Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

claudia.nyilas

2014. július 12.

Kedvenc téli ajakápolóm! Ezt vagy a kókuszosat szoktam venni. Hihtetlenül ápoltan tartja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

gerdus

2013. december 26.

Csodàlatos, ahogy a többi greenland ajakápoló is. Inkább zsíros az állaga, mint vizes, ami tapasztalatom szerint sokkal ritkább, pedig józan ésszel felfogható, hogy hatékonyabban működik. Az ápoló hatása nekem elegendő, valóban marad egy kis réteg utána, amit én például kimodottan kedvelek, mivel ha nincs semmi a számon, megállás nélkül piszkálom. Az illata is nagyon kellemes, bár más testvérkéi nekem jobban tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Saretin

2013. november 30.

Az első drágább ajakápolóm volt. Kaposvári Müllerben vettem 2012-ben, sajnos elég gyorsan elfogyott. Ápoló hatását csak akkor éreztem, ha állandóan kenegettem, sajnos nem szívódott be teljesen, inkább hagyott egy filces réteget a számon. Melegben pedig olvadásra hajlamos. Mindemellett az illatát imádtam, azért vettem meg, és ha a mostani Himalaya Herbals ajakápolóm elfogy, újra ez lesz terítéken, mert nemigen találok mást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

dorcus89

2013. augusztus 21.

Féláron egy mülleres akcióban vettem meg, régóta szemeztem vele, de az ára engem is elrettentett, de most kb. egy labello áráért vettem és így azt mondom megérte. Az illata tökéletes, nagyon kakaós, tényleg érezni hogy az van benne amit ígér. Hatását tekintve semmi extra, ha sokat használom akkor érzem hogy puhít, de ahhoz egész nap ezt kellene használnom. Elég kemény ami ugye a kakaóvajnak köszönhető, viszont a nagy melegbe meg folyékonnyá olvadt, ketté is tört, azóta is szenvedek vele mert mindig le akar esni. Emiatt menet közben nem igazán lehet használni, itthonra elhasználom. Az összetevői miatt nagyon pozitív, az illata is zseniális, de nem ápol eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

diahlin

2013. április 15.

Azon ritka ajakápolók egyike, amiket elhasználtam. Az illata isteni, nagyon kakaós. Sajnos a hatása annyira nem győzött meg. Egy éjszaka alatt nagyjából rendbe rakta az ajkaimat, de a téli hidegben ez is kevés volt, akármilyen gyakran kentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Zorkaboszorka

2012. december 8.

Már régebben kinéztem magamnak,de az ára miatt eddig csak nézegettem,most,hogy leárazták,végre megleptem magam vele. Az illatába egyszerűen szerelmes lettem,színtiszta kakaó a köbön:)
A hatása kiváló,nagyon jól hidratál,krémes,de jól eloszlik az ajkakon.Összességében jó kis natúr kozmetikum,mondjuk a propylparabent tényleg kihagyhatták volna.Amúgy nem szoktam ilyeneken fennakadni,de természetes összetételű termékek esetében kényesebb vagyok.Már csak azért sem elengedhetetlen a tartósítószer,mert a termék valóban gyorsan fogy (ebben fontos szerepet játszik az isteni illat,amihez könnyű hozzászokni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Tytto

2012. június 12.

Én nagyon szeretem, remek illata van, jól hidratál, de nagyon drága és ha csak nem jár rá valaki(amit kétlek), akkor nagyon gyorsan is fogy. Csak különleges alkalmakkor használom és hamarabb fog elfogyni, mint az az ajakápolóm, amit nap, mint nap használok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

pityepotya

2012. április 7.

nagyon jó illata van, minden egyes alkalommal legszívesebben megenném, amikor kinyitom :) krémes az állaga, nekem nagyon jó volt az ajkamra. a csomagolása is tetszik, viszont eléggé drága, így azóta nem is vettem többet.
/az ára miatt négy csillag, de maga az ajakápoló ötös :)/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

/az ára miatt négy csillag, de maga az ajakápoló ötös :)/

Kissa

2012. április 1.

Egyszerűen imádom. Az illatába zúgtam bele, rögtön meg is vettem. Habár nem BDIH, de szerintem az összetevőivel nincs nagy baj, nekem egy kis parabent és aromát megér ez a csokiillat:) Állaga és hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

encimokus

2012. február 11.

Isteni csoki illata van, jól hidratál, de az ára és az összetevői is elég húzósak. Ezen az áron sokkal jobb összetevőjű terméket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol