Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsenya, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. január 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

A Greenland mangós ajakápoló puhává, simává varázsolja az ajkakat, bársonyos fényt kölcsönözve nekik. Természetes fényvédő faktort tartalmaz, mentes a szintetikus UV-szűrőktől. Az emberi szervezettel összhangban lévő természetes anyagok - mint a kakaóvaj, és jojoba - óvnak a kiszáradástól, felrepedezéstől, védik az érzékeny ajkakat az időjárástól. A növényi olajok és a növényi viasz pótolják ajkai folyadék- és tápanyagigényét. A mangóból kinyert olaj természetes védelmet és ápolást biztosítanak az ajkaknak nap mint nap.

szcelia

2018. december 12.

A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam! A kicserepesedett ajkakra igazi csodaszer. Velem télen gyakran előfordul, hogy a hideg miatt kiszárad és felreped a szám, de ez 1-2 nap alatt teljesen rendbehozza. Az állaga is szuper, jól kenhető, az illatát pedig egyszerűen imádom. 1290 Ft-ért lehet beszerezni a Müllerben, de gyakran akciózzák. Bár a hatása miatt nekem a teljes árát is megéri. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

munde

2016. november 21.

Abszolút 5 csillag! Jobban hidratál, mint akármelyik ajakápoló amit eddig próbáltam. Az illata elég édes de inkább kellemes, mint émelyítő. Elég drága bár én jándékba kaptam, de biztos, hogy újra veszem, ha elfogy! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

B.Enci

2016. február 11.

Nagyon sok ajakápolóm van ,de ez az abszolút favorit!! Az illata az külön csodás,bár nem mangó,inkább valami finom süti illata van,de csodás :) Nagyon jól hidratál,a labellótól pl szerintem 1000x jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Musil

2013. december 7.

Az illatával nem vagyok kibékülve, sokszor elég furának találom, néha meg tetszik. Állagra én ezt a fajta ajakápolót szeretem a legjobban. Sajnos nagyon drága, és a Greenland termékei közül a kakaós változat szerintem sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

alfie21

2012. december 29.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel, és egyszer úgy döntöttem megveszem.
Nos, az illatába (ami mellesleg sok mindenkinek nem tetszik) szerelmes vagyok!!!!!!
Imádom! Nagyon jól hidratál,kellemes az állaga, shea és kókusz vajat, valamint jojoba olajat is tartalmaz. Én akciósan vettem, mert egyébként nem lett volna annyira olcsó, de nekem így teljesen megérte. Szerencsére a Müllerben gyakran leakciózzák ezeket a termékeket, úgyhogy ha elfogyna, be lehet belőle szerezni újat! :) Mindenkinek ajánlom,aki szeret az illatokkal kísérletezni, vagy a szokásosaktól eltérőt kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 29.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel, és egyszer úgy döntöttem megveszem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol