Gucci

Ár:   28 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   28 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci 2015 tavaszán dobta piacra új illatát, a nevét az izgalmas kiegésztőket tartalmazó kollekció után kapta. Az illat önbizalmat és nőiességet tükröz. A parfüm olyan hölgyeknek lett tervezve, akik sokrétűek: az illat heves, kecses de előkelő is ugyanakkor.

Fej: Bergamot

Szív: Ylang-Ylang, Liliom, Narancsvirág

Alap: Ámbra, Szantálfa, Tahiti Vanília

Gucci Bamboo EDP minta
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: kb 3 fújás, képen látszik, hogy mennyi van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
agneza

2017. július 10.

Rajtam eléggé jellegtelen, édes virágillat érződik. Viszonylag tartós, sajnos a számomra nem tetsző illatok mind tartósak :D
Elvileg frissnek kellene lennie, nekem abszolút fullasztó, liliomos-vaníliás, unalmas illat. Elképzelni sem tudom, milyen alkalomra tudnám viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

adrica

2017. május 31.

Tavaszi-nyári kis kellemes. Nem több mint jó és kész. Zöld illat. Olyan modern romantikusoknak tudnám elképzelni: farmer és lenvászon felső, laza fonott szőke copf, amiben vannak még szőkébb melírok, flip-flop papucs, és keresztbe kis válltáska. Városnézésre, szaladgálósnak, csak úgy lenni hétköznapra, olyan belvárosi dzsungel lányoknak való, akik csak egy kis szemcerka és szájfény és már ezek is teljesen feleslegesek, mert úgy szépek ahogy vannak. Fiatalok, és ez önmagukban is szép. Boldogság, semmi komoly, de semmi különös. Olyan csak vagyok, egynek elmegy, de nem sírok utána.
Erre a célra úgy gondolom, hogy az utánzat is megteszi, mert az eredeti ára a "kis semmire" igen csak borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Hanamizuki

2017. április 21.

Több mintát is elfogyasztottam, illetve több parfümériás túrám során is fújkáltam magamra, és folyton csak egyre tudtam gondolni: nekem ez kell. Hosszas vívódás után megvettem. És fene ezt a rohadt kémiát, vagy én nem is tudom mit, de esküszöm, így már nem is olyan jó. Nem rossz, nem rossz, de, mióta tudom, hogy van, azóta már nem érzem olyan különlegesnek. Azért még nem mondok le róla, annyira kellett, hát most itt van, tessék szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Milva07

2017. március 16.

Ajándékba kaptam egy mintát, nagy várakozással próbáltam ki. Nekem ez a drága, ám értéktelen illat. Se nem különleges, se nem tartós, frissnek meg végképp nem mondanám. Rajtam olyan volt, mint a pár napja ajándékba kapott virágcsokor.Mire gondolok? Mikor kapsz egy szép csokrot, amiről tudod, hogy drága volt, s bár már nem igazán szép, meg valójában nem is a te ízlésed, de nem dobod ki még, mert nem akarod megbántani azt, aki adta...De attól a csokornak már bágyatag, kissé avíttas szaga van. Még vársz 1-2 napot, és megkönnyebbülve dobod ki: se nézni, se szagolni nem kell tovább. Ennyi, sajnálom:(
Két csillag a névre és a szép üvegre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 16.

Két csillag a névre és a szép üvegre..

Kicsivero

2017. február 26.

Egészen jó kis illat..kicsit ámbrás...vanilias...púderes .Nem túl édes...megmarad a frissessége,nem émelyitő.Lancome Miracle -re emlékeztet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Lillko1984

2017. február 25.

Sajnos úgy vettem meg, hogy màson èreztem azelőtt.De nagy butasàg volt:(Rajtam sajnos romlott gyümölcskosàr illata van,valami fűszeres beütèssel.Hamar elpàrolog ès ami marad-az nem nekem való. Nekem csalódàs sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

balalajka

2017. február 13.

Rajtam ez egy nem tartós, szintetikus és olcsó hatású illat, amiből kilóg valami kellemetlen, domináns jegy. Biztos az a bambusz... Két csillag, mert nem allergizált és a lakás egyes helyiségeiben még el is tudom képzelni: tényleg olyan vizes-trópusi, zöld csempés fürdőbe bambusz szennyestartó mellé ideális választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Vicamici

2017. február 11.

Virágos, kicsit citrusos, tavaszi eső illata van. Szerintem nagyon kellemes. Nem túl karakteres, nem túl különleges, de azért fel lehet ismerni. Talán lehetne kicsit tartósabb a bőrömön, de végül is nagy panaszom erre sincs. Még csak a kezemen próbáltam ki. Egynek jó lenne, és örülnék, ha kapnék egy üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Encilla

2017. február 6.

Friss, üde, tavaszi-nyári illat, virágos-citrusos érzetet kelt a bőrömön. Valahogy olyan zöld jellege van, nem tudom máshogy megfogalmazni. :) Senkit sem bántó, nem túl karakteres, és kellemes viselni. Olyan, amit szívesen fújkál magára az ember, bár lehet ehhez kissé borsos az ára. Összességében semmi rosszat nem tudok írni róla, de kiemelkedően jót sem. Rendben van, na. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

csokibeka

2017. január 20.

Nekem nagyon tetszik szemezek vele egy ideje, mindig megszaglászom és magamra fújkálom, ha parfümériában járok, de még nem vetemedtem rá, hogy megvegyem, de ez csak idő kérdése. :) Sajnos nem túl tartós rajtam ez az egyedüli ok, ami visszatartott a vásárlásától pedig nagyon jól működik a bőrömön. Ha kifogok valami nagyobb akciót biztosan megveszem addig maradnak a minták :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.