Green Pharmacy

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Testápolás

Természetes só és cukor kristályok. Tisztítás, ápolás, frissítés és aroma, test és lélek teljes kikapcsolódása. Gyengéden hámlasztja a bőrt, javítja a mikrokeringést.

vador

2018. december 29.

Borotválás előtt szoktam a lábamat leradírozni vele, számomra ez az optimális durvaság és pont annyira olajosság marad utána, hogy következmények nélkül elbliccelhessem a borotvahabot. Az illata nem olyan jó (tudjátok, ez az édeskés orientális műargán-illat, füge sehol), de nem is kellemetlen, szerencsére a lehetőség adott, hogy más illatban is kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

WednesdayAddams

2018. február 19.

Anyukámnak vettem a testvajával együtt a nagyon száraz bőrére és imádja! És én is imádom, szóval már el is csentem tőle, neki meg majd veszek egy újat. :P
Hihetetlen fincsi, puha, hidratált bababőrt eredményez, és az illata meg mennyei, az ára meg ilyen minőségért nevetséges. Imádás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

doris92

2018. január 18.

Tegnap próbáltam ki, és már most imádom!! Hihetetlen milyen puha bőrt varázsolt nekem. Nagyon elégedett vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Timicat

2018. január 5.

Imádom!! Szuper, ápoló olajos, és nagyon szépen leszedi az elhalt hámsejteket.
Tök jó az ára is mert sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Imádom!! Szuper, ápoló olajos, és nagyon szépen leszedi az elhalt hámsejteket.
Tök jó az ára is mert sokáig elég.

ildyy

2017. november 26.

Nagyon jó, krémes állaga van. Finom az illata, hatásos, kellemesen radíroz. A legfantasztikusabb mégis az, hogy használata után, mintha bőrradír, tusfürdő, testápoló, testolaj négyesén lennék túl. Mindezt nevetséges áron, kategóriájában kiemelkedő összetétellel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

bendzsike84

2017. február 10.

Szerintem is a legjobb bőrradír! Ár érték arányban is. Figyelnek a természetes összetevőkre, nem tesztelnek állatokon. Csodásan pihepuhi bőröm lesz tőle és nem szárít, hanem hidratál! Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

brsgabriella13

2016. június 29.

Legjobb bőrradír amit eddig használtam! Jó az illata, nem száraz utána a bőröm, hanem selymes és puha. Ha kerül bele egy kis víz sokkal krémesebb,kenhetőbb nem olyan durva. Nagyon hasznos kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Szaszmancs

2016. május 22.

Ez is zseniális, ahogy a termékcsalád többi tagja. Már rég nem használtam ilyen jó testradírt, tökéletes minden szempontból, mert se nem túl durva, se nem túl gyengéd, nem zavaróan olajos, de mégis hagy egy finom kis réteget,ami miatt nem kell utána testápoló. Az állaga keménynek tűnik, mégis krémes, könnyű használni, nem potyog, hanem vízzel érintkezve tejszerűvé válik az alapja. Illata kellemes, ára korrekt, hosszú távra tervezek a márkával azt hiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

EvaCs

2015. december 11.

Áprilisban rendeltem és még mindig van benne, igaz már nem használom olyan gyakran. Nagy kiszerelés - olcsó áron. Jó testradír, kicsit krémes, nem túl durvák a sószemek és kellemes illata van. Ugyan nem tudom hogy a green pharmacy csak név vagy tényleg figyelnek hogy mi menjen a termékbe, nekem megfelelt ez a testradír. Szerintem ha látom valahol újraveszem, úgy emlékszem 1000ft alatt volt az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

hvcs

2015. október 10.

Nekem nagy kedvencem, egy hiperben, drogériában könnyen beszerezhető termék, ami ráadásul kifejezetten baráti árú a sokszor luxusterméknek szánt testradírok között. A só- és cukorszemcsék szépen leradírozzák a bőrt, de az olajos alap miatt mégsem szárít. Nagyon kellemes édes illata van, talán vaníliás süteményhez tudnám hasonlítani. Nagyon ajánlom bárkinek, aki
- nem érzékeny bőrű,
- szereti néha jóóóó alaposan lemosni magát
- szereti néha luxusnak érezni a fürdést :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

- nem érzékeny bőrű,
- szereti néha jóóóó alaposan lemosni magát
- szereti néha luxusnak érezni a fürdést :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sucrose, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3