Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. július 4.

A Cabotine virágos-vizes flankere. Jegyei: citrom, feketeribizli, frézia, gyöngyvirág, rózsa, tengeri jegyek, cédrus, pézsma, őszibarack, szalicilsav.

Rozicska

2021. szeptember 18.

Annyira sajnálom,hogy csak most bukkantam rá,amikor már alig-alig fellelhető.Imádom az aquás-friss-virágos illatokat.Hát ez pont ilyen.A Fragranticán böngésztem,ott dobta fel a kereső valamelyik illat alternatívájaként.Most az egyik online parfüméria kiárusítja,így azonnal rendeltem.Csodás!Annál is inkább,mivel hasonló az illat élménye,mint a Bond No.9 The Scent of Peace-nél,sokkal-sokkal barátibb áron(bár eleinte ezzel voltak kis fenntartásaim,mostanra függő lettem).Mindkettőnél a fejillatban :feketeribizli,a szívillatban:gyöngyvirág(is),alapillatban:cédrus,pézsma szerepel.Ha kedveli valaki az ilyen illatokat,bátran ajánlom vakvásárlásra ,nem fog csalódást okozni.Bármelyik korosztálynak javaslom.Tartóssága 4-es,de ruhával fedett részeken sokkal-sokkal tovább tart.Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

PerfumePippi

2020. szeptember 6.

Ez az illat gyönyörű!...minden várakozásomat felülmúlta. Nyárra kerestem olcsó, elfujkálható, vizes, de nem kifejezetten citrusos illatot. Tény, hogy 30 fokban fabatkát sem érne, viszont a szépsége lenyűgözött: rajtam enyhén tengervizes és a rágógumisságig lágy virágos. Az a típusú illat, ami annyira egységesen összerakott, hogy nem is elemezgetem, mit tartalmaz. Életemben csak egyszer volt vizes-virágos parfümöm: a Ming Shu YR-tól (sajnos kivonták a forgalomból), az jóval tartósabb volt ennél.
Rajtam sajnos nem tart sokáig: 3 óra után csak a bőrömnek ad egy kis ápolt tisztaság-érzetet, de addig! Csukló-szagolgatós boldogság-bonbon! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

kvin

2020. március 16.

Az anyaillatot még nem próbáltam, de ez nagy csalódás. Virágos-vizes kis semmiség, 2 fújás után is alig érzek valamit, rajtam annyira jelentéktelen, kommersz, felvizezett érzetű tucatillat. Mondjuk legalább viszonylag sokáig érződik, - csak ezért a +1 csillag - de nekem ez akkor is rém gyenge.
A lakásban elfújkálni tavaszi időben, szellőztetés után jó lehet, de számomra nem üti meg a parfüm-kategóriát. Ahogy jött, úgy mehet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

ALettah

2017. július 16.

Update az updatehez: sajnos a párom nagyon nem bírja, ezért meg kell válnom tőle. Ha valakit érdekelne és átvenné: kedves, humoros, szőkésbarna haj, kék szem, 30 éves. Jó na, viccet félretéve, szegény Cabotinet elköltöztettem a másik városba, ahol dolgozom, és csak akkor használom, ha a párom nincs velem, de megválni nem fogok tőle, mert én imádom!

Cabotine Eau de Imádom :) Túlzás nélkül merem állítani, hogy számomra ez a legcsodálatosabb nyári illat, amit ismerek. Hűvösen simogató, picit sós tengeri szellő, amiből szépen kibontakoznak a citrusok, a cédrus, pici virágosság és hangyányi őszibarack. Nyarat, tengert idéz az emlékezetembe, de nem harsogóan citrusos, abszolút viselhető munkában, irodában, bárhol. Egyszerűségében tökéletes és szépséges, a nyári illatokhoz képest pedig igen tartós, jópár órát kibír - sokkal többet, mint a CK One Summerok például. Ha valaki netán az anyaillat miatt fél kipróbálni őt, ne izgujon, a designon kívül semmi közös nincs bennük.
A Gres ház nagyon tud valamit, az általam ismert termékei mind nagyon minőségiek, teljesen elérhető áron. Alig várom, hogy a többi Cabotine flankert is kipróbáljam, de érzem, hogy az Eau Vivide-t nem tudják majd überelni - ő az én szépséges nyári boldogságillatom. Azt hiszem, az esküvőmre is ezt fogom viselni.
Csakis maximum pontszám!

Update: az esküvőre nem ezt fogom viselni, mert a kedvesem diszkréten megjegyezte, hogy van ennél jobb parfümöm is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Csakis maximum pontszám!

x

2014. május 22.

Grestől csak a Cabochard-t és ezt ismerem, mindkettő mestermű, a ház rajongójává tettek. Az eredeti Cabotine-hez még nem volt szerencsém, de a kisértés egyre nő... A Volare Spring Flower óta ez az egyetlen flanker, amit az anyaillat ismerete nélkül próbáltam ki.

Sós tengerillat, ha valakinek a Womanity e része tetszett, de a teljes kompozició kezelhetetlen volt számára, annak érdemes lehet ezt kipróbálni. Frissebb, zamatosabb és kevésbé krémes feldolgozása ugyanannak az akkordnak. Ahhoz képest, hogy friss, legalább nem illan el olyan hamar, mint a citrusos nyári fuvallatok. Négy órát lazán kitart egy pár fújás, majd kipróbálom több fújással is. Meglepetést okozott, mert kellemes, tiszta illat, én pedig nem igazán a tiszta illatokért rajongok, de ez levett a lábamról.

A Gres parfümöket meglepően olcsón árulják, pedig a minőségüket tekintve nekem kettőből kettő telitalálat. Nagyon eredeti, gondosan megkomponált ötleteik vannak. Igencsak kiváncsi vagyok a többi alkotásukra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.