Green Pharmacy

Ár:   680 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: takotimea, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

A természetes gyógynövények illatos gazdagsága. Az öröm, energia és felüdülés pihentető pillanata. Gyengéd tisztítás, jó hidratálás, sima bőr. Bőrvédelem a semleges pH-nak köszönhetően. Az eredeti frissesség jeleit hagyja használat után. Rozmaring kivonat stimulálja és javítja a vérkeringést, egészséges tónust ad a bőrnek. Levendulaolaj csökkenti a fáradtságot, megnyugtatja az elmét és a testet.

Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Serpentina

2020. augusztus 18.

Egynek nem volt rossz, elég jól habzik, rendeltetésének megfelelően alkalmazható, de semmi extra az árához képest.
Pozitívum, hogy nagyon sokáig, - tényleg hónapokon keresztül tudtam használni, kevés mennyiség is elég belőle, míg bizonyos tusfürdők 1-2 héten belül már kifogynak.
Ahhoz képest, hogy mennyire “természetközeli” brandnek van feltűntetve, az illata elég mesterséges. Közel sem az a jól ismert, lélegzetelállítóan finom levendula illat, - ugyanis azt csak nyomokban érezni benne. Inkább valami “sós” gyógyvízre emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Pecci

2019. augusztus 22.

Bár az erős levendula és rozmaring illatanyag egy intenzív, erőteljes férfias illatot eredményez, szeretem ezt a tusit, mert élvezet vele fürdeni. Jól tisztít, kellemes, hosszantarto, megnyugtató illata van, az érzékeny bőrömet nem irritálja és szaritja. Jól habzó, átlátszó, picit géles állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

ahadhazi

2018. december 3.

Kedvelem ezt a tusfürdőt, annyira jó az illata, zuhanyzás után is hosszan tart. Nem szárítja a bőrömet. Imádom a green pharmacys termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

niki123

2018. szeptember 12.

Igazából volt már jobb levendulás tusfürdőm (pl.: alverde). A levendula illata annyira nem is érvényesül, én inkább a rozmaringot érzem. Habzani nem habzik annyira, egy teljesen átlagos géles tusfürdő. Ár-érték arányban elmegy kategória. Nekem szárítja a bőröm, mint a legtöbb géles tusfürdő. Valamiért annyira nem vagyok érte odáig és mivel elég nagy kiszerelés, kezdem is unni kicsit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kellemes az illata, de olyan semmilyen se összességében. Az összetevői nem illenek natúr márkához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

alizee

2018. január 9.

egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon jó áron nagyon jó minőségű tusi ez. az én bőrömet sem szárítja, sőt ahogy az előttem lévő írta, tényleg hidratál! imádom az illatát egy igazi spa élmény ezzel fürdeni ez a levendula/rozmaring egy tökéletes aromaterápiás kombináció.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

bendi13

2017. június 14.

Nekem nagyon bevált. Nem szárít szerintem egy picit hidratál is. Pozitív, hogy csomó káros anyagot nem tartalmaz. Győrben a Kikában lehet venni 879 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Krisz003

2016. december 19.

Iszonyúan szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Iszonyúan szárít!

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.