam nélkül pedig egyenesen lehetetlen kifésülni. Azt hiszem elbúcsúzunk egymástól. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

ClauMau

2016. december 10.

Kellemes gyógynövény illatú. Eredetileg azért vásároltam, mert a többi sampon káros összetevői (SLS, SLES) már nagyon irritálták a fejbőröm, így kellett keresni valami megfizethető bio sampont, viszont mostanra teljesen megkedveltem, nem okoz semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

AligatorBaby

2016. február 26.

Kedvelem a green pharmacy-s termékeket, mert ár-érték arányban az egyik legjobb gyógynövényes összetevőjű termékek, de valahogy ez a sampon nem jött be:S Hosszú hajam van és nagyon gubancol ez a sampon, már eleve ahogy mosom... utána több balzsamot kell használnom, mint általában, mert nagyon megkeményíti a hajat.. Elhasználom azért, ha már megvan, de úrja biztos nem veszem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

rohodi.mariann

2014. március 22.

Most vettel Tesco-ban 560 FT-ért.
Hát kíváncsi vagyok hogy milyen lesz......
Érdekes hogy parabén, SLS, SLES és mesterséges színezék mentes, viszont nem szilikon mentess.

Kb 3-4 X használtam eddig. Hígítva használom, csikorgósra tisztít, gubancol rendesen ezért balzsamot nekem kötelező utána használni. Nem segített kitolni a hajmosást eddig. Nem irritál, nem okozott "hajhullást" nem vettem észre hogy több hajam maradt volna a kádban,földön fésűben de 1-1,5 cm-es hajszálak merednek az égfelé a hajzatom minden pontján, ami nekem elég idegesítő, eddig használt samponjaim használata során még ilyen nem volt most vagy letörtek vagy a hajhagymáim kapcsoltak extra sebességre, bár ez nem valószínű.

Hát sajnos biza letörtek :( Ugyanúgy gubancol, és szárít. És a hajmosást se sikerült kitolnom sőt....

Kéz mosónak nagyon szárít , talán felmosónak jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Most vettel Tesco-ban 560 FT-ért.
Hát kíváncsi vagyok hogy milyen lesz......

Kéz mosónak nagyon szárít , talán felmosónak jó lesz.

Essie

2014. március 9.

Nekem ez a sampon nagyon nem vált be. Iszonyatosan gubancolta a hajam, amit még a balzsam se tudott igazán megszüntetni (abba nem is gondolok bele, mennyi idő alatt sikerült volna kifésülnöm a hajam balzsam nélkül...). Hajmosáskor nagyon habzik, viszont ahogy lemostam vízzel, valahogy nem volt jó a hajam "állaga" (ha ezt lehet így kifejezni). Egyrészt, már akkor gubancos volt, másrészt, mintha kicsit meg is keményítette volna a hajszálakat. Két, korábban bevált balzsammal is kipróbáltam, tehát megbizonyosodtam felőle, hogy nem a balzsam gubancolt, hanem a sampon. Hajszárítás után is volt már kellemesebb a hajam tapintásra, szóval örülök, hogy elfogyott, és biztos, hogy többet nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

istar

2014. február 5.

Szoke festett haju lanyok figyelem!!!szuper a sampon pont nekunk van kitalalva!!!Nem szokit viszont a szoket nekem nagyon kiemelte es nem sargul a hajam szepen rendben tartja!!!hetente 1 szer max 2 szer mosok hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

galagonyanya

2013. december 23.

A Douglas-ban vásároltam meg pár hete, elégedett vagyok vele, rendesen tisztít, az illata is jó, nem zsírosodik tőle a hajam, legalábbis nem jobban, mint mástól. És nem drága, kb. 700 Ft volt. Szóval rendben van, használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.