Gucci

Ár:   €42   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosarany, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   €42
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

"A nedvességben gazdag ajakbalzsam lágy színű ragyogást kölcsönöz az ajkaknak. Átlátszó formulával fokozza az ajkak természetes simaságát és textúráját, lágy, kényelmes érzéssel hidratálva őket. A színpaletta a ház kollekcióinak különc és szabad szellemű hangulatáról szól.."

4 árnyalatban kapható

Ár: 8500.-Új , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(630 . -)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KezdoManias

2020. december 24.

Hogyan is lehetne ugyebár élni Gucci ajakápoló nélkül? :) :) Nem is tudtam ellenállni neki, itt jutottam hozzá egy rózsás árnyalatban, mondanom sem kell, nem listaáron.
A csomagolástól oda vagyok és vissza. Végre valami nem sötétkék-arany. Nemesfém persze van, viszont gyünyürű türkiz kupakot kapott az arany színű henger, ami a színezett ajakápolót rejti. Nem olyan masszív, mint pl. egy Chanel vagy EL rúzs csomagolás, persze ez nem is rúzs, nem is azzal kell összehasonlítani. Ettől még nem spórolták ki belőle az anyagot, súlyos darab, a kupak szépen pattan vissza a helyére, szépen tekeredik ki.
A fedése meglepően erős, persze összességében inkább áttetsző hatású. Az állaga nem krémes, nem olvad le, ugyanakkor könnyű felvinni, picit a Chubby-ra hasonlít. Kategóriáján (színezet ajakápoló) belül szerintem elég jó, ápolóbbnak érzem, mint pl. a Chubby-kat. A színezett mivolta miatt viszont az ajak száraz részeit rajtam kiemelei. Mivel az én ajkaim minden igyelezetem ellenére általában totál leharcoltak, rosszabb időszakaimban inkább nyúlnék a Dior Addict-jeimért, amelyek befedik ezeket a részeket, és szintén ápolnak. Azoknak viszont, akik szeretik az ilyen csecsebecséket, és normál ajkaik vannak, tökéletes választás lehet rohangálós, éppenhogyfeldobokvalamit napokon.
Ár-érték arányt egy luxuscikknél vizsgálni botorság, persze hogy lehet kapni olcsóbban ugyanilyen jó ápolókat. Ami viszont biztos, hogy vigyort csal az ember lánya arcára, amikor csak ránéz: vidám darab, ráadásul elmondható, egy Gucci lapul a táskában:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.