Best of Beauty 2019

Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Nari

2019. július 6.

Lányomtól ajándékba...azt mondta, hogy amikor ezt megszagolta, érezte benne az összes eddigi parfümömet...ebben mind benne van, és még én is :) Szóval hát mit mondhatnék ezek után? Személyes az ügy :D
Első kifújásra kissé megrémültem, hogy akkor ez most így elrendeltetett, nem találom én-azonosnak, és kissé erős is...és most már akkor is használnom kell, hiszen tőle...Azután az történt, hogy jobban megismerkedtünk, és hamarosan tetszett, később pedig már csak érte nyúltam ha elmentem itthonról... Annyit azért bizonyosan leszögezhetünk, hogy friss, virágos, kissé illékony, és hogy szép és jó fogású az üvege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

crazy724

2019. április 22.

Friss, könnyed, nőies illat, rajtam picit fűszeres, de a legkevésbé sem tartós. Megszerettem az illatát, de a tartóssága hatalmas csalódás, az újrafújkálás miatt baromi gyorsan fogy. Én csak tavaszra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

mona82

2019. március 19.

Kíváncsiságból vettem mintát belőle, és milyen jól tettem hogy csak mintát! Ahogy felfújtam, egyből visszajött a gyermekkorom- utoljára akkor éreztem ilyen illatot, nagymamám ruhásszekrényében :D Gyöngyvirág szappan ( pedig nincs benne gyöngyvirág) és mosószer. Nem szeretnék nagyi ruhásszekrény illatában fürdeni :) Tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

smilery.adri

2019. február 22.

Látom, nagyon megosztó ez az illat :) Egyébként megértem, mert tényleg annyira egyéni, hogy a bőrre fújva kinek mi válik be. Személy szerint nekem a kedvenc illatom, főleg, mert imádom a fűszeres illatokat, viszont ezek között kevés az, ami nem nehéz és "cukorkás". Ebből én leginkább a szantálfát érzem ki, amit nagyon szeretek és kevés jó illatú női parfümben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

maniac78

2019. február 15.

Nem a kedvencem, DE, akkor viseltem először, mikor egy állásinterjúra mentem. Az állást megkaptam, azóta is a cégnél dolgozom. És mivel babonás vagyok, ezért minden munkával kapcsolatos nagy és fontos napon ezt használom. És minden alkalommal újraélem az izgalmat, amit ez első interjú alkalmával éreztem..El is neveztem a siker illatának. De barátságunk csupán üzleti. Nem több. A kémia nincs meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

TVeda

2019. február 13.

Elegáns, kifinomult, jellegzetes illat. A citrusos vonal elvonulta után igazi nőies finomság marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

movedtoaustria

2018. november 9.

Kellmes, elegans illat. Nem tolakodo. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Kellmes, elegans illat. Nem tolakodo. Nagyon szeretem.

Eszter555

2018. október 27.

Szeretném szeretni, de valahogy nem megy. Olyan semmilyen illat, nem tartós s
emmi különleges nincs benne, főleg az árához képest. Semmi finomság, lágyság, nem is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Szeretném szeretni, de valahogy nem megy. Olyan semmilyen illat, nem tartós s

martissima

2018. szeptember 19.

Könnyed, friss és nőies illat, én szeretem. Viszont sajnos a tartóssága minimális. Egy hónap alatt elfogyott az üveg fele, mert folyamatosan újra kell fújni. Így egyébként sokan megdícsérték rajtam, de folyamatos fújkodás nélkül csak a barátom sejti hogy van rajtam valami, kizárólag nagyon-nagyon közelről lehet érezni (én nem is érzem). Irodai illatnak jó, bár nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Lencseee

2018. május 29.

hosszú idő után az első gucci illat, amiben látok fantáziát és esélyt arra, hogy egyszer levegyem a polcról és hazavigyem...még tesztelem, tesztelem (a tartósságát), hogy nehogy megbánjam...most 4 csillag, még jövök vissza;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.