Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

floracska6

2020. november 25.

Az én bőrömön ez sajnos WC spray, és semmi egyedit nem vélek felfedezni benne. Nyilván ez szubjektív és biztosan van akin máshogy viselkedik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Gica81

2020. július 18.

Mintát kaptam belőle, de ez is pont elég volt 4-5 alkalomra.
Az illata igazán jó volt, de a tartóssága az semmi volt sajnos :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Mintát kaptam belőle, de ez is pont elég volt 4-5 alkalomra.
Az illata igazán jó volt, de a tartóssága az semmi volt sajnos :-(

perfumeaddict

2020. június 14.

Hol volt eddig ez az illat az életemből!? Miért nem találkoztunk eddig? Már évek óta kint van, és mindig elsiklott felette a tekintetem a polcokon, sosem keltette fel annyira a figyelmem... Aztán most vettem belőle egy minikét... és nagyon szeretem! Nem ámulatba ejtő, nem söpör le a lábadról, nem egy marha erős és komplex és kifinomult niche... De de de... nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását, és már be is szereztem belőle egy nagy üveget! Kellemes mértékben édes, vidám, friss, virágos, mindenhova illő parfüm, és mégis van személyisége! Játékos, könnyed, finom, barátságos :)
Tartóssága nem eget rengető, de engem kárpótol, hogy mennyire tetszik az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Tartóssága nem eget rengető, de engem kárpótol, hogy mennyire tetszik az illat!

Leslie

2020. január 25.

Körülbelül egy évig szagolgattam, mire megvettem. Már elsőre is nagyon tetszett, de mégis valahogy elbizonytalanodtam. Időnként befújtam magam vele, mikor a drogériában jártam, próbálgattam. Aztán egyre jobban megtetszett, végül alig vártam, hogy megvehessem. Nagyon finom illat, én még erősebben is el bírnám viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

AvonCica

2020. január 22.

Ajándékba kaptam pár éve a 30 ml változatot, testápolóval. Érdekes, mennyien írják, hogy nem tartós/könnyed illat. Nekem első kifújáskor borzalmasan tömény. Amikor megkaptam, ennek ellenére is nagyon szerettem, és az üveg felét gyorsan el is használtam, pedig mindig csak egy leheletnyit fujtam. Mostanában meg soknak érzem. Barátkozom vele, néha fújok egyet a csuklómra, de valahogy az elején nagyon tömény, büdös virág szagot érzek (lehet, hogy megromlott? :D).
Kb. 10-15 perc elteltével kezd a bőrömön lecsillapodni, onnantól nincs is vele baj. Először friss-virágossá válik, aztán órák múlva már csak az édes vaníliát érzem.
Tartóssága nálam rendben van, akkor is órákon át érzem,ha csak messziről spriccelem magamra óvatosan.
Nálam gyenge 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Nálam gyenge 4.

Biancah

2019. november 21.

Egyszer egy barátnőmön éreztem nyáron beleszerettem. Megvettem, tök jól működtünk együtt, igazi friss nyári illat, totál passzolt hozzám. Amiért le kell vonjam a két csillagot, a tartósság. 30 ml-t elfujkáltam a tőlem szokatlan módon - rosszul vagyok, ha valaki "túl van parfümözve" - 2 hónap alatt. Kár érte, többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Frufru3

2019. november 12.

Nekem jobban tetszik,mint a Gucci Bloom változatok.Valahogy nekem nem azok jelentik a virágillatot,olyan Wc-légfrissítő szagúak.
Erről is először ez jutott eszembe,mikor magamra fújtam. Papírcsíkon kellemesen illatozik,jellegzetes illata van. Nagyon emlékeztetett valamire,később jöttem rá,hogy az Avonos Perceive parfümre!! Úgy láttam,az ylang ylang a közös összetevő.
Szóval aki olcsóbb alternatívát keres,az jó megoldás lehet,vagy a j.fenzi dupe illatok nagyon kellemesek szoktak lenni.
A sok furcsa parfüm után sokszor felüdülés egy egyszerű friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

A sok furcsa parfüm után sokszor felüdülés egy egyszerű friss illat.

KamiNagy

2019. október 24.

2-3 éve beleszerettem, azóta néha soknak érzem és csak ritkán használom. Tartós és többen dícsérték, talán én változtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Neyerdua

2019. szeptember 9.

Rossznak épp  nem rossz. Szintetikus jókedv-illat... :)

Friss, zöld, citrusos-virágos, édeskés, majd édes, púderes-virágos kis semmiség... Főleg a liliomot és a bergamottot érzem (édesen narancsosnak, de épp elég fanyarul kesernyésnek). Egyik illatjegy sem kiabál, pont kellemes arányban vannak jelen.

Kissé műnek hat ugyan ez a kompozíció, de valahogy számomra hangulatjavító... és végülis tetszik...

Nem érzem különlegesnek vagy egyedinek, csak egy kis hétköznapi, vidám, "láthatatlan", tavaszi illatnak.

Szillázsa és tartóssága meglehetősen gyenge rajtam. Mint egy szappanbuborék... Szép-szép, de csak röpke ideig... Az áráért keveset tud! Kár érte!

(Talán "szégyenlőseknek" való, akik nem szeretnének kitűnni a környezetükből...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Rossznak épp  nem rossz. Szintetikus jókedv-illat... :)

Anie

2019. szeptember 4.

Néhány éve egy plázában dolgoztam és egy házaló ügynök fújta a csuklómra, már akkor tudtam, hogy ez az illat az enyém. Akkor még nem éreztem magam elég kifinomult nőnek ehez az elegáns illathoz. Tegnap végre megleptem magam vele, és most itt ülök egy selyemblúzban és ezt az illatot viselem. Mindent lehet csak akarni kell :). A tartóssága még teszt alatt van, de egyenlőre szerelem a négyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.